דף הבית » בעיות ביחסים » 7 דרכים לדעת אם הוא בוגד בך
אשה מופתעת
אני. שנייה אחרי שגיליתי מה שהוא עשה

7 דרכים לדעת אם הוא בוגד בך

מרגישה חסרת ביטחון במערכת היחסים שלך? חוששת שבן הזוג בוגד בך? כולנו רוצים מערכת יחסים כנה ואמיתית וכאשר פתאום משהו מתערער ומתחיל לעלות ספק ביחסים, רובינו נרצה לדעת אם אכן יש סיבה לדאגות. זה לא פשוט להרגיש נבגדת, זה יוצר בלבול, כעס ורצון לסלק את אי הוודאות – מה שמגביר את יצר החטטנות. אז בנימה זו קבלו 7 דרכים לברר אם בוגדים בכן:

  1. חיטוט בטלפוןSMS  / פירוט שיחות – אם כבר בחטטנות עסקינן, אז אין ספק שהדרך הפשוטה ביותר לדעת עם מי בן הזוג שלך מתכתב, היא חיטוט בטלפון הנייד שלו, שזה אומר צפייה בהודעות הטקסט והוצאת פירוט שיחות. זה נגיש, זה פשוט וזה יכול לספק לך הרבה תשובות לשאלות שעלו לך במקרה. אם יש תנועה חריגה ואם אותו המספר חוזר על עצמו. אז אפשר לברר של מי בדיוק המספר ולמה בוצעו אליו כל כך הרבה שיחות.. בשעות מאוחרות.

  2. בדיקת המיילים שלו – במידה ויש לך גישה למייל שלו ואת יודעת במקרה את סיסמת הכניסה, את יכולה למצוא שם עולם ומלואו. לפעמים הצד הבוגד עלול להניח שהמייל שלו זה המקום האחרון שתחפשי בו, כי הוא מיועד יותר לצורכי עבודה ובעקבות זאת הוא ירגיש נוח לפתח בו שיחה שלא ממש קשורה לעסקים..

  3. פנייה לחוקר פרטי – אם את מרגישה ממש מיואשת ואת רוצה לקבל תשובות, אך לא מצליחה לעשות זאת לבדך את יכולה לפנות לחוקר פרטי שיפיג לך את אי הוודאות. שכירת חוקר פרטי יכולה להיראות כמו רגע של חולשה, אך למעשה אנחנו באמת לא יודעים כלום עד אשר אנחנו רואים את זה בעיניים שלנו. בין אם זה בתמונות שהחוקר צילם בזמן המעקב, או ברגע האמת שתופסים את בן הזוג בוגד.

  4. לרחרח אחרי ראיות בבגדים –  גברים נוטים אחרי סקס להיות עייפים מאוד ולפעמים גם לא טורחים להתקלח וישר חוזרים הביתה לישון. את תמיד יכולה להריח את הבגדים ולזהות אם יש בושם של אישה אחרת ובכלל ריח שונה מבדרך כלל.

  5. גישושים אצל החבר'ה – אומנם גברים לא נחשבים כפטפטניים כמו נשים שהולכות ומספרות הכל לחברה, אימא, אחות וכו', אך אפשר לנסות לברר עם החברים הקרובים אם משהו לא כשורה. רוב הסיכויים שהם לא יסגירו אותו, אך שווה לנסות.

  6. להפתיע אותו במשרד – שוב פעם קיבלת את ה SMS של "אני צריך לעבוד עד מאוחר היום..", קחי יוזמה ותלכי להפתיע אותו במשרד עם ארוחת ערב ותראי אם הוא באמת במשרד ואם הוא אכן עובד.

  7. מעקבים טכנולוגיים – היום יש שלל אופציות למעקב אחרי מישהו על ידי אמצעים טכנולוגיים כמו אפליקציה שמאתרת איפה מכשיר הטלפון נמצא, מצלמות מעקב ברכב וכו'. אם הוא אומר לך שהוא נמצא במקום מסוים ואז את פתאום מאתרת אותו במקום אחר, אז יש פה בעיה..

תגובות מהפייסבוק

תגובות

אולי גם זה יעניין אותך...

האם יש טיפול לוסטיבוליטיס?

האם יש טיפול לוסטיבוליטיס?

מערכת הרבייה והמין היא מערכת מורכבת ועדינה כדי להגן עליה היא פנים-גופית והגישה אליה מסועפת. ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *