דף הבית » בעיות ביחסים » אימון אישי לזוגיות
אשה חרדית בסיפור אישי

אימון אישי לזוגיות

בסופו של דבר כולנו מחפשים אהבה וזוגיות טובה להשתלב בה, נורא קשה לחיות בלי אהבה ואף בלתי אפשרי. השעון מתקתק ולעיתים האהבה מאחרת לבוא והזוגיות נראית רחוקה מהמציאות. כיום יש לא רק אימון אישי לזוגיות אלא גם אימון אישי למציאת זוגיות.

בעזרת מאמן אישי שידריך אתכם ויתמוך בכם במהלך כל התהליך, תוכלו לשקם ביטחון עצמי ולהעריך את עצמכם. בכדי להיכנס לזוגיות בביטחון מלא, עליכם ראשית כל לטפל בעצמכם. אימון אישי יכול לעזור לכם לקבל את עצמכם כפי שאתם ולאהוב את עצמכם. הרי לא תוכלו לאהוב בן זוג אם אתם לא אוהבים את עצמכם. ההבדל בין מאמן אישי למטפל הוא בכך שמאמן לא אומר לכם מה לעשות וכיצד, אלא מדריך אתכם ונותן לכם את הכלים לעשות בעצמכם.

בכדי למצוא זוגיות אתם צריכים להיות פתוחים יותר לאפשרויות ולא למנוע מעצמכם דברים שגורמים לכם לאי נוחות. הגיע הזמן לזרום ולהיות פחות בררנים כי הדרך להכיר תלויה אך ורק ברצון שלכם להיפתח ולהירתם לכך.

אם תישארו בבית ולא תעשו כלום לקראת מציאת זוגיות, זה גם לא יקרה בקרוב. אף אחד לא ידפוק על דלתכם ויאמר לכם שהוא האביר על הסוס הלבן לו חיכיתם. פתחו כרטיס אישי באתר הכרויות ורשמו על עצמכם דברים מעניינים ולא כלליים. בדקו אילו אירועים יש בפייסבוק ותתחילו ללכת למסיבות ואירועים, זו דרך מעולה להכיר. תאהבו את עצמכם ותקרינו ביטחון והערכה עצמית, רק כך יוכלו להתאהב בכם.

טיפולים זוגיים ותפיסת עולם

מלבד אימון אישי למציאת זוגיות יש גם אימון לזוגיות אשר יכול להקנות לזוגיות שלכם ביטחון עצמי גבוה. במידה והחלטתם כי אתם מעוניינים לשפר את המצב שלכם בתוך הזוגיות, אתם יכולים לפנות אל אימון אישי לזוגיות.

פיתרון שיוכל לפתור לכם את הבעיות בזוגיות דרך טיפולים זוגיים והדרכה צמודה. האימון הזוגי ראשית כל, יגרום לנו לאהוב את עצמנו ולהעריך את המעלות שיש בנו. אחרי שנלמד להכיר את עצמנו ואת הדברים החיוביים שיש בנו, נלמד להכיר גם את המעלות בבן הזוג. בכדי להיות שם באמת נצטרך להבין מהי השקפת עולמנו לגבי זוגיות ואיך אנחנו בכלל מפרשים את המילה הזו.

לעיתים, זוגיות נראית לנו כמעמסה ומוקד שלילי בחיים, מאחר ובילדות חווינו זוגיות רעה אצל ההורים שלנו. הורים שרואים בזוגיות שלהם ככלא וכמקום לא טוב לעצמם להעביר את החיים, עלולים להעביר לילדיהם תחושה כי כל זוגיות בעולם נראית כך וזוהי תוצאה ישירה של נישואין. הילד גדל ורואה בעולם כי יש זוגיות טובה ולא בהכרח זוגיות שגורמת לרע. אך הסיטואציה כל כך טבועה בו שהוא אינו יכול לשנות את תפיסת העולם שלו. המאמן יוכל לגרום לו לשנות תפיסה ולהבין דברים על עצמו שלעולם לא ידע.

כלים לזוגיות טובה

אימון אישי לזוגיות מלמד את הזוג כיצד יש לפעול בכל מצב נתון אליו הם נקלעים. לעיתים ברגעי משבר וכעס אנחנו מחליטים לא להתמודד ולזרוק הכול לפח. נורא קל לוותר ולפרק את הזוגיות אך יותר קשה לשמר אותה.

האימון יעניק לכם את הכלים להבין כיצד להתמודד וכיצד לפעול ברגעי מתח ומשבר בזוגיות. כולנו חווים משברים בזוגיות, אין דבר כזה זוגיות מושלמת, אם יש כזו אז היא בהחלט משעממת. זוגיות לא יכולה להשתנות על ידי צד אחד, שני הצדדים חייבים להשקיע ולתת מעצמם. בכדי להגיע לזוגיות המושלמת שתמיד חלמנו יש להיפטר מהאגו וללמוד לוותר אחד לשנייה.

אם אף אחד לא יעשה את המאמץ ויוותר, לא נוכל להגיע לפיתרון אלא למלחמה בלי מנצחים. זוגיות מצריכה עבודה קשה של שני בני הזוג ולא מדובר רק בתהליך קצר אצל מאמן אישי. את הכלים של המאמן הזוגי צריך להפנים וללמוד כיצד יש להתנהג כשאנחנו עומדים אחד מול השני.

לסיכום

טיפולים זוגיים זו חוויה שכל זוג יכול לעבור, לא רק זוג במשבר. טיפול זוגי למעשה יכול לשמר את הקשר ולחזק אותו. אפילו אם הזוגיות שלכם נראית מושלמת לעיתים הצד השני לא חושב כך ואינו רוצה להוציא את המרצע מהשק. זו לא בושה לקחת חלק בטיפול זוגי, עדיף מאוחר מאשר לעולם לא.

תגובות מהפייסבוק

תגובות

אולי גם זה יעניין אותך...

טיפול זוגי

טיפול זוגי – איך מתחילים?

טיפול זוגי הוא הדרך של רבים מהזוגות לשפר מערכות יחסים קיימות ולהימנע מפרידה. טיפול כזה ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *