דף הבית » בעיות ביחסים » איך להחזיר את האקסית

איך להחזיר את האקסית

קשה למצוא גבר שלא חווה תחושה עמוקה של אובדן והתחרט לאחר התפרקות מערכת היחסים שלו וחיפש עצה איך להחזיר את האקסית. בין אם אתה סיימת את הקשר או שהיא יזמה את הפרידה, אך טבעי שתישאר ההרגשה של לרצות להיות איתה שוב.

למי המאמר הזה לא מיועד?

גברים רבים נופלים קורבן לתחושת חובה לקיים מערכת יחסים או חוששים שמא יתפסו כלוזרים אם לא יצליחו לשמור על מערכת היחסים שלהם לטווח ארוך. גברים אלו מרגישים שהם רוצים להחזיר את האקסית ולשמר את הקשר מהסיבות הלא נכונות, והמאמר הבא מראש לא נכתב עבורם.

למי המאמר הזה כן מיועד?

המאמר כן נכתב כדי לסייע לאותם גברים שמצטערים צער כנה על מותה של מערכת היחסים ונועד לייעץ על הדרך כיצד להחזיר את האקסית ולא פחות חשוב מכך – על איך לגרום לזה לעבוד שוב. זוהי סוג ההכוונה עבור גברים שלא רק רוצים לראות את הקשר עם החברה שלהם "שורד", אלא משגשג.

כמו כן, מיותר לציין כי אותם גברים לא ינקטו בטקטיקה נואשת בניסיון "לנצח" את האקסית עד שתחזור אליך, ובטח אם זה רק בגלל הסקס. המניע הזה יחסית נפוץ וחשוב שיהיה ברור מלכתחילה שאם זו כל כוונתך אז מאמר זה לא ייתן לך את ההכוונה הנכונה. כדאי גם לזכור שמרכיב חיוני להצלחה בשאלה "איך להחזיר את האקסית" הוא שהמניעים שלך לזכייה בה בחזרה צריכים להיות נקיים משיקולים של נקמנות וקנאות.

בוא נתחיל.

רוצים להחזיר אותה? תצטרכו לעבוד בשביל זה…

שלב ראשון – שאל את עצמך מה השתבש?

כדי להחזיר את האקסית ולזכות בחזרה במיוחדת שלך, תצטרך לעסוק כנראה בכמה נושאים עמוקים וכואבים. מן "ספירת מלאי" של כל הפניות הלא נכונות, ולמה לקחת אותן. אם לא תצליח לזהות את הבעיה, יהיה לך מאוד קשה להצליח למצוא את הפתרון. הימנע מלשאול את עצמך את השאלה, "מי היה אשם?" התשובה לשאלה זו לא תהיה ברורה, משהו שעשית על מנת להכעיס אותה או להיפך, וזו גם לא תהיה מסקנה שתוביל לסיבה לפירוק היחסים. ברוב המקרים, הסיבה לפירוק היא הרבה יותר שורשית מזה. סביר ששני הצדדים היו אחראיים באותה המידה וצריך לקבל זאת.

שלב שני – להצהיר ולשנות!

ברגע שאתה יודע מה השתבש, לא משנה כמה זמן עבר – אם זה יום/יומיים או שנה/שנתיים – האם עדיין יש לך זמן לעשות משהו בנידון? אם התשובה שלך חיובית אז כנראה שאתה בדרך הנכונה להחזיר את האקסית לזרועותיך. האמת שברגע הזה אין הרבה אופציות: בהתאם לנסיבות שלך, כנראה שהגיע הזמן להתנצלות. בלי התנצלות כמעט ואין דרך להחזיר אותה.

אחד הדברים החשובים ביותר שאתה צריך לעשות כדי להחזיר את האקסית שלך בחזרה הוא להימנע משימוש בטקטיקות מלוכלכות, מניפולציה ואשמה. בעוד שהטקטיקות האלה יכולות לעשות את העבודה מדי פעם הן לא יעשו מאום כדי לתקן את הבעיות שהובילו אתכם לפרידה ולשאלה הנוכחית שלך – איך להחזיר את האקסית? אם כך הטקטיקה הטובה ביותר היא ממש לגרום לאקסית שלך לרצות לחזור אליך, משום שאם תצליח להגיע לנקודה הזו – מובטח לך שיתאפשר לכם גם לפתור את הבעיות ולהתחיל יחד התחלה חדשה ונכונה יותר שגם תחזיק מעמד.

התהליך יהיה חייב להיות הדרגתי. לנשים יש רתיעה מלשמוע פטפוטים של אדם נואש. צריך להתאזר בסבלנות והבנה. במיוחד אם אתה נפרדת ממנה, היא עלולה להערים קשיים לגבי ההתלהבות החדשה שלך לאיחוד.

3 עצות שימושיות על מנת להחזיר את האקסית

העצה הראשונה (לאחר שהתנצלת…) היא לגרום לאקסית שלך להבין שאתה יודע שאתה אשם בפרידה. שמנקודת המבט שלך יכולת לעשות יותר כדי שמערכת היחסים שלכם תשגשג. שזו הייתה טעות שנתת לה ללכת ושכעת אתה מבין זאת. שים לב, זהו לא ביטול עצמי אלא "סולם" בשביל האקסית שלך לרדת מהעץ ואולי להודות שגם אצלה התחושות הן אותן תחושות.

דבר שני – לקבל את העובדה שמערכת היחסים שלך הסתיימה לעת עתה, לכבד את ההחלטה של האקסית שלך לגבי התקשורת שלכם בנקודת זמן זו. כאן צריך לחוש אותה בכלליות ולהבין האם היא שמחה שהתקשרת? האם היא תשמח שתתקשר שוב? אפשר להזכיר לה פעם אחת שביליתם יחד והיה לכם טוב ואל תשכח להגיד לה שאתה מודה לה על הזמן הזה. שהיא חסרה לך ושאתה רוצה שוב להחזיר את הזמנים האלו – בלי הסיבות שבגללן נפרדתם.

דבר שלישי – קריטי – זהו. כאן לעצור. אם אתה רוצה לזכות בחזרה באקסית שלך אתה חייב לתת לה ספייס. אף פרידה או אף סיום של שיחת טלפון היא אינה האחרונה ואינה סופית – אלא אם כן אתה הופך אותה לכזו. תמיד צריך להשאיר מקום למסקנות שיבואו בהמשך ולא לנסות "לסגור את החבילה" כבר בנקודה ראשונית זו. זה לא הזמן להרוס את הסיכוי על ידי שיחות והודעות טקסט תכופות – משום שזו בדיוק הדרך איך לא להחזיר אותה.

מה הלאה?

כשיהיה לה את הספייס שלה, האקסית שלך תחשוב מה הוביל אותך ליצור איתה קשר, ומה מוביל אותך לא להתקשר אליה שוב? והמחשבות האלו יהפכו לספק כללי יותר – האם הפרידה ממך היא באמת הדבר הנכון?

אז איך להחזיר את האקסית שלך? האם אתה יכול לזכות בה בחזרה? בהחלט! אבל זה לא אומר לגרום לה להרגיש שהיא עשתה את הטעות הכי גדולה של החיים שלה כשהיא עזבה אותך… אלא רק שזו טעות שאתם לא ביחד.

תגובות מהפייסבוק

תגובות

אולי גם זה יעניין אותך...

בושם לגבר

4 בשמים לגברים המומלצים ביותר

כאשר מחפשים לקנות מתנת בושם לגבר, בוחנים כמה וכמה מותגים כדי לבחור את האופציה הנכונה ...

תגובה אחת

  1. almogb1996@gmail.com'

    אתמול חברה שלי נפרדה ממני בגלל שהיא נזכרת בבחורות שבגדתי בה איתם והיא אמרה לי לנתק קשר עד יום ראשון הזה והיא לא יודעת מה היא רוצה מעצמה ושאלתי אותה אם אנחנו נחזור והיא אמרה לי שהיא בעצמה לא יודעת והיא אמרה לי דבר אחד שהיא אוהבבת אותי ושהיא לא רוצה להפסיייק את זה והיא לא רוווצה לשכוח אותי בחייים והיא אמרה גם שהיא לא רוצה אף גבר חוץ ממני מה אני צרייייך לעשות בשביל שהיא תחזור מהר כי קשה לי בלעדיייה הייינו ביחד שנה וחציי ופתאום בום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *