דף הבית » טיפים לגברים » איך לגרום לבחורה להתאהב בך

איך לגרום לבחורה להתאהב בך

אתה, בתור גבר, עסוק בדבר אחד בלבד – איך אני משיג? אתה בוודאי רוצה לדעת איך לגרום לבחורה להתאהב בך, ודווקא בך, על פני שאר הגברברים המסוקסים והחסונים השוטפים את מדינתנו. הדבר הראשון שאתה צריך לדעת הוא – שאתה לא יכול. המשימה בלעמוד מול בחורות ישראליות, החושבות שהן הדיוות הגדולות ביותר עלי אדמות, שנועדו לגדולה שלא נאמר למלוכה (או לפחות למלוכה על ממלכת הוואחשים והוואחשות), היא בעיקרה, בלתי אפשרית.

אז מה בכל זאת עושים?

משלימים. זה המצב ואיתו נחיה בתור גברים. אך ישנן מספר דרכים בעזרתן כן תוכל לדעת איך לגרום לבחורה להתאהב בך. אולי לא יהיה מדובר באשת חלומותיך, באחת והיחידה. אבל תסתכל על חצי הכוס המלאה – יכול להיות שתרוויח בחורה עם ציפורניים נורמליות, גם באורך וגם בצבע. ואם תעשה את המהלך הנכון, אולי אפילו תחסוך קשר זוגי המתנהל תוך כדי לעיסת מסטיק ושליחת הודעות בסמארטפון. בכלל, חשבת פעם איך הן מצליחות לתפעל סמארטפון בזמן שהציפורניים שלהן כל כך ארוכות? מעניין. אבל חזרה לענייננו – הדבר הראשון אותו ניתן לעשות הוא –

תהיה אתה

בעולם יש יותר בחורות מבחורים, זו עובדה בדוקה ומוכחת. לכן קרוב לוודאי שישנן מספיק בחורות (ובאופן כללי, גם בחורים) שיאהבו ויעריכו את מה שדווקא לך יש להציע. השתדל לשמור על נאמנות עצמית. אל תתפתה להיות מי שאתה לא, גם אם זה נראה מגניב וקשוח, לפחות על פני השטח. לדקור אנשים מעולם לא עזר לאיש להשיג אהבה, אולי סוג מסויים של אהבה, בכלא, שכנראה אתה ממש לא מעוניין בו, לפחות ככה אני מעדיף לחשוב. אל תהיה ערס לא מתחשב. הכבוד נמצא בינך לבין האישה שאיתך ולא בינך לבין איזה רוסי שפגשת בפארק. התמקד במה שחשוב – ציצים!

כבוד האישה וחירותה

כמובן שאני לא שוביניסט, אך הציצים ישבו על המשפט כראוי. למרות שכולם אוהבים לצחוק על נשים ועל איך שהן נוהגות, או מתנהלות באופן כללי (דרמה) – בסתר לבנו, אנו הגברים יודעים שהן תכלס יותר טובות מאיתנו. יותר אחראיות, יותר רציונלית (למרות הסתירה עם הדרמטיות, אך מדובר במצבים שונים לגמרי) ובאופן כללי התנהלותן בחיים הרבה יותר בוגרת ונכונה. מה שמוביל אותנו לדבר השני –

כבד את אישתך, למען יאריך פינך.

כפי שכבר צויין, הכבוד בקשר זוגי חשוב מאין כמוהו. אין שום משמעות לרדיפה אחרי אדם שחתך אותך בכביש או שדיבר אליך לא יפה, סביר להניח שלא תראה אותו יותר. אך מספיק שתשכח תאריך מסויים, הכי פחות רלוונטי, הקשור בצורה כלשהי לבת זוגך – אתה יכול לשכוח מחיי מין פעילים למשך הרבה מאוד זמן. זהו הזמן הנכון ביותר לערוך היכרות מחודשת עם יד ימין. כבד את האישה שאיתך, את רצונותיה ואת הדברים החשובים לה. סמוך עליה, בטח בה, אפילו אם אינך בטוח בעצמך. נשים הן הרבה יותר נאמנות ויותר שותפות לחיים מאשר גברים. לכן אם אתה מרגיש שאתה לא מספיק גבר, בעצם היותך נאמן או שותף – אל דאגה, זה בדיוק מה שהן מחפשות.

דבר שלישי ואחרון

מעבר לדבקות בעקרונותיך ודרך חייך, היה גם בטוח במה שאתה משדר כלפי חוץ. כל עוד תעשה מאמצים להיות מה שאתה חושב שיעבוד, כנראה שלא תצליח. ברגע שתאמין במה שיש לך להעניק, בטבעיות שלך, ברושם הראשוני האמיתי ולא בזה המתאמץ והמזוייף – יהיה לך לא רק יותר קל, כיף ונעים בחיים בכלל, אלא גם קרוב לוודאי שתשיג את מה שאתה מחפש.

למשל – אם תנסה להיות מה שלדעתך הבחורה שמולך רוצה שתהיה, קרוב לוודאי שתפספס את ההזדמנות איתה, מכיוון שלא היית מה שאתה (ומה שאתה – זה כנראה מה שהיא הכי הייתה רוצה שתהיה). מסובך נכון? אז פשוט תהיה אתה ולא תצטרך להתמודד עם משפטים כאלה.

לסיכום

בפעם הבאה שתחשוב איך לגרום לבחורה להתאהב בך, חשוב קודם – איך לגרום לעצמך להתאהב בך. זאת כנראה הדרך הנכונה והטבעית ביותר. הרי לא תוכל להחזיק דמות פיקטיבית לנצח. אם בחורה מוותרת עליך מכיוון שאתה לא מה שהיא מצפה שתהיה, תגיד תודה ותשתוק. אף אחד לא רוצה להיות מה שהוא לא, במיוחד לא עבור מישהו אחר. ועוד יותר לא, עבור מישהי אחרת. בסופו של דבר, לאחר צבירת כעסים רבים, קשר כזה יקרוס בפיצוץ גדול ועדיף להימנע מזה מראש. לא לנסות בכוח, אלא במוח. הגבול המירבי להיות מישהו שהוא לא אתה, נמתח מיד בתום הפגישה הראשונה. בהצלחה, גבר.

(מאמר זה נוסח בלשון זכר אך מיועד לארבעת המינים. גילוי נאות – לפני מאמר זה ביקשתי אישור מחברה שלי כי אסור לי לעשות שום דבר בלי אישור מפורש ממנה.)

תגובות מהפייסבוק

תגובות

אולי גם זה יעניין אותך...

חליפות לדתיים

חליפות חתן למה לשלם יותר

לקראת החתונה מחפש כל חתן חליפת חתן איכותית שתתאים למידותיו, כך שהוא ייראה במיטבו ביום ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *