דף הבית » טיפים לנשים » איך לגרום לו לרדוף אחרייך

איך לגרום לו לרדוף אחרייך

אם את אישה פנויה ואת מחפשת את הדרך איך לגרום לו לרדוף אחרייך, כבר שמעת בעבר את העצה שלשחק אותה קשה להשגה היא תמיד הדרך הנכונה. אפילו בעולם ההיכרויות של היום, יש הרבה בעצה הזו.  כולנו יודעות כי גברים אוהבים את הריגוש של המרדף, אם את רוצה לקבל ולשמור את גבר החלומות שלך את צריכה להיות מוכנה לגרום לו לעבוד קשה בשביל להשיג אותך. אם את רוצה לגרום לו לרדוף אחרייך, את צריכה להבין בדיוק את האיזון בין להצית בו אש לבין להיות מרוחקת מעט.

להיות אדישה או זורמת?

הרבה דובר על היתרונות של להיות קשוחה קצת כשאת רק מתחילה לצאת עם גבר. למרות שאת לא רוצה להיראות אדישה, את רוצה ליצור אצלו מראש תחושה שאת לא לרשותו וזה אומר שאת לא תמיד זמינה כאשר הוא רוצה לראות אותך ואת קצת מסתורית לגבי התוכניות שלך להמשך הערב, ואולי כדאי לך להגיד לו שיש לך ארוחת ערב עם חבר… כי אם את רוצה לגרום לו לרדוף אחרייך, אסור לך להיראות להוטה מדי.

לא לחשוף את כל הקלפים

טעות אחת שנשים רבות עושות כאשר הן מנסות ליצור חיבור עמוק עם הגבר שהן מעוניינות בו היא שהן מייצרות אינטימיות איתו מהר מאוד. ברור שזו לא יענה על השאלה איך לגרום לו לרדוף אחרייך. הבחור לא הולך להתלונן… וגם לא לרדוף. בעיני רוחו הוא גם תוהה אם כל אחד אצלך מקבל את היחס הזה. זו לא הקנטה, זה רעיון טוב מאוד לדחות את האינטימיות ולתת לו לרדוף אחרייך קצת. סוג של "נהנית מחברתו, אבל לא לוקחת את הדברים לשלב הבא מוקדם מדי".

אם את מחפשת איך לגרום לו לרדוף אחרייך, חשוב להציג את האמת לגביך. נשים שחושבות שהן צריכות לייפות פרטים מחייהם על מנת ליצור קשר עם גבר כמעט תמיד נכשלות ביצירת הקשר המשמעותי. את צריכה להירגע לחלוטין ולהיות עצמך כשאת איתו. לא להצניע שום חלק מן האישיות שלך ולא לנסות להיות משהו שאת לא. היופי הוא שהבחור לא יחפש איך לרדוף אחרייך בגלל מצג השווא, אלא בגלל מי שאת באמת. יחד עם זאת, אם בא לך על גישה אקטיבית יותר, את מוזמנת ללמוד איך להתחיל עם בנים בצורה שלא יוכלו לסרב לך!

היי אקטיבית!

דברים קטנים שאת אומרת או עושה יכולים למשוך אותו אליך בחוסר אונים. אם את משוכנעת שהוא האחד בשבילך אז יש דברים שאת יכולה לעשות כדי להבטיח שיראה בחלומו רק אותך. אמצי את הגישה הנכונה – היי את עצמך ואל תחשבי על איך לגרום לו לרדוף אחרייך, שמרי על מרחק קטן ועל מסתוריות גדולה בהתחלה, והמרדף שלו כבר יתחיל.

את לא חייבת להשאיר לגורל את ההחלטות לגבי האהבה שלך. יש דברים שאת יכולה לעשות כדי לגרום לזה לקרות כבר עכשיו. בפעם הבאה שמישהו יתקשר אליך, אם לא הצגת לו עד כה מצגי שווא וייפית פרטים מהחיים שלך, אמרי לו שיש לך תוכניות עם חבר היום בערב וראי את הקסם קורה.

תגובות מהפייסבוק

תגובות

אולי גם זה יעניין אותך...

כך תבחרו עגילים לילדה שלכם

כך תבחרו עגילים לילדה שלכם

פירסינג לילדות יכול להתחיל מגיל מוקדם מאוד, חלק מההורים עושים פירסינג לילדה שלהם בעודה תינוקת ...

תגובה אחת

 1. Ortal_lbrahno@walla.com'

  היי , אהבתי מאוד את הכתבה.
  רציתי להתייעץ לגבי בעיה די מעצבנת שיש לי עם גברים.
  מאז ומתמיד כשגבר מתחיל איתי ואני מרגישה שיש ביננו כימיה ואנחנו סוג של ״מפתחים״ איזשהו קשר לא צריך שיעבור הרבה זמן כדי שירד לי ממנו.
  פתאום אני מרגישה סוג של דחף איום ונורא להתרחק מהבחור. אני פתאום נגעלת ומרגישה כאילו הוא כופה את עצמו עליי ו״לוקח״ ממני את החופש. אני יודעת שזה נשמע די מפחיד ומוזר אבל זה באמת מה שאני מרגישה.
  ואני ממש רוצה לשנות את זה בעצמי כי הרבה פעמים הפסדתי הזדמניות להכיר בנים ובאמת להיכנס לאיזשהו קשר רציני.
  אני אשמח לשמוע התייעצויות בנושא , זה מאור יעזור לי כי באמת שאני כבר אובדת עצות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *