דף הבית » לרווקים שבינינו » מציאת זוגיות

מציאת זוגיות

לכל סיר יש מכסה, לכל מזלג יש סכין, לכל שמפו יש מרכך, לכל מטבע יש כיס, לכל מפתח יש ארון חשמל, לכל מזוזה יש משקוף, לכל בושם יש צוואר, לכל תמונה יש אלבום ולכל אדם יש אדם אחר. מציאת זוגיות בטבע האנושי, החי, הצומח ואף הדומם הוא תנאי הכרחי ובלתי ניתן לשינוי. אלוהים ברא את אדם והבין שמשהו שם חסר ויצר ממנו את חווה. כל החיים אנחנו חווים דברים בשניים, כמו שלכל נעל יש את הזוג שלה כך גם לכל היצורים החיים. לעיתים כשמחפשים את הזיווג הוא מאחר לבוא ומפתיע אותנו בדרכים לא צפויות.

אהבה יכולה להיות מקרית?

אתם יכולים להשקיע חודשים של מסעות בין פיק אפ בר אחד למשנהו, לילות במועדונים, הכרויות דרך חברים ולבסוף להפתעתכם מציאת זוגיות מקרית לחלוטין, עם מישהו שדפק לכם את הפגוש בחניה או באמצע הרמזור. החיים אכן מפתיעים ואין לדעת לאן יוביל אותנו הגורל, אך מה שבטוח הוא שלבסוף כולם מוצאים אהבה, או לפחות משהו הכי דומה לאהבה. כדאי מאוד לא להיכנס ללחץ לפני גיל 30, לאחר מכן יתחילו לקרוא לכם מסכנים אבל אל תתרגשו מהרחמים. חיי הרווקות יכולים להועיל לכם למצות את החיים לפני מציאת זוגיות- משכנתא- ילדים וכל המסלול המודרך. תיהנו מהרגע בו תוכלו להיות אדון לעצמכם בלי לבקש אישור, תמצאו את האהבה כשתהיו שלמים עם עצמכם.

איך מוצאים זוגיות?

ההנחיות למציאת זוגיות נורא פשוטות, תתנהלו כרגיל ואל תשנו הרגלים בגלל שאתם עדיין רווקים. האהבה שלכם תמצא אתכם כשאתם אמיתיים לעצמכם ולסביבה, לא חיקוי של עצמכם. חשוב מאוד שתהיו פתוחים וספונטאניים, אל תשללו מאחר שכפי שנאמר, מציאת זוגיות נקרית בדרך בזמנם הכי לא צפויים. נכון אמרנו שלא צריך לחפש את האהבה, אבל צריך לתת לה רמזים ולהשאיר לה פיתיון. האהבה לבטח לא תמצא אתכם כשאתם בפיג'מה בבית צופים בטלוויזיה, אלא אם כן תהיה לכם טעות במספר שתהפוך לסיפור רומנטי. גם אם פיתיון אומר לפתוח כרטיס באתר הכרויות, עשו זאת. האהבה שלכם תהיה שלכם בסופו של דבר, הרי היא לא מיועדת לאף אחד אחר.

תגובות מהפייסבוק

תגובות

אולי גם זה יעניין אותך...

בוגדים בוגדות

כל הסיבות להזמנת סקסולוגית למסיבת רווקות

כל אחת מאיתנו חולמת על חתונה מגיל צעיר,  בה החתן והכלה נראים כמו קייט מידלטון ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *