דף הבית » לזוגות » מערכת יחסים פתוחה

מערכת יחסים פתוחה

כולנו מחפשים אחר הזוגיות הנכספת שאמורה לסגור את המעגל ולהשלים לנו את החסר. אנחנו עמלים קשה מאוד בכדי למצוא את אותה זוגיות ומנסים לפתח מערכת יחסים רצינית. מה שקורה הוא שלאחר מציאת הקשר אנחנו מבינים כי כבשנו יעד ומתחילים להשתעמם. זוגות רבים מפרקים את היחסים בגלל בגידה של אחד מבני הזוג שחש שעמום ביחסים. לעיתים היחסים נפלאים ונראים מושלמים אך חסר בהם חידוש סקסי ומיני. בכדי להמשיך ולהיות זוג ישנם המחליטים על מערכת יחסים פתוחה, מה שיאפשר להם להצית את חיי המין שלהם ועדין להישאר יחד. מערכת יחסים פתוחה משמעה כי כל אחד מבני הזוג חופשי ורשאי לקיים יחסי מין עם אדם אחר. ישנם זוגות שמחליטים על מערכת יחסים פתוחה אך מעדיפים לא לספר אחד לשני את הפרטים. אך ישנם כאלו שמאוד רוצים לשמוע סיפורים ולשתף, אולי גם לצרף את הקשר החיצוני שלהם ליצירת שלישייה.

הצבת קווים אדומים

מערכת יחסים פתוחה יכולה להיות חוויה מהנה ומחזקת את הקשר הקיים, אך כמובן שהיא יכולה להיות רעה ומפרקת. שני בני הזוג יכולים לצאת החוצה ולפרוק את יצרם אצל אנשים זרים, להבין כי יש להם משהו טוב יותר בבית ולחזור לחיים הקודמים עם מערכת יחסים מונוגאמית. מצד שני אחד מבני הזוג יכול לחפש מין במקום אחר ובמקרה להתאהב בפרטנר שלו. מה שמותיר את בן או בת הזוג מחוץ למשחק לתמיד. מערכת יחסים פתוחה יכולה להיות מאוד מהנה אך יכולה להוות מכשול גדול ביחסים הזוגיים. לפני שמחליטים על מערכת יחסים כזו, כדאי מאוד להציב קווים אדומים ולהבין מה המטרה של המרחב הזה.

הסיפורים האלה עושים לך את זה? רוצה להפוך את הפנטזיה למציאות? הרשמה לאתר אשלי מדיסון >>

גן עדן של אהבה וסקס אינסופי

נראה כי ישנם זוגות לפני פרידה או אפילו גירושים אשר מנסים לחוות מערכת יחסים פתוחה. כך הם יכולים לבדוק מה יש כרגע מחוץ לעולמם ולהבין אחד מהשניים, או שעדיף להם בזוגיות הנוכחית, או שמחכה להם גן עדן בחוץ של אהבה וסקס אינסופי. בסופו של דבר החיים ממשיכים ויש דברים חשובים יותר מיחסי מין. חשוב מאוד להישאר בזוגיות תומכת, אוהבת, בריאה ואמיתית ולהיות זהירים יותר שמדובר בזוגיות פלוס ילדים.

תגובות מהפייסבוק

תגובות

אולי גם זה יעניין אותך...

עיסוי באבנים חמות

עיסוי באבנים חמות – האם זה באמת עוזר

אין אדם שלא אוהב ללכת אל עיסוי. עיסוי הוא זמן של רוגע אשר מוביל את ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *