דף הבית » טיפים לגברים » הטרנד הפורח של חדרים וצימרים לפי שעה
בגידה באמריקה

הטרנד הפורח של חדרים וצימרים לפי שעה

חדרים וצימרים לפי שעה מכונים 'תופעה' ו'טרנד שאינו חולף' על ידי אנשים רבים. האם כולנו הפכנו לכאלה בוגדניים/חרמנים בזמן האחרון, או שתמיד היינו ככה ורק עכשיו אנחנו מקבלים מענה הולם?

החקלאות הפכה לאירוח

אם לפני שני עשורים מושבים ויישובים קטנים סימלו עבור רובינו חקלאות ותפקיד התיישבותי ציוני. כיום, ניתן לראות כי ענף האירוח מהווה נתח לא קטן מהפרנסה של חקלאים אלו. למעשה ניתן לקרוא לרוב החקלאים "החקלאים לשעבר" וליהנות מחדרי אירוח, צימרים לפי שעה ווילות מפוארות בטבע שמושכרות על ידם בהתאם לדרישה.

נכון לשנים האחרונות הביקוש לחדרי אירוח ו/או צימרים לפי שעה הולך וגדל מדי שנה שחולפת. יש המעריכים כי שוק זה מגלגל מיליוני שקלים מדי שנה. בנוסף, קיימת תחרות גדולה מאוד בין עסקים אלו ולכן ניתן למצוא צימרים לפי שעה מאובזרים למשעי, מעוצבים ומיוחדים.

זוג נהנה בחדר לפי שעה
"כן, אנחנו בדיוק מגדלים ירקות…"

כך למשל, ניתן למצוא צימר תמים למראה באחד המושבים שבאזור קרית גת, שלמעשה מספק פרנסה נאה מאד לבעליו, חקלאי ובעל צימר לעת מצוא. בעל הצימר טוען כי השקיע "עשרות אלפי שקלים" בצימר כי הוא יודע שהביקוש קיים ואנשים צמאים לאירוח קצר, זמין ומשתלם מסוג זה.

את רוב הפרנסה הוא מקבל מפה לאוזן וכמובן באמצעות האינטרנט.

הסיפורים האלה עושים לך את זה? רוצה להפוך את הפנטזיה למציאות? הרשמה לאתר אשלי מדיסון >>

כל היתרונות באחד

  • יופי– רוב הצימרים וחדרי האירוח ממוקמים ביישובים קטנים ומושבים ירוקים ולכן אין זה משנה אם מגיעים אל חדרים בהם מעוניינים להשתמש רק לכמה שעות. האווירה , הנוף והטבע עושים את שלהם ונותנים לכל אחד מאיתנו לחוש את השחרור והנופש במלואם.
  • שיטת תשלום נוחה– שיטת התשלום ואופן התשלום להשכרת צימרים לפי שעה או חדרי אירוח משתלמת ביותר. אם ברוב מקומות האירוח התעריף הוא ליממה. כאן, התעריף הוא לפי שעה. כלומר, זוג נשוי שמעוניין "לגנוב" כמה שעות אינטימיות מהנות הרחק מהילדים, יכולים בכיף לעשות זאת מבלי לדאוג שמא הם נגסו בחלק משמעותי מהתקציב שלהם.
  • דיסקרטיות– ניתן לשכור צימרים לפי שעה שמאפשרים דיסקרטיות מלאה. כך שאם אתם בוגדים (נו נו נו!) או נמצאים במערכת יחסים פתוחה, הצימרים האלה בהחלט יכולים מה שאתם מחפשים!
  • זמינות מלאה – מרבית הצימרים / חדרים לפי שעה פתוחים ועובדים 24/7, כך שאין מה לדאוג מכך שהיה ומתחשק לכם איזה קוויקי באמצע הלילה ואין מיטה פנויה באזור.
  • פיזור ארצי – בשנים האחרונות, יותר ויותר צימרים וחדרים לפי שעה מופיעים, ממש כפטריות לאחר הגשם (מישהו באמת ראה פעם פטריה לאחר גשם?!) כמעט בכל עיר בארץ. לכן אין זה משנה אם אתם מהצפון, מהדרום, מהכפר או מהקרת – ככל הנראה תוכלו למצוא את מבוקשכם במרחק נסיעה סביר למדי. האתר דיסקרטו הוא אינדקס עסקים שיעזור לכם לעשות בדיוק את זה. האתר מרכז צימרים וחדרים לפי שעה לפי אזורים בארץ ומספק פרטים נוספים על כל עסק. שווה בדיקה!

מי שרוצה לקח את זה שלב אחד קדימה – שיבדוק את הנושא של דירות דיסקרטיות.

לסיכום, אם בעבר, צימרים לפי שעה וחדרי אירוח היו חדרים מעופשים וללא שום סגנון המיועדים אך ורק למטרה אחת, כיום ניתן למצוא צימרים וחדרי אירוח רבים בדרגת אירוח גבוהה מאוד גם אם מדובר על השכרה שעתית. בנוסף, יש שימת לב קפדנית לכל הקשור אל עיצוב החדר וסביבותיו וכל אחד יכול למצוא את עצמו חווה אירוח של כמה שעות בצימר הממוקם בלב פרדס או מטע ומעוצב למשעי.

תגובות מהפייסבוק

תגובות

אולי גם זה יעניין אותך...

מיניות הגבר

מיניות הגבר – איך מדברים בצורה נכונה

הרבה מאוד גברים מתקשים לדבר על המיניות שלהם. בין אם זה עם בנות הזוג, בין ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *