דף הבית » טיפים לגברים » 6 דברים שאסור לגבר לעשות בדייט הראשון
בחורה לא מתרשמת במיוחד
"אני מלך אני..."

6 דברים שאסור לגבר לעשות בדייט הראשון

כמה דייטים כבר עברת? אם זה באמת הראשון, נשמח לבתק את בתוליך במספר עצות וטיפים שתאמין לנו, אתה חייב לעצמך. אם זה דייט מיליון, לא יזיק לך לדעת כיצד לא לחזור על טעויות. עכשיו, מה מתאים לך יותר? שנתחיל מהסוף להתחלה (מי משלם) או ההיפך? בוא פשוט נזרום.

התשלום עליי

חלק מהנשים פמיניסטיות מוצהרות וחלקן פמיניסטיות עם נפש עדינה ושברירית האוהבת שפותחים לה את הדלת ומשלמים עליה בבית הקפה. אם אתה לא רוטשילד אבל מדובר ב"קפה קטן", תעשה את הג'סטה ותוציא את הארנק. שוויון זכויות מתאים במיטה (פעם את מעליי ופעם אני מעלייך), אבל שורה תחתונה, קשה לנפץ DNA תרבותי העוסק בכסף, ואם יהיה קליק הרי תצאו עוד כמה פעמים ותגיעו לאיזה "פעם אני ופעם את", או, "חצי, חצי". במקרה הכי גרוע, אם מדובר בכונפה רצינית, אתה תמיד יכול לבקש חשבון ושנייה לפני שהמלצרית מגיעה- לגשת לשירותים. אם היא פמיניסטית היא כבר תשלם בעצמה עד שתחזור ואם לא, יצאת בזול. עדיף לשלם על קפה מאשר להיות תקוע עם אחת כזו כל החיים.

אל תסתכל, לא ימינה ולא שמאלה

לא לחינם נהוג לומר: "תפסת מרובה לא תפסת". אישה אוהבת שתשומת הלב של הגבר תהיה ממוקדת עליה בלבד. כאילו שלא ידעת. העניין הוא, שבמקום ציבורי כבית קפה או גרוע מזה: בפאב, יושבות, הולכות או נשענות על הבר נשים בשלות ועסיסיות שרק ממתינות (ודאי שלך, אלא למי?). הקאצ' הוא: מבט אחד שלך, ימינה או שמאלה ואתה שרוף ללילה הזה עם ההיא שיושבת מולך. תתאפק, זה יכול להשתלם לך.

הגעתם לפאב?

אל תצרח לה אל תוך האוזן. המוזיקה הרועשת אכן בעייתית לתקשורת, אבל אם אתה חושב שגם ליד האוזן היא לא שומעת, יש כאן בעיה. דבר רגיל וקרוב לאוזנה, היא תשמע מצוין ואולי אפילו תרצה לטעום ממך עוד, כי על הדרך אתה מעורר גם את העצבובים הקיימים באזור זה בגלל הבל הפה שלך והקרבה האינטימית.

אל תחסוך במגהץ

נשים רואות הכול, מריחות הכול, זוכרות הכול. טוב, לא כולן, אבל רובן ואם לא בחיים השגרתיים אז לבטח שבזמן הדייט הראשון. אתה חייב להשקיע: גם אם אתה קיבוצניק מצוי אל תאמר "אם היא תאהב אותי, היא תקבל אותי כמו שאני" ולכן, את הג'ינס הגדול עליך בכמה מידות השאר בבית, את החולצה שאתה הכי אוהב, זאת עם הכתם שלא ממש רואים השאר עם הג'ינס. לפחות בפגישה הראשונה אתה חייב להיראות טוב באופן מוצהר (זה כולל גם את הריח…אבל לא יותר מדי שלא תפתח הרעלת אפטר שייב).

אתה לא סוגר את הפה לרגע

אם אתה אוהב לדבר, זה הזמן לחרוג ממנהגך. תן לה לספר על עצמה. נשים אוהבות שמקשיבים להן. היא מתרגשת, היא שקטה ומופנמת? שאל אותה שאלות פתוחות. לשאלה פתוחה התשובה ארוכה יותר. לדוגמה: "במה את עובדת?", שאלה סגורה. אחריה תבוא שאלה פתוחה: "מה גורם לך לסיפוק בעבודה ולמה?". הבנת את הרעיון? אפשר לשוחח כך על כל נושא שבעולם.

להתנשק או לא להתנשק, זאת השאלה

ממש מתאים לך, השאלה אם זה מתאים גם לה. אין לכך תשובה חד משמעית אבל יש כמה טיפים שיכולים לסייע. הרבה אלכוהול = תנסה, אלכוהול נחשב מעורר ומשחרר. ללא אלכוהול = עדיף שלא, אישה זקוקה לאינטימיות רגשית כדי להתנשק ולבטח בפרהסיה, אלא אם מדובר על מישהי שמעוניינת באופן מוצהר. שפת הגוף שלה תשלב נגיעות מזדמנות מרובות בך וזה אומר, כמעט תמיד: אור ירוק. למה כמעט? בחייך, לגלות לך את הכול בבת אחת. קודם תפנים את מה שכתוב כאן. בהצלחה!

תגובות מהפייסבוק

תגובות

אולי גם זה יעניין אותך...

חליפות לדתיים

חליפות חתן למה לשלם יותר

לקראת החתונה מחפש כל חתן חליפת חתן איכותית שתתאים למידותיו, כך שהוא ייראה במיטבו ביום ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *