דף הבית » טיפים לגברים » איך לא להתחיל עם בחורה באתר הכרויות

איך לא להתחיל עם בחורה באתר הכרויות

אתה שרמנטי, אתה יודע שאתה טוב מיטה, אתה מצחיק ושנון, ויודע להגיד את המילה הנכונה ברגע הנכון, אבל איכשהו אתה לא מצליח לשדר את כל זה תוך כדי התכתבות פשוטה באתר ההיכרויות. איפה אתה טועה?

את נראית פצצה.

כדי שהיא תדע שאתה מעוניין ותבין שכוונותיך רציניות תן לה להבין שאכן קראת את הכרטיס שלה. אם היא תבין שהגעת רק בגלל הפרצוף היפה שלה, כאן סיימת את תפקידך בכוח. לפני שאתה משוחח עם מישהי קרא עליה, זה יעזור לך לפתח שיחה.

כמה פעמים כבר אפשר לכתוב: "מה שלומך", "מה נשמע כפרה" או "פרח של בחורה את", זה לא מוביל לעוד הרבה משפטים, אבל משפט כמו "כתבת שאת אוהבת לקרוא, יש משהו שאת יכולה להמליץ לי עליו, בדיוק סיימתי את הספר שלי"… יכול להתחיל יופי של שיחה.

הלו, אתה לא המרכז כאן.

אם תתחיל לדבר על עצמך, אתה יכול לשכוח ממנה. אף אחת לא אוהבת את זה גם אם היא לא ממש דברנית. במקרה זה, סבירות שלא תהיה לך ברירה בעתיד, אבל עד אז: שאל אותה לדעתה. שאלות פתוחות, כלומר שאלות שהיא תתבקש למלא אחריהן כמה שורות כתשובה, הן מעולות.

אל תספר לה על הדייט האחרון שלך ובטח לא על אירוע מחדר המיטות.

אישה לא אוהבת להרגיש שיש עוד הרבה כמוה, גם אם זה נכון. היא רוצה להרגיש מיוחדת. זה לא מעניין אותה שאתה נמצא פה כבר שנים וכבר עברת כמה וכמה בנות. גרוע מזה, אם אתה פה כבר שנים היא עלולה לחשוב שמשהו לא בסדר אתך, אחרת כבר מזמן היית מוצא מישהי.

אל תהיה גבר גבר אבל גם לא ג'לי אוסם.

אין לזה חוקים, את זה כולם יודעים. יש נשים שאוהבות את הגבר שלהן כמו סלע יצוק ואיתן המגן מכל צרה ויש כאלה שאוהבות את הגבר שלהן כעלה נידף ברוח. בסופו של דבר, כל אחד מוצא את מה שמתאים לו. אבל עד אז, אל תפגין את הצד הבולט שלך, שמור על איזון. אתה עדיין לא יודע מה היא אוהבת (רגע, אבל שלא יהיה לך צל של ספק, אתה מושלם כפי שאתה ושימותו הקנאים).

אל תשקר.

אם לא סיימת בגרות, לא צריך להגיד את זה כבר בהתחלה אבל מצד שני אל תמציא תואר שאין לך, הרי אם תמצא חן בעיניה תפגשו ומה אז? כשהיא תעלה על זה אפילו נשיקה לא תקבל. לא חבל? בהזדמנות זו נאמר: אתה דיסלקטי? כתוב לה את זה, כדי שתדע ששגיאות הכתיב נובעות מבעיה מוכרת ולא מטמטום.

אל תגזים.

משפטים כגון מה אני יכול לעשות למענךְ כדי שיהיה לך טוב, מה את אוהבת שעושים לך במיטה, מה אני יכול לקנות לך לפגישה הראשונה שלנו – הם לא משפטים טובים. הם מלחיצים וחודרים מדי. לך לאט, תתקדם בקצב שלה. יהיה לך עוד זמן לקנות, לעשות ולפנק.

גבר, בוא הנה. שב על הכורסה, תתרווח. רוצה בירה, יין, משהו? אתה מסודר? יופי. עכשיו כל מה שנותר לך זה ללמוד את ששת כללי הברזל הללו ואתה על הסוס. 

 

תגובות מהפייסבוק

תגובות

אולי גם זה יעניין אותך...

חליפות לדתיים

חליפות חתן למה לשלם יותר

לקראת החתונה מחפש כל חתן חליפת חתן איכותית שתתאים למידותיו, כך שהוא ייראה במיטבו ביום ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *