דף הבית » בעיות ביחסים » למה הוא לא מתקשר?
למה הוא לא מתקשר

למה הוא לא מתקשר?

מי מאיתנו לא הייתה בסיטואציה הבאה: יצאת לפגישה ראשונה או פגשת מישהו בבר, הכל עבר חלק, חיוכים עפו לכל עבר, הכימיה הייתה טובה, הוא לא דוחה אותך פיזית ואפילו קיבלת נשיקת לילה טוב, החלפתם טלפונים והיית מצפה שהבחור החביב יתקשר אלייך או ישלח לפחות סימן שמראה על התעניינות והמשך –  אבל הוא עדיין לא התקשר! הראש שלך מחפש תשובות ולא יכול להפסיק לתהות 'למה הוא לא מתקשר?!' אז במקום לשבור את הראש ולחפש תשובות, אספנו עבורך 10 סיבות טובות ל"למה הוא לא מתקשר".

סיבה מס' 1: משחק אותה קשה להשגה

זוהי ללא ספק הסיבה הנפוצה ביותר למה הבחור לא מתקשר אלייך גם כאשר מועד הפגישה היה מצוין עבור שניכם. יש בזה ריגוש מסוים שיודעים שהצד השני מחכה לצלצול ממך ואתה משהה בכוונה את הטלפון. היות ומקובל בחברתנו שהגבר הוא זה שצריך לחזר אחרי הבחורה ולא להפך, כך המשחק הזה מהנה בעיקר עבור הצד הגברי והרבה פחות עבורנו הנשים. אז בנות, אל ייאוש, אם זהו המקרה בסוף הוא יתקשר והטלפון המיוחל יגיע.

סיבה מס' 2: הוא שכח מזה

מדהימה ככל שתהיי, אין זה ישנה את העובדה שבהחלט יכול להיות שהוא שכח להתקשר. במיוחד אם הבחור קצת מפוזר או שהפגישה שלכם התקיימה בימים עמוסי אירועים מבחינתו. לצורך העניין, יכול להיות כי הוא קבע עם חברים, יש לו עומס בעבודה ו/או בלימודים וכו'. סביר להניח שהוא עלול לאבד באמת את תחושת הזמן וישכח להתקשר יום למחרת.

סיבה מס' 3: הוא מנסה לבדוק את התגובות שלך

דווקא העובדה שהוא לא התקשר יכולה להצביע על כך שהוא חושב עלייך, וזאת באם הוא בחור שעונה על הקריטריון הבא: הוא אוהב לראות איך אנשים מגיבים לתנאים מסוימים שהוא מציב ולהסיק מכך על אופי האדם ואופי היחסים שאת מעוניינת לקיים איתו ומה מידת ההתעניינות שלך בו. כלומר, מעוניין להתרשם מהיכולת לעמוד על שלך. מצד שני, אם נמאס לך לחכות ולקרוא אותו בכל זאת, הוא ככל הנראה יסיק באופן שלילי (ובצדק) לגבי האינטרס שלך במערכת היחסים הזו. זה לא בהכרח דבר רע אבל אם הוא סוג של בחור שאוהב לשחק משחק ניחושים, זה עשוי לגרום לו להתקשר אליך אפילו בתדירות נמוכה יותר.

סיבה מס' 4: הוא לא רוצה להיראות מיואש

כאשר הבחור מרגיש שהוא מעוניין מאד ואף לא רוצה להראות לך את מידת ההתלהבות הוא ינסה לרסן את עצמו וישחק אותה קשוח וגברי וכך ידחה את שיחת הטלפון. כן – מה לעשות, יש עדיין גברים שאוהבים לשחק משחקים של ילדים ולא להיות דוגריים מתי שצריך.

סיבה מס' 5: הוא מקבל עצות רעות

גברים מסוימים חושבים כי אין צורך של ממש להתקשר עד שלא חלפו יומיים שלושה מאז הפגישה (שוב, מחשבה ילדותית ומטופשת לחלוטין…). אם זאת העצה שהוא קיבל מחבריו או כך הוא נוהג באופן כללי עלייך להתאזר בסבלנות. אם בסופו של דבר הבחור התקשר, תמיד תוכלי לברר בכוחות עצמך לאיזו מהקטגוריה הוא משתייך, האם זה היה בעצת חבריו או שזה פשוט מי שהוא. קחי בחשבון שאם הוא הולך בעקבות עצת חבריו ייתכן כי הוא מושפע מהם רבות ויהיה עלייך להתחשב בכך בקשר העתידי שלכם במידה ויתפתח למערכת יחסים רצינית.

סיבה מס' 6: הוא לחוץ

אם מההיכרות הקצרה או הארוכה שלך עם הבחור התרשמת כי הוא ביישן, ייתכן כי הוא לחוץ מדי לעשות את שיחת הטלפון הזו ודווקא בגלל שאת מוצאת חן בעיניו. תני לו את הזמן שלו להתבשל ולהתקשר. לכסוס ציפורניים לא יעזור.

סיבה מס' 7: הוא לא רוצה להוליך אותך שולל

קורה שלעיתים יוצרים רושם מוטעה כאילו הצד השני מאד מתעניין בנו וציפיות מתפתחות אצלנו בהתאם. אם הבחור שלך מרגיש כי הוא יצר אצלך ציפיות מסוימות שלא עולות בקנה אחד עם המ שהוא חש לגביכם, הוא ירגיש צורך בצינון היחסים ועל כן ינסה להתקשר כמה שיותר מאוחר או בכלל לא. זו אכן סיטואציה לא כל כך נעימה והכל, אבל לפחות הוא לא מוליך אותך שולל.

סיבה מס' 8: יש לו סוד

לא מאוד נפוץ, אבל בארצנו הקטנטונת כבר ראינו הכל. ייתכן כי יש לו אשה וילדים מוחבאים אי שם והוא לא מעניין לעשות יותר נזק למשפחתו ולהיכנס למערכת יחסים לא בריאה.

סיבה מס' 9: הוא יוצא במקביל עם מספר בחורות

שזה לא יפתיע אותך אם הבחור יוצא במקביל עם מספר בחורות, ומה לעשות, צריך להשקיע זמן בכל אחת. ייתכן כי ייקח זמן לשיחה להגיע אך אם היא תגיע, כנראה שהוא באמת נהנה איתך ויש על מה לדבר בהמשך.

סיבה מס' 10: הוא לא כל כך בעניין שלך

מספיק לשבור את הראש בלמה הוא לא מתקשר, קשה ככל שיהיה לקבל את זה, ייתכן כי לאחר הרהורים החליט שהוא באמת לא מעוניין. ואם זה המקרה, הוא גם לא יתקשר לבשר לך על כך היות ורוב הגברים לא אוהבים לעשות שיחות מהסוג הזה ובטח לא אחרי פגישה אחת. במקרה הזה – שילך לחפש! תמיד את יכולה להכיר מישהו באתרי הכרויות.

תגובות מהפייסבוק

תגובות

אולי גם זה יעניין אותך...

טיפול זוגי

טיפול זוגי – איך מתחילים?

טיפול זוגי הוא הדרך של רבים מהזוגות לשפר מערכות יחסים קיימות ולהימנע מפרידה. טיפול כזה ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *