דף הבית » טיפים לנשים » מה עושים במקרה של פטריה בנרתיק שלא עוברת?

מה עושים במקרה של פטריה בנרתיק שלא עוברת?

פטרת נרתיק היא מצב שכיח המשפיע על נשים בכל הגילאים. זה נגרם על ידי צמיחת יתר של שמרים או פטריות אחרות, ועלול להוביל לתסמינים לא נוחים כמו גירוד, גירוי והפרשות. בעוד שברוב המקרים ניתן לטפל בתרופות אנטי פטרייתיות, חלק מהמקרים עשויים שלא לעבור אפילו עם הטיפול. במקרים אלו, חשוב להבין מדוע הפטרייה לא חלפה ומה ניתן לעשות כדי לטפל בסימפטומים.

למה זה קורה לך?

בדרך כלל מצב זה נגרם על ידי חוסר איזון ברמות ה-pH של הנרתיק או על ידי צמיחת יתר של סוגים מסוימים של פטריות. אמנם ניתן לטפל לעתים קרובות בתרופות אנטי פטרייתיות, אך ישנם מקרים שבהם הפטרייה לא חולפת. במקרים אלו, חשוב להבין מדוע זה עלול לקרות ואילו צעדים ניתן לנקוט כדי לסייע בטיפול. מידע נוסף על הסימפטומים והטיפול גם בקישור https://mdjacob.co.il/vaginal-fungus-that-does-not-pass/.

מה הסימפטומים? 

פטרת נרתיקית היא מצב המשפיע על נשים רבות ויכול לגרום לתסמינים לא נוחים. זה נגרם על ידי גידול יתר של סוגים מסוימים של פטריות, כולל קנדידה אלביקנס, שנמצאות בדרך כלל בנרתיק. התסמינים עשויים לכלול גירוד, צריבה והפרשות. 

איך מטפלים?

הטיפול כולל בדרך כלל תרופות או קרמים נגד פטריות. במקרים מסוימים, ניתן להמליץ על שינויים באורח החיים כגון לבישת בגדים רפויים או הימנעות משטיפה כדי לסייע במניעת הישנות.למרבה המזל, ישנם טיפולים זמינים שיכולים לעזור להפחית את הסימפטומים של פטרת הנרתיק ולמנוע את חזרתה. חשוב להבין שניתן לטפל בפטרת הנרתיק באמצעות תרופות, אך היא יכולה גם לחזור על עצמה אם לא מטפלים בגורמים הבסיסיים. בחרי רופא מומחה באתר של פרופסור יעקב בורנשטיין ובטיפולים לזיהומים בפטריות בנרתיק, כך שתוכלי לנהל טוב יותר את מצבך.

תגובות מהפייסבוק

תגובות

אולי גם זה יעניין אותך...

כך תבחרו עגילים לילדה שלכם

כך תבחרו עגילים לילדה שלכם

פירסינג לילדות יכול להתחיל מגיל מוקדם מאוד, חלק מההורים עושים פירסינג לילדה שלהם בעודה תינוקת ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *