אתר הכרויות לנוער


האינטרנט בשנים האחרונות תפס תאוצה רבה והפך להיות פלטפורמה לכל נושא מדובר בעולם. מאחר והעשור האחרון נראה שונה לחלוטין מבחינת קידמה וגישה לאינטרנט, ילדים רבים בוחרים לשהות בזמנם הפנוי מול מסך המחשב או לחלופין האייפד מאשר במשחק חברתי פנים מול פנים עם חבריהם.

בזמנים שונים מהיום, אינטרנט או אפילו מחשב היו פריווילגיה ונחשבו למותרות. כיום בכל בית ניתן למצוא מחשב שמחובר לאינטרנט ואף מכשירים מתקדמים יותר. בני הנוער התרגלו לשבת בבית להתכתב עם חבריהם בצ'אט ולשחק מולם משחקי מחשב, מה שגרם לאיבוד התמימות בקרבם.

כיום שלב אחד קדימה הוא הכרויות און ליין, ברשת נוכל למצוא אתר הכרויות לנוער, דרכו הנוער לא רק ימצא זוגיות אלא גם חברים לכל דבר. הקושי להכיר חברים בשכונה הפך לשכיח מאחר ורוב הנוער מעדיף להישאר בבית במזגן מול המחשב. על כן צעד חכם בנושא אשר יקשר בין בני נוער הוא אתר הכרויות לנוער.

אתר הכרויות לנוער הוא פלטפורמה נהדרת לבני נוער מופנמים שחשים קשיים במציאת חברים ובין היתר זוגיות. דרך האתר ניתן לשוחח בצ'אט שמאובטח ומסנן מילים לא ראויות. מה גם שהאתר עצמו מאובטח ועורך בדיקה מעמיקה על כל משתמש בכדי לאתר כוונות לא נקיות.

תגובות מהפייסבוק

תגובות

אולי גם זה יעניין אותך...

הכרויות לצמחונים

זוגיות היא לא עניין פשוט, ובמיוחד כאשר ישנם חילוקי דעות בין שני בני הזוג. חילוקי ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *