דף הבית » לנוער » עבירות קטינים – מדוע ישנה עלייה בעבירות קטינים?
עבירות קטינים - מדוע ישנה עלייה בעבירות קטינים?

עבירות קטינים – מדוע ישנה עלייה בעבירות קטינים?

בשנים האחרונות אנו שומעים בחדשות ובגורמי התקשורת השונים על מקרים רבים של אלימות במשפחה. חשוב מאוד לטפל באלימות במהירות האפשרית על מנת להפחית את הסיכון הטמון בה, ולהביא למצב שבו התא המשפחתי חוזר להתנהלות הרגילה. ישנם מצבים רבים שבהם קשה מאוד לשים את האצבע המאשימה ולאבחן כי מדובר במקרה של אלימות במשפחה, ולכן מוטב תמיד להתייעץ עם גורמים חיצוניים.

אך כיצד ניתן לטפל במקרה של אלימות במשפחה? במאמר הבא תכירו את כל הדרכים השכיחות והיעילות ביותר להתמודדות עם אלימות בתא המשפחתי.

איך מטפלים במקרים של אלימות במשפחה?

כיום מקרים של אלימות במשפחה הפכו להיות שכיחים במיוחד, וחשוב מאוד שתדעו מהן האופציות שעומדות לרשותכם בכדי להתמודד עם מקרי אלימות מהסוג הזה. ראשית כל הדרך הטובה ביותר להתמודד עם מקרים של אלימות במשפחה זה כמובן לפנות אל גורם מוסמך על מנת שיספק לכם הכוונה וייעוץ מקצועי. אלימות בתא המשפחתי מגיעה בגלל סיבות פסיכולוגיות מסוימות אשר גורמות לאחד מבני המשפחה לנהוג באלימות כלפי שאר בני המשפחה.

כמובן שאם מדובר על אלימות קשה חשוב מאוד לפנות לעורך דין מוסמך, כמו שוש חיון עורכת דין פלילית , על מנת שיוכל לסייע לכם להתמודד עם המצב אליו נקלעתם. לא פעם תמצאו את עצמכם חסרי אונים אל מול הסיטואציה שאליה נקלעתם, ולכן מאוד חשוב שתרגישו כי יש מי שעומד מאחוריכם ומספק לכם את האפשרויות הרלוונטיות ביותר עבורכם. עורך דין מנוסה יוכל גם לסייע לכם לפנות אל גורמי האכיפה במידת הצורך, ואף להתחיל הליך גירושין או הוצאת צווי הרחקה במידת הצורך.

במקביל אם אתם רוצים לשמור על שלום בית או לפתור את הבעיות מבלי לערב את גורמי האכיפה או עורך דין לעבירות נוער, חשוב מאוד לבצע טיפול משפחתי – כך גם תוכלו למנוע טראומות קשות של שאר בני המשפחה שככל הנראה צופים או חווים גם הם את האלימות. אסור לטמון את הראש בחול, אלימות במשפחה חייבת להסתיים ברגע שהיא מופיעה – כך תוכלו להיות בטוחים שהיא לא תתעצם ותהפוך להיות הרבה יותר חמורה מאשר היא הייתה עד לשלב הנוכחי.

תגובות מהפייסבוק

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *