דף הבית » סקירת אתרי הכרויות » הכרויות למגזרים שונים » הכרויות לטבעונים וצמחונים
הכרויות טבעונים

הכרויות לטבעונים וצמחונים

צמחונות וטבעונות הם הרבה יותר מהרגלי תזונה. מגמת התזונה הצמחונית והטבעונית נמצאת בעליה מתמדת כבר שנים והיום יותר ויותר אחוזים מהאוכלוסיה עברו כבר את השינוי והפסיקו לצרוך מזון מן החי אדם שעובר את השינוי יודע להעיד כי מדובר באורח חיים של ממש, שהוא הרבה מעבר למה שהוא אוכל.

צמחונות ו/או טבעונות שנובעות מטעמים אידואולוגיים ולא מתוך צורך בריאותי כלשהו, הן תפיסות עולם של ממש. בבסיסן עומדת אמונה ותמיכה בלתי מעורערת בזכויות בעלי החיים באשר הם ופעולה אקטיבית למניעת ניצולם של בעלי חיים לכל צורך.

בדרך כלל ישנם הרגלים שונים שמתווספים באופן אוטומטי לאורח חיים צמחוני וטבעוני. הקפדה על רכישת מוצרי קוסמטיקה של נעשו בהם ניסויים בבעלי חיים, הימנעות משימוש במוצרי עור ופרוות למיניהן, תמיכה אקטיבית ופסיבית בארגוני זכויות בלעי החיים ועודף הופכים לחלק בלתי נפרד מחייהם של הצמחונים והטבעונים. ישנן דרגות שונות של הקפדה על אורח חיים מסוג זה, אך ישנו בסיס משותף מוצק ומשמעותי לכל מי שעובר את השינוי. היקף התופעה והעובדה שמדובר בסל ערכים שלם הפכה את הצורך בחיפוש זוגיות על פי תזונה משתופת למשמעותי.

אתר הכרויות לצמחונים וטבעונים

בעולם הממוחשב של היום, הרשת הפכה כבר מזמן למקום המרכזי לחיפוש אחר זוגיות מכל סוג שהוא.

קהילות רבות הבינו את כוחה של הרשת ואת יכולתה לחבר בין אנשים לצורך קשרים חברתיים שונים. כך החלו לקום אתרי הכרויות נישתיים בתחומים שונים שפונים לקהלים מאוד ספציפיים ולכן זה גם המקום המתאים ביותר גם להקמת אתר הכרויות לטבעונים וצמחונים.

אתר הכרויות לטבעונים וצמחונים הוא הדרך הטובה ביותר למצוא בני זוג בעלי ערכים משותפים והשקפת עולם דומה. בהנחה שאנשים יכולים להתאים הרבה יותר כאשר הערכים בהם הם דוגלים דומים- אתר כזה ימלא צורך של אנשים רבים.

כאשר מדברים על היתרונות של הכרויות לטבעונים וצמחונים, יש להתייחס גם לפן הפרקטי של הדבר. תזונה טבעונית וצמחונית דורשת קניות והכנות מיוחדות. הרבה יותר קל כאשר ניתן לנהל מטבח משותף, לצאת למסעדות שיתאימו לשני בני הזוג, לערוך אירועים עם תפריטים שמוסכמים על שני הצדדים וכו'.

מציאת זוגיות היא תמיד קלה יותר כאשר שני הצדדים מדברים באותה השפה וכאשר יש להם מכנה משותף רחב יותר.לכן ניתן לראות כי ככל שגדלה תופעת הצמחונות והטבעונות, כך כדאי לחבר בין אנשים מהקהילה באמצעות פלטפורמות שונות למציאת זוגיות.

תגובות מהפייסבוק

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *