דף הבית » טיפים לגברים » טיפים לניקיון בית מושלם
שואב אבק רובוטי

טיפים לניקיון בית מושלם

 

כאשר אנו ניגשים לניקיון הבית, אנחנו רוצים שהניקיון יהיה יעיל במיוחד ויעשה גם בצורה טובה. אבל על מנת לנקות את הבית בדרך הנכונה, חשוב לקבל מספר טיפים לניקיון טוב ובד בבד להשתמש בכלים ובחומרים נכונים. אז כיצד מתחילים? התשובות בהמשך.

ניקיון טוב מתחיל מלמעלה עד למטה – כדי לנקות את הבית בצורה טובה חשוב לדעת שכדי לנקות נכון, צריך להתחיל לנקות מלמעלה. כאשר מתחילים לנקות את הבית יש להתחיל לנקות אבק מכל המדפים והחפצים שיש עליהם אבק לפני שמנקים את הרצפות וזאת על מנת שכלל האבק שנמצא על החפצים והמדפים ינשור על הרצפה ולאחר שתנקו אותו תוכלו לשאוב את האבק מהרצפות באמצעות רובוט שואב אבק, הלוא הוא שואב אבק רובוטי שכה פופולארי היום.

שטיפת כלים וכלים סניטריים – לאחר שניקיתם אבק זה הזמן לשטוף את הכלים בכיור, את הכלים הסניטריים, משמע: את השירותים, האמבטיה ואת כל מה שדורש שטיפה בבית. חשוב למרק טוב את האסלות ואת הכיורים באמצעות חומרים מיוחדים לניקיון קרמיקה, אסלות וכיורים. אם אתם רגישים לחומרים כימיים, ניתן לרכוש תחליפים כמו חומרי ניקיון אורגניים.

טיפול בכלי המיטה ובמערכות הישיבה – לאחר ששטפתם את כל הכלים, האמבטיות והשירותים, זה הזמן להחליף את המצעים בכלי המיטה ולהוציא את שואב האבק הרובוטי. ישנם שואבי אבק רובוטיים שבאמצעותם ניתן גם לשאוב את מערכות הישיבה עם תוכנית מיוחדת לשאיבת ספות וכורסאות.

ניקוי הרצפות – כעת שכל האלמנטים בבית נקיים, ניתן להפעיל את רובוט שואב אבק. שואב אבק רובוטי מסוג neato למשל, הוא אחד השואבים המומלצים לצורך מטלה זאת. שואב האבק מבצע משימות שאיבה הצורה נפלאה וזאת משום שהוא שואב את הרצפות ואת כלל המשטחים בעוצמה רבה. השואב שואב את כל סוגי הלכלוך כולל: חול, אבק, סיבים, שיער, פרווה. בנוסף, לשואב ניטו מערכת לייזר ממוחשבת של מיפוי וניווט ובכך הוא מגיע לכל חלקי הבית שדורשים ניקוי, והוא פועל עם מברשת סילקון מיוחדת לניקוי הפאנלים. עם שואב זה, המעוצב בצורת יהלום, ניתן ליהנות מניקיון יסודי, של הרצפות, בזמן שאתם מתפנים לסידור סופי של שאר חלקי הבית. לאחר השאיבה, כל מה שניתן לעשות הוא לנקות את הרצפות עם סמרטוט רצפוה בכל הבית כאשר הוא ספוג בחומר ניקוי נעים ומבושם.

תגובות מהפייסבוק

תגובות

אולי גם זה יעניין אותך...

מוצרים לשיפור התפקוד המיני

שיפור התפקוד המיני אצל גברים – טיפים

ישנם לא מעט גברים אשר סובלים מתפקוד מיני לקוי. מדובר על מצב שבו הראש שלהם ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *