דף הבית » לזוגות » 3 פרמטרים לבחירת גני אירועים לחתונה
שמלת כלה במידות גדולות

3 פרמטרים לבחירת גני אירועים לחתונה

כשאתם הולכים לבחור גן אירועים יש כמה פרמטרים שכדאי לשים לב אליהם כדי לבחור נכון ולבחור מקום שאחר כך תיהנו ממנו ותפיקו את מלוא התועלת מהבחירה שלכם. זה לא משנה מה תבחרו כל עוד תשקלו את כל השיקולים האלה ותתאימו את המקום אליכם.

בחירת מיקום

אורחים באים מכל קצוות הארץ, ורובם מגיעים מטבע הדברים מאזור מסוים שבו גדלתם, שבו ממוקמים ההורים שלכם ורוב החברים והאנשים שאותם רצו לראות בחתונה. טבעי למצוא מקום שנוח לכם כשהוא נמצא בקרבת מקום כדי להקל על אנשים רבים ככל האפשר להגיע בקלות. אבל אם זה אומר להתפשר על מקום שאינו נעים לכם או שלא התחברתם אליו רק משום שהמיקום נוח, אל תפשרו. הרי בסופו של דבר זה מה שתזכרו מהמקום הזה. מצד שני, אם באמת יש לכם שיקול כזה להקל על אנשים שאחרת לא יהיו באירוע וחשוב לכם לראות אותם שם, תתפשרו בידיעה שאת מקבלים זאת באהבה ומנסים להפיק את המיטב.

גן אירועים כפרי או עירוני?

תתפלאו, יש הבדל. המרחבים בכפר הרבה יותר גדולים וזה נראה אחרת לגמרי מאשר גן אירועים עירוני, מקסים ככל שיהיה אבל תחום במקום בין בניינים גבוהים. יכול להיות שנוחה לכם הנגישות שלו לתחבורה ציבורית ובמרכז עיר. יכול להיות שדווקא יקסום לכם להגיע למקום מרוחק בלב הטבע שיש בו גם אקזוטיקה מסוימת. כל מה שנותר לכם לדאוג לו הוא שהוא יהיה בהישג ידכם וייראה כמו שאתם אוהבים.

עונה בשנה

התברכנו בעונות נוחות לגני אירועי, כך שאפשר למצוא גני אירועים שיפעלו בכל השנה. יש גנים שמתאימים גם לחורף אם מחפים אותם ומוסיפים פרגולות או קירו זכוכית נוחים. בימי השמש שיש לנו בחורף בשעות היום אפשר בכלל ליהנות מהחמימות הנעימה בכל גן אירועים כזה גם בינוארפברואר. כל שנותר הוא לוודא שגן האירועים מצוי גם באפשרות לחמם ולכסות בזמן של גשם פתאומי או שיש מיזוג או אוורור נאות בזמן הקיץ, כדי שהחום לא יעיק. גן אירועים חייב להיות נוח ולא רק לשם ההצגה. מומלץ לבחור גן אירועים שהוא מקורה חלקית וי שבו גם חלק של אולם ממוזג למי שחם לו מדי בקיץ לשבת בחוץ, גם בצל.

תגובות מהפייסבוק

תגובות

אולי גם זה יעניין אותך...

מחירון הסכם ממון

האם עלות של הסכם ממון שווה את זה?

הסכם ממון, כשמו ממש, מתעסק בכל ענייני הממון של בני זוג. אלה, לפני מיסודם כזוג, ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *