דף הבית » טיפים לגברים » זוגיות חדשה בגיל 50 פלוס – מאיפה מתחילים?
זוגיות חדשה בגיל 50 פלוס

זוגיות חדשה בגיל 50 פלוס – מאיפה מתחילים?

כורח המציאות אנשים רבים, נשים וגברים, בשלבים המתקדמים יותר בחיים מאבדים מסיבות כאלו ואחרות את בני זוגם. הדבר קורה במחוזותינו בעיקר בעקבות גירושין או חלילה, עקב נסיבות בריאותיות או טרגיות אחרות. הדבר מוביל לתקופות משבר ואצל רבים מתעורר הצורך בזוגיות חדשה מאחר והבדידות מעיקה על חייהם.

הצורך בקשר זוגי הינו חזק מאוד אצל אנשים בוגרים בכל תקופת גיל וגם במצבים אלו. העניין הוא, שבגילאים אלו קיים קושי רב יותר למצוא את בן הזוג המתאים. הדבר נובע מכך שבגיל מבוגר הזמן הפנוי לחיפוש קטן יותר, החיים החברתיים השתנו, אנשים הופכים לסגורים יותר ואינם יוצאים כבעבר מהבית, בשל סיבות אישיות ותכונות אנושיות שמפריעות לתהליך שהאדם מעוניין לעבור.

אז איך בכל זאת ניתן להכיר כיום?

דרך חדשנית ויעילה בשנים האחרונות להכין בן/בת בגילאים בוגרים יותר היא באמצעות אתרי הכרויות באינטרנט לגילאי 50 פלוס בהם ישנם מבחר רב של גברים ונשים בשלב דומה בחיים, המחפשים להכיר בני זוג בני גילם. למרבית האנשים בגילאים הללו יש לרוב חוג חברתי די מצומצם שקשה לפרוץ אותו אך באמצעות הכרויות באינטרנט ניתן כיום להיחשף למכרים חדשים שאינם לאו דווקא גרים בעיר או באזור של המחפשים, אלא בכל רחבי הארץ. כך, נפתחת לכל מחפש/ת קשת שלמה של אופציות בחירה כאשר כל אדם המציג עצמו מתאר את תכונותיו, אהבותיו, תחביביו וכו', וניתן לעשות סינון ראשוני בהתאם להעדפות אישיות.

אלטרנטיבה אחרת היא באמצעות פגישות עיוורות, מזדמנות או על ידי ניסיונות הכרות שעורכים קרובים ומכרים. במקרים רבים, אין הפגישות הללו מובילות להעמקת הקשרים. כך, מבזבז המחפש אנרגיה רבה, זמן יקר וגם מוציא לא מעט כספים על פגישות במסעדות ועוד. ההשקעה הזאת יכולה לייאש רבים ולמנוע מהם המשך חיפוש, וחבל. לעומת זאת, כאשר לומדים על תכונות המועמד מוצאים נקודות שונות באופי, בתחביב או בעיסוק אשר יכולים להצביע על תחומי עניין משותפים, על מעמד סוציו אקונומי דומה ועל אדם שהסיכוי להמשך קשר עימו רב. כל המידע הראשוני מגיע במהירות מהבית ותוך כדי ישיבה על הכסא והקלקה על מקלדת המחשב.

אנשים לאחר גיל 50 לרוב עברו כברת דרך רצינית בחיים, ולרוב, יודעים מיהו בן הזוג המתאים להם ביותר. יש שירצו למצוא תכונות אחרות מאלו שהם מכירים, ויש שירצו בבן זוג שדומה בתכונותיו לזה שאיבדו. בעת הזאת, יש להצטייד בביטחון עצמי ובסבלנות רבה. מומלץ להכיר בעובדה לאפשרות שתהיינה אכזבות, ולכך שהדרך, לעיתים, תהיה מתישה, אבל גם לתובנה, שבסופו של דבר, יש סיכוי רב למציאת בן זוג מתאים לחיים…

>> המאמר באדיבות צוות האתר withyou.co.il – הכרויות למבוגרים

תגובות מהפייסבוק

תגובות

אולי גם זה יעניין אותך...

איך לענג אישה

איך לענג אישה

בכל הנוגע למין הנשי, רבים מהגברים מרגישים כי אכן גברים הם ממאדים ונשים הגיעו מנגה, ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *