דף הבית » טיפים לגברים » איך להתנשק בפעם הראשונה

איך להתנשק בפעם הראשונה

קרדיט לתמונה: LilGoldWmn

יש כל כך הרבה שאלות של אנשים בנוגע לאיך להתנשק בפעם הראשונה. כולנו רואים נשיקות כל הזמן, בין אם בסרטים, תכניות טלוויזיה או בחיים האמיתיים, אבל איך בדיוק מתנשקים נכון בפעם הראשונה? איך להתגבר על הפרפרים? יש כמה תשובות חשובות שתיכף נגיע אליהן. אבל קודם – הערה אחת. כדי לחוות את הנשיקה הראשונה הנפלאה באמת, חובה להתנשק עם מישהו או מישהי שאתם באמת רוצים! מישהי שאתם חושבים עליה יום ולילה או מישהו שגורם ללב שלך לפעום בחזקה. אחרת זו רק עוד נשיקה וזה משעמם.

איך להתנשק בפעם הראשונה – הגישה

ניתן לגשת לכך באחת משתי דרכים מרכזיות: אפשר לבקש נשיקה, או שאפשר פשוט לעשות את זה. פשוט להתקרב ולנשק זה משהו שיש לו יתרונות ידועים. לגבי האופציה השנייה תיקחו בחשבון שגבר שמבקש נשיקה הוא ג'נטלמן, אבל לא רומנטיקן. דמייני שבסוף הפגישה, כאשר שניכם לבד, הוא בא פתאום ביציאה: "האם זה בסדר אם אני אנשק אותך נשיקת לילה טוב?" כן, זה מנומס – אבל איפה הרומנטיקה ואלמנט ההפתעה?

מתי הוא הזמן הטוב ביותר עבור נשיקה ראשונה?

הזמן הטוב ביותר הוא כאשר אתם נפרדים לשלום. זה בסדר להתנשק בדייט הראשון, זה מראה שנהניתם ושתרצו להתראות שוב. אבל זה בהחלט לא חובה בדייט הראשון. הזדמנויות יהיו גם בדייט השני, השלישי וכו'. אם בדייט השלישי עדיין לא התנשקתם, אחד מכם יתחיל לתהות אם הצד השני בכלל רוצה אותו. כמו כן, כדאי לוודא ששניכם לבד ושיש לכם קצת פרטיות ברגע מרגש זה, ללא הסחות דעת או הפרעות.

איך אדע אם אותו אדם רוצה לקבל נשיקה?

בדרך כלל אם הרגשתם שנהניתם בפגישה. אם פלרטטתם ויש תחושה טובה אז הרגישו חפשי ללכת על זה. אבל אם נראה לכם שהאדם השני היה קצת מרוחק, יכול להיות שכדאי להמתין עד הפגישה השניה. וזכרו – אם במהלך הערב היה הרבה קשר עין וקרבה בין שניכם, זה סימן טוב שרוצים מכם גם נשיקה וכנראה שלא צריך לדאוג לאיך להתנשק אלא פשוט לעשות זאת!

איזה סוג נשיקה היא מומלצת בפעם הראשונה?

כדאי להתחיל לאט. אתם לא רוצים לתקוף בפעם הראשונה עם הרבה לשון ורוק. אתם רוצים לעשות זאת בעדינות. התקרבו ברכות עם פה סגור ותנו לנשיקה להשתהות. כשכבר התנשקתם, אם ממש רוצים אפשר להגניב ליקוק קטן לשפתיים של הפרטנר/ית. נשיקות משתפרות ומתפתחות ככל שבני הזוג עושים זאת יותר.

כמה זמן צריכה לארוך הנשיקה הראשונה?

הנשיקה הראשונה צריכה להימשך רק כמה רגעים. אין צורך לדאוג לכמות הזמן המדויקת. לאחר ששפתיים נגעו בשפתיים זה בד"כ ממשיך רק כמה שניות ואם הצד השני לא מפסיק, זה כי הוא מחכה שהצד שלך יפסיק קודם. הקפידו לסיים את הנשיקה בעדינות, פשוט לסגור את הפה ולהתרחק מעט.

אם נסחפת ומצאת כי איבדת את תחושת הזמן והנשיקה עדיין ממשיכה אז זה בסדר. כל עוד אדם האחר מפגין הדדיות – נשיקה יכולה להמשיך כל עוד תרצו בכך.

לאחר שכבר התנסיתם בכמה וכמה נשיקות, אל תפספסו את המדריך המקיף למתנשקים מבית Just4Us – בהצלחה!

תגובות מהפייסבוק

תגובות

אולי גם זה יעניין אותך...

רוקט פוקט

רוקט פוקט – ויברטור קליע

הוויברטור הפופולארי ביותר כיום בקרב נשים הוא רוקט פוקט. זהו סוג של ויברטור שגודלו קטן, ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *