דף הבית » טיפים לנשים » לקראת הלידה: כך תתכונני ליום המרגש
רשלנות רפואית בלידה

לקראת הלידה: כך תתכונני ליום המרגש

תקופת ההיריון היא אחת התקופות המרגשות ביותר בחייה של כל אישה. מעבר לשינויים הפיזיים הרבים המתרחשים בגופך, את בטח חווה התרגשות רבה ולא ממש יכולה לחכות לרגע בו התינוק החדש יגיח לאור העולם. נכון, לפעמים זה נראה כי תשעת החודשים הללו אורכים נצח ולא ממש נגמרים, אבל חשוב שתזכרי כי הם חולפים מהר מאד ובזמן הזה יש הרבה מאד סידורים והכנות שכדאי שתעשי. אם את עדיין אפופת התרגשות וציפייה ולא ממש חושבת אופרטיבית, הנה כמה דברים שחשוב לקחת בחשבון כהכנה ליום הלידה המיוחל.

הקפידי לעבור את כל הבדיקות

במהלך ההיריון ישנן מספר בדיקות הכרחיות וחשובות כמו שקיפות עורפית, סקירה מוקדמת ומאוחרת והעמסת סוכר. חשוב מאד להקפיד לעשות את כל הבדיקות בזמן כדי לגלות מראש בעיות פוטנציאליות ולהימנע מסיבוכים בלידה. אין שום סיבה לחשוב מחשבות שליליות, אבל תוכלי למצוא מידע בנושא רשלנות רפואית בלידה באתר lawtip וחשוב שיהיה לך אותו לצד הבדיקות לכל מקרה שלא יבוא.

החליטי איפה תרצי ללדת

יש נשים שאין להן בעיה ללדת בבית החולים בעיר מגוריהן או בסמוך אליהן וזה בסדר גמור. אחרות יעדיפו לבחור בפינצטה את הצוות הרפואי שילווה אותן במהלך הלידה וגם עם זה אין שום בעיה. חשוב שתעשי זאת מראש ותביני איפה חשוב לך ללדת גם מבחינת הלידה עצמה וגם בהיבט של ההתאוששות לאחריה. זכרי כי לפעמים בחירה בחדרי ומחלקות יולדות פרטיים תצריך ממך תשלום נוסף.

ערכי רשימת קניות

יש מי שמעדיף שלא לרכוש כלום לתינוק לפני הלידה כדי לא לעשות "עין הרע" וזה גם בסדר, אבל מומלץ לא לחכות עם ל הקניות לאחר הלידה כי מדובר ברשימה ארוכה. לכל הפחות הקפידי לערוך רשימה עם כל הדברים הבסיסיים והחשובים כמו עריסה, עגלה, בקבוקים, חיתולים ומוצצים ובקשי מאדם קרוב לרכוש אותם בעבורך בימים בהם תהיי עוד בבית החולים להתאוששות.

לסיכום, אין ספק כי מדובר בתקופה מרגשת וכי הציפייה ללידה היא חלק משמעותי בעניין. עם זאת זכרי להישאר מדי פעם עם הרגליים על הקרקע ולדאוג לכל הדברים החשובים לקראת הלידה.

תגובות מהפייסבוק

תגובות

אולי גם זה יעניין אותך...

כך תבחרו עגילים לילדה שלכם

כך תבחרו עגילים לילדה שלכם

פירסינג לילדות יכול להתחיל מגיל מוקדם מאוד, חלק מההורים עושים פירסינג לילדה שלהם בעודה תינוקת ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *