דף הבית » טיפים לנשים » איך למשוך גבר

איך למשוך גבר

את בתור אישה, כבר יודעת כל מה שצריך בכל הנוגע ללהיות סקסית ויפה. את יודעת בדיוק באיזה איפור להשתמש ולאיזו מטרה, את יודעת מה ללבוש ובעיקר מה לא ללבוש. את יודעת איך ללכת, את מה לנענע ואת מה להשאיר בשליטה, את יודעת להפיל דברים "בטעות" ולהתכופף להרים.

ואת יודעת איך הגברים מגיבים…

מה לעשות, אנחנו הגברים נשבים בקסמיכם המטופשים לעתים (באמת, להתכופף להרים עיפרון, יש יותר סצינת פורנו זול מזאת?). מה שנקרא, המושכות בידי הנשים ואנחנו הסוסים המובלים אחריכן, כשעל עינינו כיסויים שלא נראה לצדדים חס וחלילה, לא שאנחנו בכלל יכולים להתרכז במשהו אחר כשאתן בסביבה. אך ישנם גברים מסויימים שעמידים לשטויות האלה, גם אם הם לא הומואים. והגברים האלה, מה לעשות, הם בדרך כלל הגברים אליהן הנשים נמשכות.

למה זה, לדעתכן?

הסיבה היא שכל אחד ירצה את מה שקשה לו להשיג. ולרוב האנשים האלה באמת בעלי בטחון עצמי גבוה מאוד וזה מאוד מושך. לפעמים, לעומת זאת, הם סתם סתומים בלחץ. אז את בטח רוצה לדעת איך למשוך גבר שלא נופל בקסמייך באופן מיידי, או שבכלל לא שם עליך. אז שבי ותלמדי.

אומנות המשיכה או –  איך לפתות גבר

1. ריח גוף

יותר מכל בושם שאת יכולה לשים על עצמך, בגד שאת יכולה ללבוש, איפור או מחוות קטנות ושובבות, המשיכה נקבעת על פי אלמנטים כימיים. כן כן, המשיכה בין שני בני אדם מבוססת על חומרים שמופרשים והריח שהם מפיצים. אנחנו מייחסים יותר מדי מחשבה לאיך אנחנו מתלבשים, איך אנחנו נראים, מה אנחנו אומרים, כשבפועל עוד לפני שבכלל הסתכלנו אחד בעיניים של השניה, אנחנו כבר יודעים אם אנחנו נמשכים לאותו בן אדם או לא. אז חשוב שיהיה לך ריח טוב, אל תבואי בלי להתקלח.

2. להבין שלא הכל אפשרי

מה שבאמת חשוב ואולי יזעזע את עולמך הוא הידיעה שלא כל גבר שתרצי בסופו של דבר גם ירצה אותך. הסיבות לכך הן רבות ושונות, אך רובן אינן קשורות אליך באופן ישיר, אלא אל החיבור של עם אותו בן אדם ספציפי. כמובן שאם לא תתקלחי שבועות שלמים ותתלבשי כמו הומלס, הדחייה תהיה קשורה אליך באופן אישי, אבל קשה לי להאמין שזה המצב. אם את מעוניינת שגבר לא ירצה אותך בגלל מי שאת – תהיי איתו שנה ותתנהגי לא בטבעיות, תסמכי עליו שימאס לו (אלא אם כן תשלטי באומנות הסיפוק והעינוג). אבל ברצינות, אל תתני למקרים כאלו להשפיע לך על הדימוי העצמי. נכון שזה מאכזב לרצות מישהו נורא ובסופו של דבר הוא לא בעניין. ונכון שקשה מאוד להשלים עם זה שזה לא קשור אליך והכי קל להשליך את זה על עצמך, אבל חשוב להבין את זה, אפילו רק כדי להכיר במציאות.

3. להיות כוסית

בגדול גברים מאוד נמשכים לויזואליות. ולנו הגברים יש את היתרון בלהיות עם מישהי, גם אם הכימיה המורכבת והמסובכת הזאת לא עובדת איתה. אנחנו יכולים להמשך אליה, להיות איתה, להנות איתה ואפילו לחשוב שאנחנו אוהבים אותה, רק הזמן יגלה אם צדקנו או לא. לכן מספר דברים שאת יכולה לעשות שאולי מהווים את התשובה לשאלה – איך לפתות גבר אפילו אם הוא קצת לא בעניין שלך. לבשי בגדים קצרים, חצאיות, שמלות, מחשופים. כמובן שבמידה ולא כמו לא נעים להגיד, תעוררי אותו ויזואלית ותשאירי מקום לדמיון, לא יותר מדי, אבל תשאירי. זה חשוב מאוד.

4 . אל תתני לו למצות אותך

ברגע שגבר ממצה לפני שנתת לו סיבה נוספת להשאר, הוא יכול לקום וללכת. הדבר השני הוא פשוט להתעלם מאיך שהתלבשת ולהבליט את היתרונות שלך, כאן דווקא מדובר על תכונות אופי והתחומים החזקים באישיות שלך. תאתגרי אותו אינטלקטואלית, אף אחד לא אוהב אישה אהבלה, לא משנה כמה פצצה היא תהיה. הפיזיות באמת פחות חשובה ואם מראש וויתרנו על עניין המשיכה הכימית, עדיף כמה שיותר להבליט את הדברים שאת אוהבת בעצמך, מהר מאוד תוכלי את לספר לאחרות איך למשוך גבר.

תרצי להמשיך לשלב הבא? לימדי איך לגרום לו לרדוף אחרייך.

תגובות מהפייסבוק

תגובות

אולי גם זה יעניין אותך...

איזה מתנה שווה לקנות לגבר

איזה מתנה שווה לקנות לגבר

קניית מתנה לגבר היא לא תמיד אתגר פשוט. אם כאשר מדובר באישה הרי שהמתנה יכולה ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *