דף הבית » טיפים לגברים » איך לגרום לה לרדוף אחריך

איך לגרום לה לרדוף אחריך

ישנן מחקרים רבים הבודקים את כל עיניין מה מושך, את מי ולמה. למה בחורות נמשכות ולאיזה גברים, למה גברים נמשכים ולאיזה בחורות, ועוד יותר מוזר (לחלק מהאוכלוסייה), למה גברים נמשכים לגברים או נשים לנשים? חלק אוהבים לרדוף, חלק אוהבים להיות נרדפים. השאלה במאמר זה היא איך נגרום לבחורה שאותה אנו רוצים – לרדוף אחרינו.

נשים, גברים ושאר המינים

כל אדם הוא עולם ומלואו, אבל מה לעשות שכל בני האדם חיים יחד בעולם אחד ואיכשהו צריכים להסתדר. גברים, באופן טבעי, רודפים אחרי נשים, מנסים לזכות בקרבתן ואהבתן, על כל מה שזה כולל. נשים לעומת זאת, מרגישות צורך להרגיש נרדפות ומחוזרות על מנת להעצים את הבטחון העצמי שלהן ואת ערכן בעיני עצמן. ישנן דווקא נשים שהופכות את התפקידים ורודפות בעצמן אחרי גברים, אבל כאן כבר נדרש אופי חזק, חשיבה מחוץ לקופסא ובעיקר הליכה עם התחושות הפנימיות. ובעולם שכולו נורמות חברתיות, לא כל אחד מסוגל לעשות זאת.

מה האמת?

כל גבר, אם תשאל אותו, יגיד לך שהוא מעדיף שאישה שמעוניינת בו, תחזר אחריו במקום לשחק משחקים ולחכות שהוא יחזר אחריה. חשוב מאוד שנשים יבינו שאף על פי שגברים כלפי חוץ משאירים רושם של אבו עלי שלא איכפת לו מכלום ואומר כל מה שרץ אצלו בראש, גם הם חסרי בטחון, בעיקר בכל הנוגע לנשים ולשיפוט שלהם בעיני הנשים. הגברים היו מעדיפים אישה שתבוא ותגיד אתה יודע מה, אתה מוצא חן בעיניי. אני בעניין שלך. שתוציא אחרי הדייט את הארנק ותשלם לפחות חצי, שתיזום, שתנשק ותחבק ותלטף. הגבר החדש לא קשוח כמו בעבר. גם אנחנו אוהבים לאהוב, גם אנחנו רוצים לחוש נאהבים, גם לנו חסר בטחון עצמי, תנו לנו אותו.

אז איך נגרום לבחורה להיות היוזמת, הרודפת?

כל גבר רוצה את היכולת לבוא לגבר אחר ולהגיד לו בדיוק מה לעשות כדי להשיג בחורה. בעצם איך לגרום לה לרדוף אחריך, קצת לשנות את הטבע. העניין הוא שזה לא פשוט בכלל. יש בחורות שירדפו אחרי בחורים סגורים ועדינים, אחרות אחרי בחורים מסתוריים וקשוחים, ויש את אלו שבכלל ירדפו אחרי הבחורים שהן רוצות ללא שום קשר להתנהגות שלהם או ליחס שלהם אליה או לסביבה.

אז בואו נראה, איך לגרום לה לרדוף אחריך?

1. תיהיה אתה

לפעמים זה דבר טוב, עם כמה שזה נדוש. במידה והיא נמשכת למה שאתה, אל תעשה כלום, תמשיך בטבעיות. נכון שזה קשה מאוד לשמור על טבעיות במצבים כאלה לא טבעיים ומלחיצים, הצורך להשאיר רושם גובר על הכל, אך אם תשמור על עצמך במסגרת הסביר, רק תרוויח מזה בסופו של דבר.

2. תיהיה 'ילד רע'.

הדבר הבא שאפשר לנסות, במידה והבחורה שמולך לא בעיניין ישר זה להיות "ילד רע". רוב הנשים הרודפות, סובלות ממשיכה מוגזמת לגברים שלא סופרים אותן (מדובר פה בבעיות עוד מגיל צעיר וזה עמוק מדי בשביל להכנס לזה עכשיו). אם אתה מוכן לוותר על קשר טוב איתה בתור התחלה ורוצה בעיקר להשיג את תשומת לבה ואותה רודפת אחריך, תיהיה קצת מגעיל. הערות וביטויים.

3. יחס – התעלמות – יחס.

במידה והשיטה הקודמת לא הצליחה, תנקוט בשיטת ה – יחס – התעלמות – יחס. מה זה אומר? תדבר איתה כרגיל הכל טוב, בסופו של דבר יווצר מצב או שהיא תרצה לחזור אליך, או שאתה תרצה להתקשר אליה. בכל מקרה בפעם הבאה שזה צריך לקרות, אל תעשה את זה. תיעלם ותתעלם. אחרי יום יומיים אם היא לא יצרה קשר בעצמה, תיצור אתה קשר ותשחק אותה תמים. היא תשאל לאן נעלמת ואתה לא תבין מה היא רוצה או מה לא בסדר בזה. (אזהרה, שיטה זו עלולה גם לגרום לך לאבד אותה לצמיתות).

4. 'ילד טוב'.

השיטה האחרונה והחיובית ביותר היא שיטת "הילד הטוב", תהיה חבר שלה, ידיד אפילו, תגיע איתה לרובדים הכי עמוקים בחייה, תייעץ לה, תתמוך בה, תשקיע בה,  אבל עד גבול מסויים שלא תמצא את עצמך שפוט. בסופו של דבר גם אם תפסיד אותה בתור בת זוג לחיים, תרוויח אותה בתור בן אדם, שזה מה שרצית מלכתחילה, לא? לא הכל סובב סביב סקס וחשוב לזכור את זה.

תגובות מהפייסבוק

תגובות

אולי גם זה יעניין אותך...

לא מצליח להתחיל עם בחורות? הגיע הזמן שתיקח את עצמך בידיים

לא מצליח להתחיל עם בחורות? הגיע הזמן שתיקח את עצמך בידיים

כל גבר רוצה להיות בזוגיות ורוצה למצוא את בת הזוג שהכי תתאים לו. העניין הוא ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *