דף הבית » טיפים לגברים » יתרונות של טבעות אירוסין זהב לבן
יתרונות של טבעות אירוסין זהב לבן

יתרונות של טבעות אירוסין זהב לבן

לקראת הצעת הנישואין יש צורך למצוא את טבעת האירוסין המושלמת ותמיד עולה השאלה, זהב לבן או זהב צהוב. אמנם זהב צהוב באופן מסורתי היה המקובל ביותר לצורך טבעות אירוסין ויש לכך שורשים היסטוריים. זהב מאז ומעולם נחשב לסמל של עושר ומעמד ובאופן טבעי הסתמן כמתאים ביותר לצורך טבעות אירוסין. אין טענות כנגד הזהב הצהוב, הוא עמיד וחזק ושומר על מראהו היפה לאורך שנים רבות. אך למרות המראה היפה, כבר שנים רבות שבהן אנו רואים שהזהב הלבן תופס מקום נכבד בשוק טבעות האירוסין ומסתבר שיש לו מספר יתרונות.

 

היתרון הראשון והבולט לעין במשמעות המילולית הוא השונות העיצובית. הזהב הלבן שומר את עיצובי הטבעות החד גוניים שתמיד נראים אותו דבר. שימוש בזהב לבן פשוט מגדיל את המגוון והאפשרויות העיצוביות וכך ניתן לראות יותר שונות בין טבעת אירוסין אחת ואחרת. זהב לבן נותן לתכשיט מראה כסוף ואיכותי המזכיר פלטיניום אך מאפשר להימנע מהעלויות הגבוהות של הפלטיניום. כאשר המראה שלו נפגע עם הזמן, בקלות ניתן לצפות אותו מחדש ברודיום ולהשיג את אפקט ההלבנה.

יתרון נוסף של הזהב הוא החוזק שלו, הוא שומר על מראה כסוף אך יש לו חוזק רב יותר מאשר כסף. החוזק של הזהב הלבן מאפשר לשבץ בקלות יהלומים או אבני חן אחרות, דבר אשר הופך אותו למתאים מאוד לטבעות אירוסין. זהב צהוב, ככל שהוא יותר טהור נחשב לרך יותר.

השוני בין זהב לבין לבין זהב אדום הוא קטן מאוד; שניהם מילים זהב צהוב המעורב עם מתכות אחרות. הזהב הצהוב מעורבב בדרך כלל עם ניקל ואילו הזהב הלבן מעורב בדרך כלל עם אבץ. שיטת המדידה בקראטים של זהב לבן וזהב צהוב היא זהה לחלוטין. אך אם הזכרנו כבר את סגסוגת הזהב הצהוב ניתן לגעת בנקודה חשובה – האלרגיה לזהב צהוב. ישנם אנשים אשר גופם מגיב בצורה אלרגית לזהב צהוב. חשוב להבין שזה לא הזהב עצמו אלא הניקל שבתוכו, מסיבה זו זהב לבן אינו גורם לאלרגיה זו מכיוון שהוא נטול ניקל.

בסופו של דבר השיקול המרכזי בבחירת טבעת הנישואין הוא העיצוב והתאמתו לטעם האישי של מי שתענוד את הטבעת.  אין לכם מה לדאוג משאלות של מה מקובל זהב צהוב או לבן. אנו חיים בעולם מודרני בו יש פתיחות רבה לעיצובים חדשים ונראה שהזהב הלבן מספק את הסחורה. בזכות הביקוש הגדול לטבעות נישואין מזהב לבן ניתן למצוא בחנויות מבחר עיצובי רב.

תגובות מהפייסבוק

תגובות

אולי גם זה יעניין אותך...

האם הגיטרה תמצא עבורך זוגיות?

זוגיות ללא ספק הוא אחד הנושאים החשובים ביותר בחיי האדם אשר מטריד מיליוני גברים ונשים ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *