דף הבית » כללי » מה ההבדל בין מניקור לפדיקור?
מה ההבדל בין מניקור לפדיקור

מה ההבדל בין מניקור לפדיקור?

החלטתן להשקיע בגוף ובטיפוח שלו אבל אתן לא מכירות את המושגים, אתן רוצות ציפורניים מטופחות ולא יודעת מה לבקש ובכלל הרופא אמר לך שאתה צריך פדיקור ואין לך מושג מה זה.

ההבדל בין מניקור בציפורניים ברחובות לפדיקור הוא במיקום בגוף.

פדיקור ברגליים

פדי בלטינית משמעו כף הרגל ופדיקור הוא טיפול בכף הרגל. לפדיקור יש מעבר לסיבה אסתטית גם סיבה בריאותית. כפות הרגליים נושאות את משקל הגוף, דורכות על משטחים שונים, סובלות מעור קשה, יבלות, פטריות וציפורניים חודרניות וחשוב להקפיד לטפל בכפות הרגליים כדי לאפשר להן מנוחה, זרימה טובה של הדם וכדי לא ליצור נזקים עתידיים. יש המסתפקות בפדיקור קוסמטי שמקנה לכף הרגל מראה נקי, מסודר ומטופח, אך לעתים יש צורך בפדיקור רפואי מסיבות כאלה ואחרות וחשוב לוודא שהפדיקוריסטית מקצועית ומתמחה בתחום.

מניקור לציפורנים בידיים

מקור השם הוא מלטינית, מנוס היא יד ומניקור הוא טיפול ביד. כבר בימים הקדומים יש אזכור בתנ"ך לכך שנשים "עשו ציפורניים" וזהו מעין סמל לטיפוח ועדינות נשית כאשר היד הנשית מטופחת, נקייה והציפורניים משוחות בלק. המניקור כולל ניקוי העור מסביב לציפורניים, שיוף הציפורן וקיצורה לאורך הרצוי, משיחת לק ומריחת קרם ידיים. ישנם טרנדים ואופנות בכל הנוגע לאורך הציפורניים, צבעי הלק והקישוטים. בקיץ יש נטייה לצבעים עליזים ובוהקים ובחורף בוחרים בצבעים עמוקים, כהים יותר. הלק האדום והפרנץ', צורת מריחת לב שרק קצה הציפורן נצבע בלבן, הן אופנות קבועות שאינן חולפות.

חשוב לבדוק

מאחר ואין פיקוח על תחומים אלה חשוב לבדוק שהמקום בו אתם בוחרים לטיפולי הפדיקור והמניקור מקפידים על ניקיון וחיטוי הכלים בסטריליזטור, שטיפת אמבט הרגליים בחומר מחטא והקפדה על שטיפת ידיים ומשטחי הטיפול.

המידע באדיבות אתר >>> https://betterlook.co.il/

תגובות מהפייסבוק

תגובות

אולי גם זה יעניין אותך...

חנות אביזרי סקס – מה מתאים לנשים ומה יכול להתאים לגברים?

בכל הנוגע לאביזרי מין ישנה חלוקה בדרך כלל בין אביזרים לנשים, לבין אביזרים לגברים. אבל ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *