דף הבית » לזוגות » איך בוחרים קעקוע לזוג
קעקוע לזוג

איך בוחרים קעקוע לזוג

כשאנחנו ניגשים לעשות קעקוע לעצמנו, אז אפשר לומר שההחלטה שלנו בנושא היא די קלה. נכון שהיא תדרוש מאיתנו לא מעט תשומת לב ולא מעט זמן, אבל באופן יחסי, יהיה לנו קל לבחור ולו בגלל העובדה שאנחנו יודעים את הכיוון שלנו, אנחנו יודעים מה אנחנו רוצים, ואנחנו יודעים אם זה יתאים לנו.

לעומת זאת, כשניגשים לבחור קעקוע לזוג, זה קצת יותר מסובך. זה יותר מסובך כי צריך שהקעקוע יתאים לשני הצדדים, הוא צריך להיות רלוונטי לשני הצדדים וכן לזוגיות שלהם, הוא צריך לסמל משהו, להיות בעל מאפייניים ייחודים שקשורים כך או אחרת לזוגיות ולקשר, וכן צריך לבחור מקום שיודע לעשות קעקוע לזוג, מקום שאפשר לבחור בו מקעקע ברמה גבוהה שידע לעשות את הקעקוע לשני בני הזוג ללא שום בעיה. אחרת אנחנו עלולים למצוא את עצמנו במצב, שהקעקוע לא יצא זהה ולא יצא מותאם.

אנחנו יכולים לבחור קעקועים שונים לזוג, על פי מה שאנחנו מחפשים, על פי מה שנראה לנו מתאים. למשל, אנחנו יכולים לבחור חיה אהובה על שנינו, אנחנו יכולים לעשות קעקוע של דמות אהובה מסרט או בכלל, אנחנו יכולים לבחור סמל מיוחד שיכול לסמל את אהבתנו, וכן אנחנו יכולים לעשות דברים יותר אישיים, למשל, אנחנו יכולים לבחור ולקבוע תאריך, אנחנו יכולים לקבוע שמות שלנו או שמות של ילדים, ואפילו אנחנו יכולים להחליט שאנחנו מקעקעים משפט או בית מתוך שיר אהוב על שנינו. אין הרבה דברים יותר אישיים מזה.

צריך לומר, לא הרבה מקומות יודעים כיצד לעשות קעקוע לזוג ברמה גבוהה. לכן חשוב לבדוק מי כן יכול לעשות את זה. למשל, בסטודיו אופס טאטו קעקועים בחיפה, אנחנו יכולים למצוא מומחים בתחום זה, מומחים שיודעים כיצד לקעקע בצורה טובה ואיכותית קעקועים לזוג. כל מה שעלינו לעשות, זה לגשת אל הסטודיו, לבחון קעקועים קיימים או להציע עיצוב קעקוע משלנו, ולקבוע איתם מועד בו אנחנו נגיע בשביל לעשות את הקעקוע. כשנצא משם, יהיה לנו קעקוע משותף לשנינו ועוד נקודת דרך בזוגיות שלנו.

תגובות מהפייסבוק

תגובות

אולי גם זה יעניין אותך...

אמצעי מניעה ללא הורמונים

אמצעי מניעה ללא הורמונים

מי שמחפשת אמצעי מניעה בטוח, ללא הורמונים וללא התעסקות מיותרת, יכולה למצוא את אמצעי המניעה ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *