דף הבית » לזוגות » 5 סיבות שאנשים בוגדים בגללן, גם אם הם בזוגיות מוצלחת
סיבות שאנשים בוגדים בגללן

5 סיבות שאנשים בוגדים בגללן, גם אם הם בזוגיות מוצלחת

מה מביא אנשים לבגוד באנשים שאליהם הם התחייבו לכל החיים? האם זה באמת מחייב כי גם אנשים אשר נמצאים בזוגיות מוצלחת יהיו כאלה שנמצאים במערכת יחסים שהיא אחרי הכל שקרית? לא מעט מחקרים מראים כי גם הזוג שנראה הכי מוצלח הוא כזה שפיתויים מסוג אלה יגיעו אל מפתן דלתו, ולא מעט מן הזוגות הללו יגלו עם הזמן כי הסיבות לבגידה הן כאלה שבסופו של דבר אפשריות למדי ואכן מתרחשות.

משתעממים ביחסי המין

לכל זוג זה קורה. הרוטינה הופכת את יחסי המין למשהו משעמם, ואם ישנה גם הזנחה של המראה אז גם מוסיפים לכל זה את חוסר החשק להיכנס אל המיטה ערומים. סיבה זו מביאה רבים מהזוגות ללכת לחפש בשדות של זרים, מתוך המטרה להחיות את מה שכבר נראה ידוע וצפוי מראש בכל הלילות והימים.

רוצים משהו רענן

אצל הרבה מאוד מן הגברים יש את הרצון הזה לפגוש מישהי צעירה ורעננה שתחיה את כל מה שנעשה רדום עם השנים ורק מחפש אחר ההיא שיש לה את היכולת ורוח הנעורים לספק חוויה מינית אפילו חד פעמית באחד ממיני צימרים לפי שעה שיש בארץ. מישהי צעירה בשנים גורמת לגברים רבים להרגיש הרבה יותר רעננים ולכן השילוב הזה של גבר מבוגר ואישה צעירה הוא משהו שלא מפתיע בכלל אנשים, ודי צפוי עבור נשים.

טכנולוגיה מאוד זמינה

מה גורם לבגידה? הזמינות של הדברים. נכון להיום יש המוני אתרים ואפליקציות חברתיות אשר מיועדות למפגשים אינטימיים בין אנשים, וכאשר הקושי נעלם כלא היה נשאר לו רק הפיתוי הזה שמכניס הרבה מאוד גברים ונשים אל זירה וירטואלית לקשר שהופך עם הזמן למשהו די ממשי.

זה רק סקס

אצל גברים ביצוע של אקט מיני הוא לא משהו שבכלל צריך להיות קשור אל רגש בשום אופן וצורה. גברים לא זקוקים אל חיבור רגשי כדי לבצע אקט מיני, ולכן יותר סביר לראות כי גברים יוזמים מפגש מיני ומזמינים בחורה אל חדרים לפי שעה בצפת למשל או נענים למפגש דומה לזה לאחר שהוא קיים על שולחן האפשרויות לפעילות מעבר למסגרת של הנישואין.

עניין של אגו

כולם אוהבים טפיחה טובה על האגו, ולא מדובר אך ורק בזה של הגברים. גם אישה מרגישה מוחמאת כאשר גבר אחר מוצא בה עניין, ודבר זה שכה מחמיא לאגו יוצר מפגש מיני שנחשב בתור בגידה.

תגובות מהפייסבוק

תגובות

אולי גם זה יעניין אותך...

חדר בריחה זוגי – לדייט מפתיע ביותר

חדר בריחה זוגי – לדייט מפתיע ביותר

יציאה לדייט היא כבר לא מה שהיה פעם. בעבר נשים היו מסתפקות ביציאה צנועה להליכה ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *