דף הבית » לזוגות » פונדקאות לזוגות חד מיניים
סוכנות פונדקאות בארצות הברית

פונדקאות לזוגות חד מיניים

על פי חוקי ישראל בנוגע לפונדקאות, החוק מתנה תהליך פונדקאות שנחתם באמצעות הסכם בין ההורים המיועדים ובין האישה שתישא את היילוד. עד היום נולדו בישראל יותר מ 400 תינוקות בתהליך כזה כאשר זוגות שמעוניינים בתהליך צריכים לעבור וועדה לאישור הסכם לנשיאות עוברים זוגות חד מיניים. בשל כך, רבים בוחרים לדלג על הניסיון לבצע את התהליך הכמעט בלתי אפשרי בישראל, ובוחרים לפנות אל מרפאות שמבצעות את ההפריה וגם מתווכות בין נושאת העובר שנמצאת מעבר לים לבין הזוג החד מיני.

כך זוכים לא מעט אנשים בתינוקות בריאים ומאושרים שנהרו בארה"ב – אחת מאותן ארצות בהן התהליך קל יותר לביצוע – ונהנים מהורות מדהימה!

פונדקאות לזוגות חד מיניים – כיצד מתחילים?

אם אתם שני אבות לעתיד או שתי אימהות תוכלו לפנות אל מרפאות מומחים כדי להתחיל בתהליך, החל משלבי הייעוץ והבירוקרטיה הכרוכים בתהליך פונדקאות עד בחירת תורמת הביצית, בחירת הדרך בה תרצו לבצע אותו (כמו למשל פונדקאות הריונית או פונדקאות מלאה) בעוד שהתהליך בישראל מבצע על ידי הפריה חוץ גופית.

עבור זוגות חד מיניים מומלץ לבצע את התהליך באמצעות סוכנות פונדקאות בארצות הברית, שם מלווים אתכם רופאים מומחים בתחום.

במקרה שתבחרו בהזרעה מלאכותית כמו למשל בחירת אם תחליפית: תצטרכו לבצע את ההליך בארה"ב שם הדבר חוקי, בניגוד לישראל. כיום זוגות חד מיניים פונים למומחים בתהליכי פונדקאות בישראל על מנת לבצע הליך כזה על הצד הטוב והקל ביותר ולהגשים את חלום ההורות אותו חולמים לא מעט מההורים העתידיים.

אז אם אתם כבר מייחלים לרגע שבו יקרא לכם ילדכם הקטן "אבא" ואבוש", כדאי כבר עכשיו לבחור מומחים בפונדקאות להורים חד מיניים.

תגובות מהפייסבוק

תגובות

אולי גם זה יעניין אותך...

כמה עולה צילום לחתונה ובמה זה תלוי?

כמה עולה צילום לחתונה ובמה זה תלוי?

כיום כמעט ואין אירוע ללא צלמים מקצועיים אשר מתעדים כל רגע בערב המרגש. בשל הביקוש ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *