דף הבית » טיפים לנשים » הסרת שיער בלייזר – מה הסכנות
הסרת שיער בלייזר - מה הסכנות
הסרת שיער בלייזר - מה הסכנות

הסרת שיער בלייזר – מה הסכנות

מאז שהטרנד של גוף נטול שיער הפך להיות כזה שחובק את כל האנשים, גברים ונשים כאחד, הזמינות של טיפולים עבור הסרת השיער המיותר הזה רק הלכה וגברה. בין שיטות ישנות כמו הסרת שיער עם משחה, על ידי מריחת שעווה ועל ידי אפילציה הלכה וצמחה לה שיטה חדשנית שהצליחה להאפיל על כולם. מדובר בטכנולוגיית הסרת שיער בלייזר, אשר עם גל של קרן לייזר הורס את התא של השיערה ובכך משמיד אותה כליל. לצד כל הטוב הזה יש גם סכנה, והדרך הכי טובה להישמר היא על ידי בדיקה של כל המידע טרם קבלת טיפול בכל קליניקה.

מתאימים את השיטה לכל אדם

הסרת שיער של הגוף בסיוע של טכנולוגית הלייזר היא כזו פעולה שניתן לבצע אותה בשימוש בכל מיני סוגים של מכשירים שפועלים בכל מיני שיטות חדשניות. שתי השיטות הפופולאריות נכון להיום הן של IPL וכן של דיודה שמגיעים שניהם עם מנגנון של קירור.

שתי השיטות הללו הן מאוד מודרניות, ושתיהן מתאימות לאנשים שיש להם שיער כהה, ופחות מתאמות לאנשים בעלי שיער שיבה ואנשים שלהם יש שיער בהיר או אדום. בעבר פחות היה נהוג לבצע הסרה בלייזר באזורים מסוימים של הגוף ולא היה ברור אם בעלות עור כהה ושיער בהיר בכלל יגיבו אל הטיפול, אבל ככל שהטכנולוגיה נעשית יותר מתקדמת, כך ניתן לראות כי שיעורי ההצלחה רק הולכים ועולים עם סוגי טיפול שמותאמים מכל אחד ואחת.

עבודה על ידי אנשי מקצוע עם מכשירים בעלי תקן

כדי שמכשיר יעניק טיפול שאינו מהווה סכנה צריכים לא רק אנשי מקצוע שמוכשרים לבצע את הפעולה של ההפעלה וההסרה על הגוף של המטופל עם השכלה פרא רפואית, אלא גם בחינה כי המכשירים שאיתם הם פועלים הם כאלה שלהם יש אישור של משרד הבריאות הישראלי, עמידה בתקן האמריקאי ועמידה בתקן האירופאי.

באופן הזה יכולים לדעת מעבר לכל ספק כי המקום שבו נשכבים על מנת לקבל טיפול של הסרת שיער בלייזר במכון American Laser הוא כזה אשר יעניק את הטיפול הכי בטוח לכל אדם, כזה שלא יציב את הגוף בסכנה של חשיפה אל לייזר שיכול אחרי הכל עם חשיפה לא נכונה ליצור מצב של כוויה בדרגה גבוהה.

תגובות מהפייסבוק

תגובות

אולי גם זה יעניין אותך...

איזה מתנה שווה לקנות לגבר

איזה מתנה שווה לקנות לגבר

קניית מתנה לגבר היא לא תמיד אתגר פשוט. אם כאשר מדובר באישה הרי שהמתנה יכולה ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *