דף הבית » טיפים לגברים » איך לעשות סקס עם בתולה
בחורה צעירה

איך לעשות סקס עם בתולה

אל תיבהל, הכול בסדר. רק תנשום. בתולה? כן, בתולה. זה לא אומרת שהיא לא אוהבת את זה, זה לא אומר שהיא חסודה. זה אומר שהיא עדיין לא חוותה מין עד הסוף.יכול להיות שהיו לה ניסיונות בעבר של: כמעט עד הסוף, סבירות שכן. יותר חשוב מקריעת קרום הבתולים הן החוויות שחוותה עד כה. האם היו נעימות או מרתיעות, כי יחד עם קרום הבתולים היא מביאה למיטה גם את כל מה שקרה עד כה, כמו כולנו בעצם.

איך אתה יכול לגרום לה להרגיש נינוחה? טיפים למאהב המושלם. הפעם הראשונה חשובה.

הסיפורים האלה עושים לך את זה? רוצה להפוך את הפנטזיה למציאות? הרשמה לאתר אשלי מדיסון >>

https://www.ashleymadison.com/A112891פעם אחת ולתמיד: קרום הבתולים הוא קרום רירי המכסה את פתח הנרתיק. לרוב הוא מחורר מעט ובכך מאפשר זרימה של דם המחזור בתקופת המחזור. הוא גמיש ואלסטי ומאד דק ועדין. הוא עשיר בכלי דם ולכן מתרחש דימום עדין (לעתים ) בעת קיום יחסי המין בפעם הראשונה. אין זה אומר שאם לא היה דימום בפעם הראשונה לא בוצע ביתוק. היא לא בהכרח תצעק ותכבה כמו בסרטים. ייתכן שלא שהיא לא תחוש משהו מיוחד, ייתכן שאתה תחוש מעט מתח בעת הכניסה לנרתיק, ייתכן שלא.

ארנבת או צב?

מה עדיף, לעשות את זה מהר בפעם אחת ולגמור עם זה או לתת לה את כל הזמן שבעולם? אין כאן מקום למהר. התחושה שמהירות יכולה להשאיר עלולה להיות מאד לא נעימה ומרחיקה ואת זה אתה לא מזמין לעצמך. לכן, נקוט בגרסת הצב. היה סבלני. תיכף נלמד אותך מה עליך לעשות כדי שזה יהיה הכי נעים שאפשר.

הרצל אמר "חובה להרטיב"

אישה זקוקה לרטיבות מסוימת שתתפשט בנרתיק על מנת שהחדירה תהיה נעימה וחלקה. גם הגבר יחוש בנוחות ובנעימות אם האזור יהיה לח. על מנת שכך יקרה היא זקוקה להרגיש נינוחה ו"חמה", ולך יש חלק בזה.

דמיין שיצאת למסע בו אתה קשוב לנוף התחושתי דווקא. המסע אל האושר טמון בליטוף הגוף ובמיוחד באזורים גדושי עצבים כגון אוזנים, החזה בכלל והפטמות בפרט, פנים המפרקים, גב, החיבור בין השערות לפנים, צוואר, עורף, שפתיים עליונות (אל התחתונות תיכף נגיע. אמרנו גישת הצב, לא?). המשחק המקדים חשוב כי הוא מרגיע אותה ונוסך בה ביטחון ומצית את הגוף. אתה יכול לפנק אותה גם בנשיפות עדינות אל תוך האוזן ומילים רכות על כמה היא סקסית, אהובה ונחשקת.

"נַד, נֵד, נַד, נֵד. רֵד, עֲלֵה, עֲלֵה וָרֵד!"

ליקוקים עדינים וארוכים, לא יותר מדי מרפרפים (זה מדגדג) ולא יותר מדי חזקים (האזור גם ככה מגורה) יכולים לעשות טוב מאד למי שאוהבת את זה. העניין הוא שהיא לא יודעת ממש אם היא אוהבת את זה. לא נותר אלא לגלות (טיפ לדרך: אם פעם אחת היא לא אהבה זה לא אומר שצריך לוותר אלא לנסות עוד פעם מתישהו אחר).

מה היא מעדיפה?

אין כמו תקשורת. תשאל, תקבל תשובה. בדוק אם היא מעדיפה להיות למעלה או למטה. ייתכן שהיא רוצה שאתה תוביל את הכניסה הראשונה וייתכן שהיא דווקא תחוש בטוחה יותר אם היא תעשה את הצעד.

רגע לפני…

תרטיב את הפין במעט רוק כדי שאם היא לא ממש רטובה, הרוק או כל אמצעי סיכה אחר, יעשה את העבודה ויקל על הכניסה. מכאן והלאה עדיף לנוע באיטיות פנימה והחוצה אבל לא עד הסוף, תשאיר משהו בפנים.

אתה רוצה עוד?

נו באמת… כבר נכנסת. מכאן אתה כבר לבד, לא בא לנו להחזיק את הנר.

אפרופו נר: שכחנו להוסיף כמה מילים על האווירה: אור קטן או נרות, מוזיקה וכוס יין אחת או שתיים – יעשו טוב. עצה אחרונה לדרך: דברו על מה שקרה לאחר מכן. בדקו איך היה, מה חשתם, מה היה נעים, מה אתם רוצים שיקרה עוד פעם ומה קצת פחות.

מזל טוב, עלית על דרך המלך. מכאן צפוי רק עונג.

תגובות מהפייסבוק

תגובות

אולי גם זה יעניין אותך...

מה היתרונות של אמצעי מניעה ללא הורמונים?

מה היתרונות של אמצעי מניעה ללא הורמונים?

אם מצאת עצמך מתלבטת בין הבחירה באמצעי מניעה הורמונליים לבין כאלו שאינם הורמונליים, כדאי שתכירי ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *