דף הבית » סקס » מה היתרונות של אמצעי מניעה ללא הורמונים?
מה היתרונות של אמצעי מניעה ללא הורמונים?

מה היתרונות של אמצעי מניעה ללא הורמונים?

אם מצאת עצמך מתלבטת בין הבחירה באמצעי מניעה הורמונליים לבין כאלו שאינם הורמונליים, כדאי שתכירי קודם כל את היתרונות של אמצעי מניעה ללא הורמונים כדי שתביני למה הם יהיו בבחירה הטובה ביותר עבורך. כשמדברים על אמצעי מניעה לא הורמונליים הכוונה היא לאמצעים למניעת הריון שאינם מכילים הורמונים, כאשר ההורמונים העיקריים שנועדו לפעולת מניעת ההיריון הם אסטרוגן ופרוגסטרון שהם הורמונים נשיים.

למרות שאלו הורמונים שכבר קיימים בגופה של האישה, שימוש באמצעי מניעה הורמונליים עשויים לחולל תופעות לוואי לא נעימות בגוף האישה, נוסף על חסרונות נוספים המבליטים את היתרונות שיש באמצעי מניעה ללא הורמונים מבית SafeVCF:

ללא תופעות לוואי 

אמצעי מניעה שאינם המכילים הורמונים לא יחוללו שינויים ותופעות לוואי בגוף האישה, בשונה מאמצעי מניעה הורמונליים המערבים את הורמוני המין הנשיים בהרכבים משתנים. תופעות לוואי אלו כוללים בין השאר רגישות בשדיים, כאבי ראש, בחילות, הופעת פצעונים, עלייה במשקל וגם שינויים במצבי הרוח.

אמצעי מניעה ללא הורמונים יכילו לרוב חומר קוטל זרע שאינו משפיע על רמות ההורמונים בגוף כמו דף למניעת היריון, או אמצעים פיזיים אחרים שייצרו חציצה בין תאי הזרע לביצית כמו קונדום או דיאפרגמה.

ללא זמן המתנה ממושך לקבלת הגנה מהיריון

כיוון שאמצעי מניעה הורמונליים תלויים בשינוי רמות ההורמונים בגוף לקבלת הגנה מיטבית מהיריון, על האישה להשתמש באמצעי מניעה אלו לתקופת זמן מסוימת עד לקבלת ההגנה הרצויה מפני הריון. משום כך אמצעי מניעה ללא הורמונים לא יצריכו זמן המתנה ממושך לקבלת ההגנה מהיריון, דבר שיאפשר לבני זוג לקיים יחסים באופן ספונטני וללא חששות.

הסיפורים האלה עושים לך את זה? רוצה להפוך את הפנטזיה למציאות? הרשמה לאתר אשלי מדיסון >>

ללא פגיעה ברצון הספונטני להרות

ישנם זוגות המעוניינים לקבל הגנה זמנית מכניסה להריון, אך גם לקבל את האפשרות להרות באופן ספונטני כשירגישו שהזמן נכון מבחינתם – דבר שאפשרי רק בשימוש עם אמצעי מניעה שאינם מכילים הורמונים ואינם פוגעים בהכנת גוף האישה לקליטת הריון.מוזמנת לקרוא עוד על אמצעי מניעה ללא הורמונים באתר VCF.

תגובות מהפייסבוק

תגובות

אולי גם זה יעניין אותך...

5 דרכים לשמור על זוגיות בריאה

איפה אפשר למצוא אביזרי מין בזול?

לא פעם אנחנו מעוניינים לקנות מוצרים ואביזרים שונים במחיר זול. כאשר אנחנו מגלים כי המחירים ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *