דף הבית » טיפים לנשים » נשים: איך ליצור משיכה
ג'ינג'ית מהממת

נשים: איך ליצור משיכה

את לפני יציאה לדייט או סתם עומדת להיתקל בקרוב בבחור בו חשקה נפשך – לא יודעת לאן זה יוביל ואין לך מושג מה יכול להתפתח. מה שאת בטוחה בו לגמרי ויכולה לחתום עליו בעיניים מאופרות היא העובדה שאת רוצה שאותו מועמד פוטנציאלי יימשך אלייך ורוצה להתנחל לו בתוך הראש והזיכרון מהרגע שעיניו פגשו את עינייך. מעבר לנתונים הפיזיים שניחנת בהם ולבטח יגרמו לכל גבר לשים את מבטחו בך ואת מבטו על כולך – הנה לך כמה דרכים שאם תעשי בהן שימוש נכון יהפכו אותך למוקד משיכה ראוי, לפחות בעיני הגבר בו את מעוניינת.

סמיילי: המנורה האנושית הטובה ביותר היא ללא ספק חיוך. נצלי אותו בכל רגע נתון והעבירי לבחור שמולך את האנרגיה החיובית שחיוך תמיד מביא איתו. את לא חייבת לצחוק מכל שטות שהוא פולט מהפה, אבל אם תקפידי לחשוף שיניים ולמתוח שפתיים על בסיס קבוע רב הסיכויים שהבחור שמולך ירצה בחברתך בערך על אותו בסיס – קבוע.

אסרטיביות: גברים הם עם מיוחד, לא תמיד קל להבין אותם אבל לפחות קל יותר להבין מה הם רוצים – אחד הדברים שכל גבר אוהב בבחורה שאיתו זו אסרטיביות, לא משנה איפה תפגיני אותה. זה יכול להיות מול המוכר במכולת שטעה לך בחשבון או מול חברים שלו בויכוח מיותר. אסרטיביות מעידה על חוזק ועמידה על עקרונות. אם תעמדי על שלך הוא לא יוכל לעמוד בפנייך, בדוק.

כמו נהר: גברים אוהבים בחורות זורמות, גם במובן הפיזי אבל בעיקר במובן הנפשי – זאת אומרת, במובן שיבין את הנפש הילדותית-גברית. אם תזרמי איתו על השטויות שהוא מוציא מהפה (או מהקיבה…), אם תסתדרי עם חברים שלו ואפילו במקרה ממש קיצוני תעדכני אותו מי ההרכב של ברצלונה שעולה הערב למגרש ותשבי איתו יחד לנתח סטטיסטיקות, מקומך בגן העדן הפרטי שלו מובטח. בחורה זורמת זה נשק מנצח שכל גבר רוצה.

סטודנטית כוסיתטיפה טיפוח: זה אולי יישמע לך שטחי אבל אין דרך להתחמק מזה – בסופו של דבר גברים ונשים הם סוג של חיות אנושיות שמופעלות ע"י החושים הבסיסיים ביותר. ריח לדוגמא הוא חוש גברי שאם תצליחי לקלוע אליו במדויק עשית חצי מהעבודה. הבליטי את הנתונים הטבעיים שלך, שימי לק, החליקי את השיער או כל דבר "שטחי" שאין גבר נורמלי שיכול לעמוד בפניו.

תמיכה זה הכי: בסופו של דבר גברים הם עם שרובו נותן לעצמו להתנהל ע"י אגו ויקפידו לא להפגין חולשה ולהראות מתי קשה להם. דווקא כשהם לידך והם חשים מספיק בטחון מולך הם מרשים לעצמם לפרוק את שעל ליבם, זה מקומך להוות קיר תומך, לפתוח את הלב והאוזניים לדברים שהם ככל הנראה לא יגידו בשום מקום אחר. ברגע שתפגיני תמיכה והם ידעו שהם יכולים לסמוך עלייך אז גם מבלי שישימו לב הם כבר נפלו ברשת המשיכה שלך.

תגובות מהפייסבוק

תגובות

אולי גם זה יעניין אותך...

כך תבחרו עגילים לילדה שלכם

כך תבחרו עגילים לילדה שלכם

פירסינג לילדות יכול להתחיל מגיל מוקדם מאוד, חלק מההורים עושים פירסינג לילדה שלהם בעודה תינוקת ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *