דף הבית » טיפים לגברים » מדריך לחתן לעתיד

מדריך לחתן לעתיד

חיפשת וחיפשת וסוף סוף מצאת את הנסיכה שלך, זאת שנדמה לך שאתה תרצה לחיות איתה כל חייך וזאת שתוליד לעולם את המשך השושלת שלך. עברת בשלום את משימת בחירת הטבעת, התמודדת בגבורה עם ההתרגשות שלפני הצעת הנישואין וההפקה שהפקת לשם כך, עוברת כעת מפה לאוזן בין כל בני המשפחה והחברים של כלתך היפה. נדמה לך שהכי גרוע ומפחיד כבר מאחוריך ועכשיו נותר לכם להזמין אולם וסגרתם עניין.

עצור, אתה טועה

לפניך דרך רצופת מכשולים ומצפה לך אחת התקופות הלחוצות בחיים – אנא תכיר, תקופת תכנון החתונה. על תשחק אותה יוצא י.ס.מ ואל תחשוב לרגע שהחיים הכינו אותך להתמודד עם כל השיגעונות של המאמי שלך וגם של האמא שלך.

קרא את ההמלצות שהכנו בשבילך ופעל לפי הפקודה המבצעית שקוראת לסבלנות, התעלמות, שליטה עצמית וגיוס של כל טיפה מההיגיון הגברי הבריא שלך.

1. אל תתווכח, זה לא יעזור, כי זה היום שלה ובסופו של דבר היא תקבל את מה שהיא רוצה בדרך כזו או אחרת.

2. נסה להיות שקול עד כמה שאפשר ועקוב אחרי ההוצאות וההזמנות של מאמי שלך, על מנת לוודא כי לא מצפות לך הפתעות מעבר לפינה שבגללן הבנקאית שלך עוד עלולה להשתגע.

3. אל תערב את ההורים שלך בהחלטות. ככל שהם ידעו פחות וככל שהם ישמעו פחות פרטים והתלבטויות ממך, הם יהיו רגועים יותר ויפנו עם כל השאלות לכלה שלך.

4. לגבי מסיבת הרווקים שלך, אל תשאל ואל תתעניין, שלא יפילו אותך בפח ויגרמו לך לספר בטעות על מה שמחכה לך. ככל שתדע פחות מראש, כך תוכל להיות מואשם בפחות מעשים שנעשו בכוונה תחילה ובזדון.

5. תן לה קודם כל להיסגר על השמלה שלה ואז נסה לשתף אותה בבחירת הבגדים שלך. זכור לא להשאיר את זה לרגע האחרון או ליום שלפני החתונה, כי אתה עלול לשלם על זה ריבית בשם התקף חרדה, חוסר שליטה, לחץ ועצבים.

6. תן לה לבחור את המפות הפרחים והמפיות אבל את המוזיקה תבחר אתה, אחרת כל המוזמנים לחתונה יבכו מלשמוע שירים רומנטיים מטיטניק.

תגובות מהפייסבוק

תגובות

אולי גם זה יעניין אותך...

ממה נובעת הזעת יתר וכיצד ניתן לטפל בה

ממה נובעת הזעת יתר וכיצד ניתן לטפל בה

זיעה היא בעצם הפרשת נוזל מימי מבלוטות שונות המצויות בעור, במערכת האנדוקרינית. הזעה עוזרת לגוף ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *