דף הבית » טיפים לגברים »  5 שאלות שהיא שואלת אותך, אבל לא באמת רוצה לשמוע עליהן את האמת
מבקשת סליחה

 5 שאלות שהיא שואלת אותך, אבל לא באמת רוצה לשמוע עליהן את האמת

בחורות יספרו לכם שהן אוהבות אותנטיות, שהן מצפות מכם לכנות ושהן לא רוצות שתסתירו מהן שום דבר. זה אולי נכון רוב הזמן, אבל ישנן כמה סיטואציות שבהן, גם אם היא מבקשת את דעתך, היא ממש אבל ממש לא רוצה לקבל תשובה ממעמקי הלב. כדי לשמור על שלום בית ולא ליצור משבר בזוגיות, דווקא כשהיא התחילה לזרום בהרמוניה, כדאי שתתכוננו היטב אל השאלות שהיא מתכוונת לשאול אתכם, אבל לא באמת מצפה מכם לתשובה כנה.

1)      בייבי, השמנתי?

אז נכון, שאם היא שואלת אתכם את השאלה, כנראה שבאמת נוספו לגזרתה כמה קילוגרמים עודפים של אחרי החגים, אבל הדבר האחרון שהיא באמת רוצה, זה שתאששו את התחושה שלה.
אמור לה שאתה לא רואה שהיא השמינה, ושאתה חושב שהיא נראית כמו מיליון דולר.
כמובן שכדאי שלפני שאתה עונה, באמת תסתכל איך היא נראית, כדי שהיא לא תבוא בטרוניה על כך שאתה סתם מוכר לה לוקשים כי אפילו לא הסתכלת.

2)      התגעגעת אליי?

היא חוזרת מיום עבודה ארוך ועמוס, חסרת לה כל כך במהלך היום, והיא חיכתה בקוצר להגיע הביתה, להיכרך סביב צווארך ולהתכרבל איתך על הספה מול הטלוויזיה. כאשר היא שואלת אותך אם התגעגעת אליה, אל תהסס, אל תתמהמה בתגובתך ואל תכחכח בגרונך- כל מה שיחשוף את העובדה שהיה לך אחלה יום ושלא ממש יצא לך לחשוב עליה יותר מידי- עלול להוביל לריב ומדון, ואתה בטח לא רוצה שזה יקרה, רגע לפני שאמור להתחיל משחק הכדורגל שאתה כל כך מחכה לו.

3)      על מה אתה חושב?

כשאישה שואלת אותך על מה אתה חושב, היא מצפה שתגיד שבדיוק הרהרת בכמה שאתה אוהב אותה, מעריך את היותה בחייך ונהנה לחלוק איתה את הרגעים המשמעותיים שלך. רוב הסיכויים, שכשהיא תפסה אותך מהורהר יצא לך להתעסק במחשבות שוליות ולא חשובות כמו דו"ח החנייה ששכחת לשלם- אבל זה נשמע הרבה פחות סקסי ואקזוטי. הנח לה לחשוב שאתה באמת רומנטי ושרמנטי, ואמור לה שחשבת רק עליה.

4)      מי מהחברות שלי נראית לדעתך הכי טוב?

אם לרגע חשבת שהיא באמת מתעניינת במה שאתה חושב על חברות שלה, טעית.
היא רק רוצה לסחוט מחמאה, לשמוע שהיא מנצחת את כולן בסיבוב, שאתה חושב שהיא הכי מהממת ושהיא בדיוק הטעם שלך. גם תשובה קצרה שתכלול רק את אחת מההצעות שלעיל יכולה להשביע את רצונה.

5)      מה אתה חושב על מה שאני לובשת?

הסיטואציה הבאה וודאי מוכרת לך: אתם חייבים לצאת מהבית, כי אתם בלאו הכי באיחור היסטרי לחופה, אבל היא עדיין לא יודעת מה ללבוש, למרות שמדדה כבר יותר מעשר שמלות.
בדיוק בשלב הזה היא שואלת אותך אם אתה אוהב את השמלה שהיא זה עתה לבשה.
גם אם זו השמלה המכוערת ביותר שראית בחייך, וגם אם אתה חושב שהיא לא מחמיאה לבחורה שלך, אל תעז להביע את דעתך, כי דעתך במקרה הטוב תזכה לבוז ובמקרה הפחות טוב תעורר מריבה שתגרום לכם להתעכב עוד יותר לפני היציאה.

 

תגובות מהפייסבוק

תגובות

אולי גם זה יעניין אותך...

איך לענג אישה

איך לענג אישה

בכל הנוגע למין הנשי, רבים מהגברים מרגישים כי אכן גברים הם ממאדים ונשים הגיעו מנגה, ...

תגובה אחת

  1. dannykag@gmail.com'

    גדול, אהבתי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *