דף הבית » לזוגות » מדוע גישור גירושין זו הבחירה הנכונה?
ייעוץ נומרולוגי

מדוע גישור גירושין זו הבחירה הנכונה?

להחליט שמפרקים את החבילה ושהזוגיות שליוותה אותנו עשרות שנים כבר לא מתאימה לנו זו לא החלטה קלה. מעבר לכל הצער שבדבר יש כאן גם הרבה מאוד עניינים לוגיסטיים, כי איך ניתן יהיה להתמודד עם פירוק חשבון הבנק המשותף? עם חלוקת הרכוש ועם כל מה שקשור למשמורת הילדים? כולנו מכירים את הסיפורים על אנשים שנכנסו להליכים אינסופיים של גירושין ולכן ברור מדוע גם אתם חוששים מהעניין הזה. עם זאת, כדאי לדעת שהיום יש גם אפשרות אחרת והיא: גישור גירושין. אנשים רבים שהחליטו להיפרד בצורה כזאת יצאו מרוצים מכל העניין כי יש לו כמה יתרונות בולטים:

  1. זה חוסך זמן
  2. זה חוסך כסף
  3. זה חוסך עוגמת נפש

לכן שווה גם לכם לנסות זאת כי אף אחד לא אמר שאתם חייבים לסבול תוך כדי הפרידה.

היתרונות הנוספים של גישור בעזרת עו"ד?

כאשר מדברים על תחום כמו גישור גירושין מדברים על ענף שהיום יש כבר הרבה מאוד עורכי דין שיוכלו לתת להם בו סיוע. מעבר לכל היתרונות שצוינו, ניתן לראות שבתהליכים כאלה הזוג המתגרש הוא זה שקובע את סעיפי החוזה ואת הנושאים שעליהם מדברים. לעומת זאת, כאשר מתגרשים בדרך הרגילה והמסורתית בפני בית המשפט, בית המשפט הוא זה שיקבע את סעיפי החוזה ואז השליטה שלנו על העניין תהיה קטנה יותר.

כך בוחרים עו"ד מוביל

חשוב ביותר לבחור עו"ד מקצועי, אמין ומוביל בכל מה שקשור לגישור הגירושין שלכם. העניין הוא שככל שלאיש המקצוע יהיה יותר ניסיון כך הוא יוכל לעזור לכם בצורה נכונה וממוקדת יותר, אז למה לוותר על זה? הניסיון משפיע בצורה מהותית על כל דבר שאנחנו עושים וכך גם קורה עם הגישור שלכם לגירושין. בנוסף לכך, חשוב לבחור גם עו"ד אמין שיהיה כמה שיותר סובלני כי זה ישפיע על איך שתרגישו במהלך כל העניין המורכב הזה.

תגובות מהפייסבוק

תגובות

אולי גם זה יעניין אותך...

מחירון הסכם ממון

האם עלות של הסכם ממון שווה את זה?

הסכם ממון, כשמו ממש, מתעסק בכל ענייני הממון של בני זוג. אלה, לפני מיסודם כזוג, ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *