דף הבית » טיפים לנשים » ויברטורים
ויברטורים

ויברטורים

אחת התוכניות האמריקאיות המצחיקות והמצליחות של השנים האחרונות היא פרנקי וגרייס, תוכנית שבמרכזה עומדים נשים וגברים מעל גיל שבעים אשר מציגים את החיים שלהם במצבים שונים. חלק מהסיפור של התוכנית היא הניסיון של הגיבורות, פרנקי וגרייס כאמור, למכור ויברטורים לנשים בגיל שלהן.

במהלך התוכנית רואים כיצד הן מייצרות ויברטורים מסוגים שונים ומוכרות אותן לקהל רחב, בין אם מדובר בחברות קרובות ורחוקות, נשים שהולכות לכנסייה, נשים אשר פעילות במועדונים שונים ועוד. המטרה היא ברורה, להציג שגם בגיל הזהב יש צרכים ולעיתים בשביל לספק אותם, צריך להשתמש באביזרים חיצוניים אם אין ברירה אחרת.

מן הסתם, לא רק נשים בגיל הזהב צריכות ומבקשות להשתמש בויברטורים. גם נשים בגילאים יותר צעירים. אנחנו יכולים למצוא לא מעט נשים צעירות שמשתמשות באביזר זה, וכמובן גם נשים קצת יותר מבוגרות בגילן. בין אם מדובר בנשים שנמצאות במערכת יחסים ובין אם לאו, בין אם מדובר בנשים סטרייטיות ובין אם לא, השימוש במוצר זה הוא מאוד פופולארי ויש לכך כמה סיבות.

ראשית, הוא נוח וזמין. אפשר למצוא ויברטורים בגדלים שונים כמו שתמצאו באתר SuperToys, כאלה שאפשר לקחת בתיק הנסיעות או בתיק היד, כאלה שאפשר לשים במגירה ליד המיטה או בכל מקום אחר. הרבה פעמים יש לו מתקן אחיזה נוח שהופך את השימוש בו להרבה יותר קל ופשוט.

שנית, לא פעם הוא מזכיר את הדבר האמיתי, בין אם זה בגלל שהוא רוטט או עובד מיוחדת שמאפשרת לחוש תחושה כמעט אמיתית.

שלישית, צריך לומר שהרבה פעמים אין הרבה ברירה אלא להשתמש באלמנטים חיצוניים, אביזרים אחרים על מנת שיהיה ניתן להרגיש סיפוק, וכאן הויברטור הוא תחליף נהדר עבור לא מעט נשים.

נכון שיש מי שחושב שמדובר בדבר שלא אמור להיות, ויש מגזרים שרואים בעינוג עצמי דבר אסור, אך בסופו של יום, מדובר בצורך אישי שאי אפשר ואסור להילחם בו. עדיף להשתמש באלמנטים שכאלה מאשר לנסות לדחות את הסיפוק ולהתמודד עם הדחייה.

לסיכום, מי שרוצה ליהנות מהאופציה של סיפוק עצמי, אין ספק שזה פתרון הולם וטוב.

תגובות מהפייסבוק

תגובות

אולי גם זה יעניין אותך...

איזה מתנה שווה לקנות לגבר

איזה מתנה שווה לקנות לגבר

קניית מתנה לגבר היא לא תמיד אתגר פשוט. אם כאשר מדובר באישה הרי שהמתנה יכולה ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *