דף הבית » סקס » חנויות סקס באינטרנט יש הרבה – כך תבחרו בבטוחה ביותר
אביזרי מין לאשה

חנויות סקס באינטרנט יש הרבה – כך תבחרו בבטוחה ביותר

אחת החששות הגדולים ביותר של אנשים אשר רוכשים מוצרים באינטרנט היא מפני רכישה לא בטוחה. כלומר, יש לא מעט אשר חוששים שהפרטים שלהם ידלפו החוצה לאחר שהם יכניסו אותם למערכת, מה שעלול להוביל למצב שהם יגיעו לידיים של האנשים הלא נכונים, אשר יעשו בהם שימוש על פי רצונם.

חשש זה עולה לא פעם, אחת כמה וכמה אצל מי שמבקש לבצע רכישה בחנויות סקס באינטרנט. בין אם זה בגלל תדמית שלילית של חנויות מסוג זה ובין אם זה בגלל נטייה לחשוב שחנויות אלו פחות משקיעות באבטחה, או לא יכולות לקבל את התקנים המחמירים ביותר לצורך אבטחה ברשת, כמו חנויות אחרות.

אך האמת היא שגם חנויות סקס באינטרנט נהנות מתקני אבטחה שמאפשרים להן לבצע עסקאות דרך כרטיסי אשראי או באופציות תשלום אחרות בצורה בטוחה. החוכמה היא לדעת לחפש מבין כל החנויות שקיימות, את אלה הבטוחות ביותר. השאלה היא, כיצד עושים זאת.

ראשית, יש לבחור חנות סקס אשר אנחנו יודעים מי עומד מאחוריה. בכל אתר אפשר למצוא פרטים על הגורמים השונים שעומדים מאחוריו, בין אם מדובר בחברה, עסק שיש לו גם חנות פיזית או אנשים פרטיים. רצוי לבדוק מי עומד מאחורי החנות וכמה מהר אפשר ליצור איתו קשר במידת הצורך.

שנית, יש לבחון פרטי התקשרות של האתר, היכן ממוקמים המשרדים שלו והאם ניתן להגיע אליו פיזית במידה ויש בעיה בהזמנה או בתשלום.

הסיפורים האלה עושים לך את זה? רוצה להפוך את הפנטזיה למציאות? הרשמה לאתר אשלי מדיסון >>

שלוש, חשוב לבדוק שתהליך הרישום מתבצע באופן מאובטח, ישנם תקני אבטחה כאמור (PCI DSS), רק אתרים שיש להם את הקוד הזה יכולים ליהנות מאפשרות לעבוד עם חברות אשראי. תהליך הרישום עצמו חייב להיות מאובטח ובטוח.

ארבע, מומלץ לעבוד עם אתרים שיש להם רישום ספציפי לאתר, כלומר, לא כאלה שמזמינים אותנו לבצע רכישה מבלי שנירשם קודם לכן. בצורה כזו, רק אנחנו עם הקוד והסיסמא שלנו יכולים לבצע רכישות מסוגים שונים.

חמש, בסופו של יום, אם נעבור על האתר ונבחן כיצד הוא בנוי, נוכל להתרשם אם מדובר באתר שאפשר לסמוך עליו או לא.

תגובות מהפייסבוק

תגובות

אולי גם זה יעניין אותך...

חנות לאביזרי מין

חנות לאביזרי מין אבל לא רק

רוצים להעביר ערב של כיף ולענג עצמכם במיטה? אביזרי מין נחשבים לנחלת כולם, ואם בעבר ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *