לאבלי, למחפשי אהבה

ההיכרויות באינטרנט היוו קפץ קרישה מאוד נוח, עבור אותם אנשים ללא אומץ להכיר במקום ציבורי. מה יותר נוח מרפרוף אחר תמונות בישיבה על הספה מול המחשב? האינטרנט הוא ההר ואנחנו למעשה מוחמד.

lovelyיכול להיות שאנחנו עצלנים ומחפשים את הפיתרון הקל, אך אי אפשר להתווכח עם אחוזי ההצלחה של אתרי ההיכרויות. לאבלי הוא אתר הכרויות נוח ופשוט להפעלה, האתר מאפשר לכולם להתרשם מתמונותיהם של המשתמשים לפני ההרשמה. בציון מין, גיל ומין רצוי להיכרות תוכלו להיכנס להתרשם מתמונות מתוך הפרופיל של המשתמשים. במידה ותרצו לכתוב לאחד מהם הודעה או לראות את הפרופיל, תצטרכו להירשם לאתר בחינם. בהרשמה תעניקו לאתר מידע עליכם ועל הרצונות שלכם בחיפוש אחר זוגיות.

הצטרפו להצלחה בחינם! ליחצו כאן עכשיו!

הסיפורים האלה עושים לך את זה? רוצה להפוך את הפנטזיה למציאות? הרשמה לאתר אשלי מדיסון >>

פונקציות ייחודיות

לובלי מכיל בתוכו פונקציות שונות משאר אתרי ההיכרויות, בכדי לייחד את עצמו מהשאר הוא פיתח אייקונים ייחודיים. סימן הנורה מראה כי כרגע החבר נמצא און ליין באתר וניתן ליצור עימו קשר מיידי. סימן המצלמה מראה כי יש לחבר הקלטה של עצמו בווידיאו וניתן לצפות בה. סימן העין הצהובה מראה כי המשתמש צפה בפרופיל שלך. לאבלי מאפשר שליחת משפטי פתיחה בנויים מראש, בלחיצה על "שלח חיוך", תוכל לבחור משפט מובנה ולשלוח אותו אפילו אם אתה לא מנוי. כמו כן, באתר לובלי תוכל לשלוח ריגושון למשתמש אחר בכדי להודיע לו על קיומך ובכדי לגרום לו לצפות בכרטיס שלך. הריגושון למעשה מחליף את האצבע הנועצת בפייסבוק, הריגושון יראה את שמך למעלה ואת האפשרות להכיר אותך דרך הפרופיל.

התאמה מדויקת לדרישותיך

דרך לאבלי תוכלו להכיר את האהבה שלכם בלחיצת מספר קליקים. אין צורך להתחייב בכדי להשתמש באפשרויות הבסיסיות. לפי הבחירה האישית שלך בלבד, יופיעו מולך רק פרופילים אשר תואמים לחיפוש שדרשת. לפי מקום מגורים, גיל, מין ועוד קריטריונים נוספים. לובלי מאפשר לכולם למצוא אהבה, אפילו לדתיים שמעוניינים בהכרות עם דתיות. לאבלי מעניק לכל המשתמשים טיפים להצלחה באתרי הכרויות, עובדות מעניינות, סיפורי הכרויות שיגרמו לכם להאמין קצת יותר, יתרונות וחסרונות ועוד. הדרך הקלה ביותר למצוא אהבה היא דרך אתר הכרויות נוח וקל לשימוש. היכנסו עכשיו ללאבלי ללא התחייבות וללא תשלום ותתחילו לספר את סיפור האהבה שלכם.

תגובות מהפייסבוק

תגובות

אולי גם זה יעניין אותך...

הכרויות למסורתיים

 כולנו מחפשים אהבה לא משנה במה אנחנו מאמינים, אם בישו, מוחמד או אלוהים. אתרי הכרויות ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *