הכרויות למבוגרים

הכרויות ברשת למבוגרים

עד לפני שנים לא רבות היו שתי תזות מתחומים שונים שנחשבו כמעט מוחלטות, התזה הראשונה היתה שעולם הדייטים פונה אך ורק לצעירים והחל מגיל מסוים אין סיכוי לצאת לדייטים ולהכיר בן או בת זוג חדשים.

התזה השנייה הייתה, שהאינטרנט שייך לצעירים, ומבוגרים מעדיפים לא להשתמש בו כי הם לא מצליחים למצוא בו את הידיים ואת הרגליים. לשמחתנו, שתי התזות האלו קרסו עם הזמן.

ההוכחה הטובה ביותר ששתי התזות האלו קרסו הוא היכולת של מבוגרים להכיר בן או בת זוג דרך האינטרנט. בימנו אלו יותר ויותר גברים ונשים בגילאים 40 ואפילו 50+ מנסים את מזלם באתרי הכרויות מיוחדים למבוגרים, אתרים המיועדים ומתאימים בייחוד לקבוצת הגיל שלהם ובמקרים רבים אף מוצאים בעזרתם אהבה חדשה. מדובר לרוב במבוגרים שיצאו ממערכת יחסים (בדרך כלל מערכת נישואים) ארוכה או כאלה שהתאלמנו ומעוניינים להתחיל פרק חדש בחייהם. האינטרנט משמש להם כר מאוד פורה להיכרויות רחבות באופן נוח, פשוט ובטוח.

על העניין שמגלים המבוגרים באתרי הכרויות

יש לכך מספר סיבות, שחלקן אגב נכונות לא רק לגבי מבוגרים אלא גם לגבי צעירים. ראשית, האינטרנט מהווה מסנן מאוד טוב להיכרויות. כל אחד ואחת יכולים להיכנס לאתר ולראות מה הצד השני מציע, על פי זה להחליט האם מתאים להם להכיר אותם או לא. כך יש להם סנן שלא קיים בעולמות אחרים של היכרויות. שנית, זמן. היכרויות דורשות זמן, ולרובנו אין אותו, לא צעירים ולא מבוגרים. האינטרנט מאפשר להקטין את משך זמן החיפוש וההיכרויות הראשונית, במקום לבזבז זמן על פגישות אינסופיות, אז תהליך הסינון חוסך המון זמן.

עבור מבוגרים האינטרנט מהווה גם כר פורה להיכרויות מסיבה נוספת, אין הרבה מקומות בהם מבוגרים יכולים להכיר בן או בת זוג. לצעירים יש מועדונים, פאבים, בתי קפה, לימודים, מסגרות חברתיות אחרות. למבוגרים זה קיים הרבה פחות, ולכן האינטרנט מעניק להם מקום בו הם יכולים להכיר אחד את השני בצורה פשוטה וברורה.

כיצד בעצם מכירים באינטרנט?

לשמחתם של אנשים מבוגרים יש היום לא מעט כלים באינטרנט להכיר בני או בנות זוג ולפתח מערכות יחסים. הבסיס הוא כמובן אתרי היכרויות שפועלים על אותו רעיון כמו אתרי היכרויות של צעירים, מעלים תמונה, מעלים פרופיל, ומתחילים לבדוק מי יכול להתאים לנו. חוקרים ומגלים.

אך יש דרכים נוספים בהן אפשר למצוא אהבה ברשת – למשל באמצעות פורומים שונים, אלה לא חייבים להיות אגב פורומים להיכרויות אלה יכולים להיות גם פורומים שעוסקים בתחביבים שונים, דרכם אפשר להכיר אנשים בעלי אותו תחביב.

אפשרות אחרת היא באמצעות רשתות חברתיות, כשהמובילה ביניהן היא כמובן פייסבוק. שם אפשר למצוא קבוצות להיכרויות וכן קבוצות שפועלות בדיוק כמו אותם פורומים, הן מתבססות על תחביב מסוים. דרך אותן קבוצות אפשר להכיר אנשים, להזמין אותן לשיחות פרטיות ברשת ולאחר מכן להיפגש אותם. ככה נוצרת לעיתים אהבה אונליין וחשוב לזכור שאהבה לעולם לא מאוחר למצוא אותה, לא חשוב איפה ולא חשוב מתי…

 

תגובות מהפייסבוק

תגובות

אולי גם זה יעניין אותך...

אתרי הכרויות בחינם

נורא מעצבן לבזבז את הזמן על בליינד דייט לא מוצלח עם מישהו שלא שוחחנו איתו ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *