דף הבית » טיפים לנשים » למה צריך יועצת הנקה?
יועצת הנקה

למה צריך יועצת הנקה?

 

אם בעבר ייעוץ הנקה נחשב כטרנד, כיום ברור שבניגוד לטרנדים ייעוץ הנקה חשוב מאוד וישמש נשים גם בשנים הבאות. מאמר זה יסביר מהי יועצת הנקה וכיצד היא יכולה לעזור בהנחיית הנקה וכן בפתרון בעיות שונות בתחום זה.

 

מזמינים יועצת הנקה

יש מצבים בהם אישה חוזרת מבית החולים ומגלה שהתינוק אינו מתרגל להנקה וחוששת שמא היא אינה יודעת כיצד להניק בצורה נכונה ושהיא אינה יודעת מה לעשות על מנת לתקן את הבעיה. בנוסף, יש בעיות שונות של גודש בשד, פצעים על הפיטמה ובעיות נוספות. הכתובת הנכונה לכל אותם מצבים היא יועצת הנקה. נכון להיום, ניתן להזמין יועצות הנקה מטעם אותה קופת חולים בהם אתן חברות או באופן פרטי. הדבר החשוב ביותר הוא לוודא כי מדובר על יועצת הנקה בעלת ניסיון וכזו שאיתה ניתן לתקשר וקשובה לבעיותיה של היולדת ואכן יכולה לעזור לה לפתור בעיות אלו.

 

קושי להניק

רבים סבורים כי הנקה היא דבר טבעי וכל אמא יודעת בצורה טבעית כיצד להניק את התינוק זה עתה נולד. דבר זה אינו נכון, אם בעבר, כל אם הראתה לילדתה איך להניק את התינוק החדש, כיום הדברים נעשים בצורה שונה ולנשים רבות אין כתובת לשאלות. הנקה היא דבר לא פשוט וחלק מהיולדות לא יודעות מהי התנוחה הטובה ביותר של התינוק בעת ההנקה, של השד וחוות תוצאות לא נעימות שמסתכמות בפצעים, סדקים וכאבים בשדיים. אם בכל זאת מעוניינים להניק ולא מחליטים להשתמש בבקבוק או משאבה, חשוב לשכור את שירותיה של יועצת הנקה.

 

יועצת הנקה- מניקים נכון

יועצת הנקה תפתור את רוב בעיות ההנקה וזאת על ידי הדרכה נכונה. בנוסף, היא תפתור את הדילמה הנצחית של האם התינוק אכל מספיק או לא. למרות שרוב היולדות מקבלות הדרכת הנקה בבית החולים לאחר הלידה, רובן עייפות ונרגשות למראה התינוק החדש ולכן רבות לא מפנימות את הדברים. הזמנת יועצת הנקה הביתה ביום ובשעה המתאימים לך ובאווירה רגועה היא הדרך הטובה ביותר ללמוד ולקבל טיפים בכל הקשור אל הנקה.

תגובות מהפייסבוק

תגובות

אולי גם זה יעניין אותך...

איך תבחרי חזיית סטרפלס

איך תבחרי חזיית סטרפלס

נשים אוהבות בגדים. למעשה כל פריט לבוש אופנתי שמעניק מראה מרשים ויפה לגוף, הוא הבחירה ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *