הכרויות בפייסבוק

מאז התפתחות האינטרנט, עולם ההיכרויות לא היה נראה קל יותר. בלי לעזוב את הבית כל אחד יכול להכיר ולצאת לדייט כבר באותו היום. בעבר היה נהוג לעשות שידוך דרך דודה מבוגרת ששריינה לעצמה מקום בגן עדן על ידי המצווה. היום אין צורך בשידוך על ידי גורם שלישי מאחר ויש הכרויות בפייסבוק.

למה הכרויות בפייסבוק?

fbהפייסבוק שינה את חיינו באופן משמעותי, עם פלאי הטכנולוגיה ניתן לעשות כמעט הכול דרך הרשת. כשרצינו לחפש מכר מהעבר ניסינו את מזלנו בספר הטלפונים אך לא יכולנו לחפש אותו מחוץ לישראל. היום עם הפייסבוק, די בשם משפחה בכדי למצוא את המכרים הישנים שלנו בכל העולם. הפייסבוק אומנם הוא כלי אינטרנטי דרכו ניתן ליצור קשר עם החברים, מה שמאפשר לנו להיות עימם בקשר הדוק. אך ישנם שיגידו כי הפייסבוק גורם לנו פחות להיפגש מאחר וכל השיחות נעשות דרך האתר עצמו. חשוב לדעת מה המינון הנכון ולא להפוך את הפייסבוק לברירת מחדל. כדאי לשמור על קשר עם החברים אך חשוב מאוד להשאיר זמן איכות גם לפגישות פנים מול פנים.

עדיין לא עשיתם לנו לייק בפייסבוק? עכשיו זה הזמן!

הסיפורים האלה עושים לך את זה? רוצה להפוך את הפנטזיה למציאות? הרשמה לאתר אשלי מדיסון >>

כיצד לזהות מתחזה?

היום כשיש פייסבוק אפילו כשמכירים מישהו בפאב או באמצע הרחוב, השם המלא שלו יאפשר לנו לעשות עליו מחקר קטן. היום במקום להחליף מספרי טלפון מחליפים שמות ומציינים כי ניתן למצוא אותי בפייס. הכרויות בפייסבוק זו דרך נפלאה להכיר מאחר וזו לא רשת היכרויות בה המידע מוגבל ולא ניתן לדעת מי החברים שלך.

דרך הפייסבוק, ישנן שיטות מסוימות לוודא כי אנחנו משוחחים עם בנאדם אמין ולא מתחזה. חשוב מאוד לבדוק כי דף הפייסבוק לא פתוח רק מספר ימים, כמה שיש יותר וותק כך זה יותר אמין. דבר שני שיש לבדוק, הוא את הקיר ולחפש התכתבויות שלו או שלה עם החברים. דבר שלישי, לעיין בתמונות ובמידה שיש רק תמונה אחת או שתיים זה צריך להדליק אצלכם נורה אדומה. בדרך כלל מתחזים גונבים תמונה מגוגל ומעלים אותה, יש להיזהר מהתכסיס הזה ולוודא כי יש למשתמש לפחות אלבום אחד של תמונות שלו עם אנשים נוספים. מאחר שניתן לעקוב אחרי תנועות מסוימות של משתמשים בפייסבוק, זה הופך את ההיכרויות בפייסבוק ליותר בטוחות.

אז איך להתחיל בפייסבוק?

הפייסבוק מקנה למשתמשים שלו מגוון של כלים, בכדי לשלוח למשתמש אחר נדנוד ושיהיה נוכח לקיומנו. ניתן לשלוח נעיצת אצבע בכדי למשוך תשומת לב. ניתן לשלוח בקשה למשחק מסוים או הצטרפות לקהילה. ניתן לשלוח שיתוף לברכה מגניבה או שיר נחמד. ניתן לשלוח הודעה, עדיף לרשום משהו קול וקצר בלי סיפורים ארוכים.

אחת השיטות שהוכיחו את עצמן הייתה שליחת השאלה:  "מתגעגע?", האדם שיקבל את ההודעה יחשוב לרגע האם הוא מכיר את המשתמש ששלח אליו את ההודעה. בכל מקרה או שהוא ישאל האם אנחנו מכירים או שהוא יזרום עם הבדיחה. במידה והפרופיל של האדם עימו אנחנו רוצים להתחיל פתוח ואינו חסום, זה יכול להיות מכרה של זהב. דרך הפרופיל שלו נוכל לדעת אם אנחנו מעוניינים ליצור עימו קשר או לוותר. לעיתים תמונת הפרופיל היא הנבחרת היחידה מתוך אלפי תמונות גרועות. בהצצה קלילה על אלבומי התמונות נוכל לדעת אם תמונת הפרופיל היא סתם אחת של מזל.

שיטות מגוונות להיכרויות בפייסבוק

דרך נוספת של הכרויות בפייסבוק היא דרך אפליקציה מגניבה שנקראת "האם אתה מעוניין?". נראה כי יותר מ-60 מיליון משתמשים בפייסבוק משתמשים באפליקציה ונהנים. דרך האפליקציה הזו ניתן להכיר אלפי אנשים מהאזור הקרוב ביותר אלינו, לצפות בתמונות שלהם, לכתוב להם הודעות וכמובן לראות מי מחבב אותך. זו שיטה מאוד מתוחכמת שנבנתה על ידי חברה בשם סנאפ ולפייסבוק יש עליה בעלות. כמו כן ישנה שיטה נוספת וקצת יותר חדשה שנקראת שייקר.

שייקר זו המצאה ישראלית, 10,000 אנשים כבר משתמשים באפליקציה. שייקר נוצר בכדי לאפשר למשתמשי הפייסבוק לצאת למועדון ווירטואלי, מועדון בו ניתן להזמין אנשים לצ'אט, לשלוח להם משקה ואפילו לרקוד עימם לצלילי המוסיקה האהובה . בשייקר תוכלו לזהות משתמש שמוצא חן בעינכם, ללחוץ על הפרופיל שלו, לראות תמונות ולבסוף לשוחח עימו באמצע הבר הווירטואלי.

הכרויות בפייסבוק זו הדרך המושלמת להכיר מישהו בראש שלך, תחומי העניין של שניכם מופיעים בפרטים. קשה לטעות בבחירת הדייט דרך הפייסבוק מאחר וניתן להכיר חלק גדול מהאישיות של הדייט שלכם.

תגובות מהפייסבוק

תגובות

אולי גם זה יעניין אותך...

הכרויות למסורתיים

 כולנו מחפשים אהבה לא משנה במה אנחנו מאמינים, אם בישו, מוחמד או אלוהים. אתרי הכרויות ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *