דף הבית » לזוגות » מייבשי כביסה – איך לבחור
מייבשי כביסה - איך לבחור

מייבשי כביסה – איך לבחור

מייבש כביסה, אחד ממוצרי החשמל היותר נצרכים שקיימים בבית, אותם יש לתחזק בצורה אחראית ובטוחה. בשנים האחרונות, מייבשי כביסה קיבלו צורה אחרת מבעבר, ונעשו עם הזמן למוצרים עם צורה ידידותית יותר, כדי לתת תחושה טובה לחדר השירות.

מייבשי כביסה – איך לבחור |

בכל בית יש מייבש כביסה אחד לפחות ויש בתים לצורכים אף יותר מכך. כדי לבחור מייבש כביסה טוב ואיכותי, רצוי מאוד לעשות מאין סקר שוק קטן באמצעות אתר זה, ולהתאימם כמה שניתן לחדר השירות בבית ולאופן השימוש בהם.

לפני רכישת מייבש כביסה מה לעשות? |

לפני שאתם רצים לקנות מייבש כביסה לחדר השירות שלכם, חשבו איפה מייבש הכביסה שלכם עומד לשבת. זה לא צריך להיות במטבח, זה יכול לחיות בחדר המכוניות או בחדר פנוי בבית. ישנם שלושה סוגים של מייבש כביסה לבחירה:

  • מכונה בודדת – היא מציעה גמישות רבה יותר, אם ברצונך להעביר אותה ממקום אחד למקום אחר. מידות סטנדרטיות צריכות להתאים למרבית שולחנות העבודה במטבח או בחדר השירות שלכם.
  • מייבשי כביסה משולבים, המיועדים להתקנה בתוך יחידת מטבח, יכולים להיות יקרים יותר וקטנים מעט יותר ממכונות בודדות, עם מידות של H85 x W60 x D53cm. כך או כך, את המידות יש לבדוק לפני רכישה.
  • מכונות משולבות למחצה, יכולות גם הן לעלות יותר. לוח הבקרה בהן גלוי, ואילו תוף המייבש מוסתר מאחורי הדלת. תזדקקו למידות מדויקות, כדי שהוא יתאים כמה שיותר למקום בו הוא הולך לשבת.

קניית מייבשי כביסה דגמים מאווררים |

דגמים מאווררים שואבים החוצה את האוויר החם והלח מהתוף דרך צינור גמיש מבחוץ, כך שתזדקק שהמייבש יהיה ליד קיר יציאה או חלון. ניתן לאוורר את המכונה דרך קיר חיצוני באמצעות ערכת אוורור – רוב הדגמים מגיעים עם ערכה משלהם.

לחלופין, אתה יכול לתלות באופן זמני צינור גמיש מהחלון, כשהמכשיר נמצא בשימוש. ברור ששיטה זמנית זו אינה אידיאלית במהלך מזג אוויר קר או רטוב. מייבשי המאווררים, הם סוג המייבש המסורתי יותר ונוטים להיות הדגמים הזולים יותר. במידה והנכם זקוקים לטכנאי אמין לתיקון המייבש לחצו כאן.

תגובות מהפייסבוק

תגובות

אולי גם זה יעניין אותך...

איך יודעים שחדר הבריחה איכותי?

איך יודעים שחדר הבריחה איכותי?

חדר בריחה הפך זה מכבר לאטרקציה מועדפת על אנשים רבים. הוא פותח את הראש, הוא ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *