דף הבית » לזוגות » אמצעי מניעה ללא הורמונים
אמצעי מניעה ללא הורמונים

אמצעי מניעה ללא הורמונים

מי שמחפשת אמצעי מניעה בטוח, ללא הורמונים וללא התעסקות מיותרת, יכולה למצוא את אמצעי המניעה שנחשבים הטרנד החדש, הבריא והבטוח יותר עבור נשים. עם בתחילת המאה העשרים היו נשים נוטלות גלולות למניעת הריון ללא מודעות לסיכונים הכרוכים בשימוש בגלולות – בשל ההורמונים שיש בהן – הרי שכיום יותר ויותר נשים הופכות מודעות לצורך בהפחתת שימוש בגלולות לטווח ארוך, תוך איתור אמצעי מניעה כמו דף VCF שנחשב יעיל, בטוח ואינו מכיל הורמונים. 

מה צריך לדעת על דפי VFC למניעת הריון? 

דפים למניעת הריון החלו לתת את אותיותיהם לפני עשרים שנה והם מוכרים בקרב נשים מערביות אשר מודעות לסכנות שבנטילת גלולות מניעה על בסיס קבוע. הסיכון בנטילת גלולות למניעת הריון – טמון בעיקר בהורמונים שישנם בגלולות כמו  אסטרוגן ופרוגסטרון,  אשר משפיעים על המצב הגופני של האישה. 

מלבד זאת, ישנו סיכון בנטילת גלולות לזמן ממושך, זאת בשל מחקרים שגילו כי נטילת גלולות עלולה לעלות את הסיכוי לחלות בסרטן צוואר הרחם, סרטן השד והשחלות. לכן רבות מחפשות את אמצעי המניעה הבטוח ביותר ובכך בוחרות דפים דקיקים וקטנים למניעת הריון. את הדפים מחדירים בקלות לנרתיק ללא כאב או מאמץ. 

אבל מה צריך לדעת על הדפים האלה?

דפים למניעת הריון נחשבים אמצעי מניעה שונה ובטוח. הדפים היעילים משווקים בתוך אריזות בהן מספר רב של דפים המאפשרים שימוש חד פעמי עם דף קטן שמכיל קוטל זרע שמונע הריון. קוטל הזרע אינו מזיק לבריאות ומתמוסס במהירות בגוף, ויש ליטול אותו בין 15 דקות עד 3 שעות לפני קיום יחסי המין. את הדף הקטן מחדירים לנרתיק – תוך התמוססות מהירה של הדף: מה שמקנה יחסי מין טובים יותר מלאים ובטוחים הרבה יותר. 

לסיכום, דפי מניעת הריון הידועים בשם VCF – יכולים לסייע למנוע בעיות בגוף האישה ובכך לאפשר יותר בטחון בשימוש באמצעי מניעה ובעת קיום יחסי מין. 

תגובות מהפייסבוק

תגובות

אולי גם זה יעניין אותך...

איך יודעים שחדר הבריחה איכותי?

איך יודעים שחדר הבריחה איכותי?

חדר בריחה הפך זה מכבר לאטרקציה מועדפת על אנשים רבים. הוא פותח את הראש, הוא ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *