דף הבית » טיפים לנשים » איפור יומיומי והתפקיד שהוא משחק במערכת היחסים

איפור יומיומי והתפקיד שהוא משחק במערכת היחסים

במערכות יחסים ארוכות טווח תמיד עולה בשלב מסוים האתגר של שמירה על התשוקה, העניין והריגוש שבין שני בני הזוג. אינספור מילים ומאמרים כבר נכתבו על הנושא והציעו מיליון ואחת עצות שונות לשמירה על כל האלמנטים הללו בתוך מערכת היחסים ארוכת הטווח. במאמר הבא נעסוק בנושא אשר מהווה חלק בלתי נפרד מחייהן של נשים רבות, אך כמעט אף פעם אינו עולה בהקשר של התפקיד שהוא משחק במערכת היחסים בין בני הזוג. מדובר בנושא הטיפוח והאיפור היומיומי – נושא המוכר כאמור מקרוב לנשים רבות בארץ ובעולם. מהו הקשר של איפור יומיומי למערכת היחסים, כיצד מומלץ להשתמש באיפור על מנת לתרום למערכת היחסים וממה כדאי להימנע?

לגרום לו לראות אותך בדרכים שונות ולשמור על הריגוש הראשוני

אחת הבעיות הנפוצות בה נתקלים בני זוג לאחר שמערכת היחסים ביניהם מתקבעת ועוברת לשלבים מתקדמים ושגרתיים יותר, היא הירידה בריגוש הראשוני המאפיין היכרויות רומנטיות כאשר הן עדיין חדשות וטריות. ישנן דרכים יצירתיות רבות לנסות ולשמור על הריגוש, לעורר את העניין אחת בשני כל הזמן מחדש וכו'. גם כאן עשוי לשחק הטיפוח והאיפור היומיומי תפקיד משמעותי. עבור נשים הנוהגות להתאפשר על בסיס קבוע (הן יומיומי והן עבור אירועים מיוחדים) איפור הוא חלק בלתי נפרד מהמראה הכללי שהן וממי שהן, ולכן גם יכול לשחק תפקיד מפתח ביחסים עם בן הזוג. על ידי איפור מתאים, נכון וכזה הנעשה בטוב טעם את יכולה לגרום לבן הזוג שלך לראות אותך כל הזמן באור שונה, לגלות צדדים חדשים בך ולהתרגש מלראות אותך כאילו הוא רואה אותך עכשיו (שוב) בפעם הראשונה.

מצד שני, חשוב להימנע גם מטיפוח ואיפור יתר אשר עלול ליצור מראה מלאכותי במובן מסוים, מראה אשר עלול להתפרש על ידי בן הזוג כמרוחק וכזה היוצר הפרדה, במקום קירוב. על מנת לוודא כי מצד אחד את מתאפרת בצורה נכונה, אסתטית וכזו אשר תמשיך לגרום לך להיראות שונה ויפה מבחינות שונות, ומצד שני שאינך מתאפרת יתר על המידה ועדיין שומרת על מראה המשדר אינטימיות ופתיחות, מומלץ ללמוד כמה עקרונות בסיסיים וחשובים בכל הנוגע לאיפור, בהתחשב בנתונים הטבעיים הספציפיים שלך.

איפור מקצועי בחיי הזוגיות והיומיום והתאמה למאפיינים האישיים שלך

איפור נכון הוא משחק עדין בין שימוש בטכניקות איפור מקצועיות ומוצרי איפור איכותיים לבין טעם אישי והתחשבות במאפיינים הטבעיים המאפיינים כל אישה ואישה.

לכן, על מנת לוודא כי האיפור היומיומי שלך יוצר כל הזמן מראה אסתטי ונכון, כזה אשר ישמור על רמת עניין וריגוש גבוהים אצל בן הזוג שלך, מומלץ ללמוד כמה טכניקות איפור טובות, ולעשות זאת בצורה אשר תתחשב כאמור במאפיינים הטבעיים והאישיים שלך. לכל אישה מתאים משהו מעט אחר מבחינת האיפור היומיומי ועל פי רוב אין זו משימה פשוטה להקפיד שלא להגזים אף פעם וליצור מראה עמוס ומאופר יתר על המידה.

הדרך הטובה ביותר ללמוד זאת באופן אישי המתאים ספציפי עבורך הוא באמצעות סדנת איפור אישית, המועברת על ידי מאפרת מקצועית. בנוסף, ניתן ורצוי לנסות ולשאוב מידע מאתרים מובילים בנושא איפור באינטרנט. רק על ידי למידה והקדשת תשומת לב יומיומית לנושא האיפור והטיפוח תוכלי לוודא כי את מתאפרת באופן האופטימאלי והנכון ביותר עבורך, כך שבן הזוג שלך לא יפסיק להתפעל מהיופי שלך גם לאחר שנים רבות של זוגיות…

תגובות מהפייסבוק

תגובות

אולי גם זה יעניין אותך...

איזה מתנה שווה לקנות לגבר

איזה מתנה שווה לקנות לגבר

קניית מתנה לגבר היא לא תמיד אתגר פשוט. אם כאשר מדובר באישה הרי שהמתנה יכולה ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *