דף הבית » טיפים לנשים » כל היתרונות של חלבון קולגן
כל היתרונות של חלבון קולגן
כל היתרונות של חלבון קולגן

כל היתרונות של חלבון קולגן

כולנו רוצים להאריך ימים, בוודאי. אבל להיות זקן? אף אחד לא מעוניין. אכן, תוחלת החיים הולכת ועולה, ויחד עמה גובר הצורך למצוא פתרונות שונים ומענה לאנשים שמוכנים לעשות כמעט הכול כדי להראות ולהרגיש צעירים יותר. העור שלנו נוטה לגלות סימני זקנה בשלב מוקדם למדי. הוא מתחיל להתקמט, לאבד את החיוניות שאפיינה אותו ולסגל לנו מראה מבוגר וקצת זקן. האם יש מה לעשות בעניין הזה חוץ מליטול מגוון תוספי פרוביוטיקה?

קולגן למראה צעיר יותר

ניתן לעכב את הזדקנות תאי העור ולגרום לכך שהשיער והעור שלנו יהיו חיוניים ובוהקים יותר. על כך אחראי החלבון שנקרא בשם קולגן. קולגן הוא חלבון שיש לו נוכחות רבה בגוף האדם. יתרונות הקולגן הם שהוא מהווה שליש מסך החלבונים בגוף. יש לו נוכחות משמעותית בהרכב הסחוס והעור שלנו. הפעילות של הקולגן היא לצד חלבון נוסף שעונה לשם אלסטין. שני אלו בונים את גופנו והם מהווים נדבך מרכזי בעצמות ובשיניים, כלי דם ורקמות ועוד. בעוד שהאלסטין אחראי לחוזק של הרקמה, הקולגן שומר על הגמישות שלה. כדי שהעור שלנו יהיה מתוח וצעיר, כדי שהסחוסים שלנו יישארו שלמים וכל הרקמות שלנו תהיינה חזקות אנחנו זקוקים לקולגן.

על מנת להועיל לגופנו ולעצור תהליכי הזדקנות מומלץ לצרוך קולגן. תוסף מזון זה מופיע כאבקה. יש לוודא כי המוצר הינו קולגן טהור ולא קולגן מעורבב. קולגן איכותי ולא מעורבב יכיל כשמונים אחוזי קולגן. את הקולגן ניתן להפיק ממקורות שונים, המוצר המומלץ והיעיל ביותר הנו קולגן המופק מדגים. לכן בעת הקניה מומלץ לבדוק את מקור הקולגן ולהעדיף את המוצר אשר מופק מדגים.

ההשפעה של המוצר

כאשר אנחנו נוטלים קולגן אנחנו מספקים לגוף שלנו תחזוקה המונעת אבדן של מרכיב חיוני זה בגין הגיל המתקדם. האבקה מועילה לגופנו וגורמת לכך שגופנו יאיץ את תהליך חידוש התאים. בנוסף משמש המוצר ספורטאים אשר הפעילות הפיסית המאומצת שלהם עלולה לפגוע בסחוסים וכן נזקים נוספים בגופם. אכן, נטילת קולגן מועילה מאוד ומאיטה את תהליכי ההזדקנות. אז במקום להשלים עם קמטים ועור נפול, כדאי להתחיל ליטול קולגן.

תגובות מהפייסבוק

תגובות

אולי גם זה יעניין אותך...

איזה מתנה שווה לקנות לגבר

איזה מתנה שווה לקנות לגבר

קניית מתנה לגבר היא לא תמיד אתגר פשוט. אם כאשר מדובר באישה הרי שהמתנה יכולה ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *