דף הבית » לזוגות » 5 דרכים לשמור על זוגיות בריאה
5 דרכים לשמור על זוגיות בריאה
5 דרכים לשמור על זוגיות בריאה

5 דרכים לשמור על זוגיות בריאה

שמירה על זוגיות היא דבר אשר חשוב מאוד לכל זוג. לא פעם, זוגות מרגישים כי הזוגיות שלהם נכנסת לשגרה אפורה ומשעממת ולא פעם, זוגות גם מוצאים את עצמם לא מתקשרים זה עם זו, או רבים יתר על המידה. לא מדובר בדברים אשר נגרמים מחוסר אהבה, אלא בעיקר כתוצאה מחוסר השקעה בזוגיות ומשגרה ולכן, חשוב מאוד לעשות את כל מה שניתן על מנת שהזוגיות שלכם תצלח.

5 דרכים לשימור זוגיות

על מנת לשמר את הזוגיות שלכם ולגרום לה להיות בריאה וטובה, הנה כמה דרכים שיכולים לסייע לכם לשמור על זוגיות בריאה:

  1. קבעו לעצמכם זמן בילוי זוגי שבועי– חשוב מאוד שתקבעו לעצמכם זמן בילוי זוגי שבועי. גם אם שניכם עמוסים ועסוקים בעבודה תובענית וגם אם השגרה שוחקת. גם אם יש ילדים אשר דורשים את תשומת הלב שלכם וגם אם אתם מוצאים את עצמכם עייפים מאוד בסופו של יום, הרי שקביעת זמן זוגי שבועי שהוא רק שלכם או יציאה לדייט שבועי, זהו דבר חשוב מאוד שיכול לרענן את הזוגיות שלכם.
  2. צפו בסדרות ביחד– מצאו סדרה שכיף לכם לראות ביחד ותחליטו שזוהי סדרה שאתם רואים ביחד בכל פעם שיש לכם זמן לכך. צפייה בסדרה זוגית תאפשר לכם לצפות לזמן הזה ולשוחח עליה.
  3. אל תשמרו בבטן– אם אתם כועסים, פגועים או מאוכזבים מבן או בת הזוג, לעולם אל תשמרו בבטן. ניתן לומר בצורה נעימה ומכבדת כל מה שמפריע לכם ובמקביל לעלות לדיון את כל הדברים שגורמים לכם להרגיש פחות בנוח בזוגיות שלכם
  4. פרגנו לבני הזוג– כדאי שכל אחד מבני הזוג ילמד כיצד לפרגן לבן או בת זוגו, על מנת שהזוגיות תפרח. כאשר לאחד מבני הזוג אכפת מהשני, הוא יעשה הכל בכדי להראות לו את זה. פירגון הוא דרך להביע אכפתיות.
  5. במידה ואתם חשים כי ישנם קשיים מהותיים בזוגיות שלכם שאינם יכולים לפתור באופן עצמאי, כדאי שתפנו לייעוץ זוגי מקצועי, למשל ב-mexp, אשר יעשה לכם סדר בדברים ויסייע לכם לצלוח משברים זוגיים בצורה הטובה ביותר.

לקריאה נוספת על טיפול לזוגות.

תגובות מהפייסבוק

תגובות

אולי גם זה יעניין אותך...

חנות סקס

למה כדאי לכם לבקר בחנות סקס?

בעשורים האחרונים אפשר למצוא יותר ויותר חנויות סקס שנמצאות ברחובות ראשיים של ערים גדולות, בארץ ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *