דף הבית » כללי » מתי להתחיל תהליך ייעוץ זוגי?

מתי להתחיל תהליך ייעוץ זוגי?

זוגות רבים מהרהרים בצורך לפנות ליועץ זוגי, מאחר ולא פעם השגרה השוחקת בשילוב עם הלחץ והמתח היומיומיים, עלולים לפגוע בחוזק ובאיכות של הקשר הזוגי. לכן חשוב לדעת מתי כדאי לפנות לייעוץ זוגי, על מנת לשפר את המצב ולהימנע מנזק בלתי הפיך. יש לזכור כי למרות שהקשר הזוגי עלול להכיל ריבים, אי הסכמות וקונפליקטים שונים, חשוב לדעת מתי להתחיל תהליך ייעוץ זוגי, על מנת להימנע מתחושת מצוקה שרק הולכת ומתעצמת. ככל שמדובר על תקופה ארוכה יותר של סבל, תסכול ומועקה, כך יהיה קשה יותר להחזיר לבני הזוג את האמון והביטחון האחד בשניה.

מתי להתחיל תהליך ייעוץ זוגי – כל מה שחשוב לדעת בנושא

קודם כל, חשוב לדעת כי במידה ואחד מבני הזוג, או שניהם, נמצאים במצוקה, יש לפנות ליועץ זוגי. אף אחד לא אמור לסבול בתוך הקשר ואין שום צורך להאריך את תקופת הסבל. ככל שתפנו לייעוץ זוגי מוקדם יותר, כך ניתן יהיה להפחית הן את הסבל והן את המצוקה שאתם חווים. ברוב המקרים בני הזוג יצליחו להגיע לתחושת הקלה בצורה עצמאית, אך בחלק מהמקרים הקונפליקט אינו נפתר והדבר ממשיך להעסיק את בני הזוג ולגרום לסבל, מצוקה ומועקה. במקרים מסוג זה, יש לפנות ליועץ מקצועי ומנוסה, על מנת להתחיל את תהליך הריפוי ולהפחית את תחושת הכאב. יש לזכור כי לא כל משבר ניתן לצלוח בצורה עצמאית, אך איש מקצוע יוכל לכוון אתכם בתהליך ולסייע לכם לחזור לחוף מבטחים בצורה המהירה והיעילה ביותר. כמו כן, ניתן לפנות לייעוץ זוגי במידה ומרגישים שמשהו בקשר לא עובד, אך מתקשים לשים את האצבע על הנקודה המדויקת.

תהליך ייעוץ זוגי – מדוע, למה ומתי?

חשוב לציין כי בני זוג יכולים לפנות לייעוץ זוגי במידה והם מתלבטים האם להיפרד או לנסות לשמר את הקשר. כמו כן, בחלק מהמקרים הפנייה לייעוץ זוגי מתבצעת על רקע של בגידה, חוסר תקשורת או אפילו רצון לעבור מקשר מונוגמי לקשר פוליאמורי. בכל מקרה, חשוב לפנות ליועץ זוגי, על מנת להבין את המורכבויות של הסיטואציה שבה אתם נמצאים ולהתחיל להבין כיצד להתמודד עמה בצורה היעילה ביותר. חשוב לפנות ליועץ מיומן ומנוסה, ברגע שמתחילים הלבטים, הסבל או המצוקה. זוהי הדרך היעילה ביותר להבין את המצב לעומק ולקבל את הכלים והמיומנויות, על מנת להגיע להחלטה הנכונה ביותר עבורכם.

מחפשים מטפל זוגי מומלץ? הקליקו על הלינק

תגובות מהפייסבוק

תגובות

אולי גם זה יעניין אותך...

חנות אביזרי סקס – מה מתאים לנשים ומה יכול להתאים לגברים?

בכל הנוגע לאביזרי מין ישנה חלוקה בדרך כלל בין אביזרים לנשים, לבין אביזרים לגברים. אבל ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *