דף הבית » כללי » מהם הדברים שבדרך כלל תמצאו בשידות ליד המיטה?
שידת חדר שינה

מהם הדברים שבדרך כלל תמצאו בשידות ליד המיטה?

שידת המיטה היא המקום האינטימי ביותר בבית ואנשים נוטים לטמון בתוכה חפצים אישיים ופרטיים לחלוטין. מלבד גרביים ותחתונים שנערמים במגרות האישיות של שידת המיטה, ישנם לא מעט פריטים אישיים שיכולים להעיד דבר או שניים על האדם:

  • מכתבים אישיים- בין אם מדובר במכתבים שהתקבלו מאדם אהוב או כאלו שנכתבו ולא נשלחו, ברכות יום הולדת מרגשות, או אפילו פתק שהושאר על המקרר ולא רוצים לזרוק- שידת המיטה היא מקומם.
  • תכשיטים- דווקא לאלו שאינן מרבות להתגנדר ולענוד תכשיטים, ואינן מחזיקות בקופסא מרשימה ויקרת ערך, לתכשיטים הקיימים ישנו ערך רגשי גדול. בקצה המגירה, בשקיק בד קטן, או קופסת תכשיטים זעירה, תימצא טבעת אירוסין או נישואין, שרשרת שניתנה לבת המצווה או תליון שנשמר מחברה טובה. לכל תכשיט סיפור משלו, ולאחר כל שימוש הוא יחזור למקומו בקצה המגירה שבשידה.
  • אמצעי מניעה- בגיל מסוים ובסטאטוס מסוים המגירה תתמלא באמצעי מניעה- לכל מקרה שלא יבוא. בטיחות והגנה הם עניין חשוב.
  • ספר אהוב- מעל השידה לרוב נמצא את הספר שנקרא בימים אלו. בתוך השידה בהרבה מקרים נשמור ספר אהוב שכבר קראנו פעם או פעמיים, אך נקשרנו אליו כל כך שאנו מתקשים להשיבו למקומו.
  • חשבונות ששולמו- ככל שלא מדובר בדבר אינטימי ובעצם בניירת המייצרת בלגן, יש אנשים שפשוט דוחפים למגירת שידת המיטה את כל מה שלא מצאו לו מקום אחר. חשבונות, קבלות, מכתבים מחברת הביטוח ועוד ניירות מיותרים. לאותם אנשים מומלץ לפחות לסדר לעתים קרובות את מגירות השידה על מנת להשליך לפח את כל מה שמיותר.
  • טיפות אף- וכדורים נגד כאב ראש, ומשחה לפטריות והמשחה המסריחה שקיבלנו מתאילנד כי היא טובה לנשימה וגם לשרירים. שידת המיטה היא בעצם בית מרקחת קטן שיכול בקלות לספר על התחלואות שלנו וגם על לא מעט מהחרדות שלנו.
  • עטיפה של חטיף- שאכלנו במיטה ולא רצינו שהילדים ייראו שעשינו את זה. נו באמת, דוגמא אישית…

שידת המיטה מסתבר היא פריט ריהוט קטן שיכול להגיע גם כריהוט בהתאמה אישית שתכולתו אומרת לא מעט דברים על בעליו, ויש סיבה שהיא נמצאת בחדר השינה בסמוך לראש ולא מוצגת בפרהסיה. כדאי מעת לעת לעשות בה סדר, לא בשם האובססיה לניקיון, אלא בעיקר בשם הנוסטלגיה והסמליות שקיימות בכל אחד ואחת מאתנו, לחייך למכתבים ישנים, להתרגש מתכשיט שכבר לא בשימוש, לעיין שוב בספר שנגע בנו והשאיר חותם, וכמובן לא לשכוח, לזרוק את העטיפה של החטיף לפח.

תגובות מהפייסבוק

תגובות

אולי גם זה יעניין אותך...

ארונות אמבטיה נוחים – ניצול מקום מרבי

אתם מנסים לחשוב איך לעצב מחדש את חדר הרחצה שלכם? עד היום מעולם לא היו ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *