דף הבית » לזוגות » מהו עולם הסווינגינג ואיך מתחילים?
מהו עולם הסווינגינג ואיך מתחילים?
מהו עולם הסווינגינג ואיך מתחילים?

מהו עולם הסווינגינג ואיך מתחילים?

אם אתם רוצים לגוון את חיי המין שלכם, אם אתם רוצים לצאת מהשגרה או מאזור הנוחות בה נמצאת מערכת היחסים : חשוב שתדעו כי באמצעות כניסה אל עולם סווינגינג, משמע: עולם חילופי הזוגות –  אפשר "לתבלן" את מערכת היחסים.

כיום, מרבית הזוגות בארץ ובעולם אשר מודעים לנושא של חילופי הזוגות, בעוד שרבים בוחרים לקחת בכך חלק. השתתפות בסצנה זאת, פותחת את התודעה ומאפשרת להבין, כי סקס זה דבר שניתן לחלוק.

אבל מה זה בכלל חילופי זוגות?

מי שטרם התוודע למושג, כדאי שיכיר את הנושא לעומקו. בכל הנוגע לחילופי זוגות, כבר מימים עברו היו אנשים מפורסמים כמו שירלי מקליין, דולי פרטון, קייט הדסון ושאר מפורסמים – מצהירים כי הם נמצאים במערכת יחסים פתוחה, אשר כוללת קיום קשר ויחסי מין עם שותפים אחרים מלבד בני הזוג הקבועים שלהם.

כיום, יותר ויותר זוגות נפתחים למושג ומכירים אותו בעוד שבארץ ובעולם ישנן קהילות קטנות וגדולות של סווינגרים.

כיצד נכנסים לעולם הזה?

עולם היחסים הפתוחים או חילופי הזוגות, פתוח לקהל הרחב, בעוד שדרך אתרי אינטרנט, ניתן להכיר קצת יותר את הנושא, לחקור אודותיו, להיחשף אל סיפורי מין, לדעת מי האנשים שנמצאים בקהילות השונות ואף להגיע אל מפגשים מסוג זה.

חשוב לדעת כי מפגשים כאלה מתוכננים בקפידה וכי קיימת השגחה בעת הצטרפותם של אנשים חדשים וזאת כדי לראות כי כוונתם חפה מאינטרסים וכי הם לא מתכוונים לנצל את המעמד בו הם נמצאים.

כדי להכיר ולהתרגש מחדש, על ידי כניסה אל עולה הסווינגינג, ניתן לגלוש באתרי אינטרנט שעוסקים בתחום, ליצור קשר עם בעלי האתר ולהתחיל בתהליך ליצירת מעגלים חברתיים מתאימים.

באמצעות ניסיון בחילופי זוגות עם בן או בת הזוג, תוכלו להבין האם יחסים כאלה מתאימים לכם, תוך בחירת בני זוג פוטנציאליים, ובכך הכרות עמוקה יותר עם הנושא. בכך אפשר לשפר משמעותית את איכות החיים.

תגובות מהפייסבוק

תגובות

אולי גם זה יעניין אותך...

למה כדאי לבחור בקייטרינג חלבי לאירועים

למה כדאי לבחור בקייטרינג חלבי לאירועים

אתם מתכננים לעשות בקרוב אירוע מיוחד וחשוב? אם כך, אנחנו מציעים לכם לחשוב, בין היתר, ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *