דף הבית » סקס » חדרים פרטיים במסיבות חילופי זוגות
משתעשעים

חדרים פרטיים במסיבות חילופי זוגות

בקהילת חילופי הזוגות יש כל מיני סוגים של אנשים ולכל אחד מהם העדפות אישיות בתחום הסווינגרס. זוג שמחליט לנסות החלפת זוגות הוא בדרך כלל זוג פתוח ומשוחרר מבחינה מינית ולכן יכול להכיל פנטזיות והעדפות שונות בתחום הסקס בקלות יחסית.

אחד הלבטים של אנשים במסיבות חילופי זוגות הוא היכן לקיים את המגע המיני- האם בחלל המשותף או בחדר פרטי.

הסיפורים האלה עושים לך את זה? רוצה להפוך את הפנטזיה למציאות? הרשמה לאתר אשלי מדיסון >>

כמובן שכל זוג והעדפותיו האישיות, אך ניתן להגיד באופן כללי שזוגות שאינם נמצאים בקשר זוגי מחייב, אלא נוצרו לצורך חילופי זוגות, נוטים יותר לקיים יחסים בחללים משותפים וזוגות נשואים או שמקיימים קשר זוגי אחר, הרבה פעמים מעדיפים בילוי בחדרים פרטיים.אך גם בקרב זוגות נשואים יש כאלו שמעדיפים את החלל הפתוח. ניתן לומר שיש כמה סוגים של זוגות נשואים בחילופי זוגות שבהתאם לסוג הקשר ביניהם, מעדיפים את המגע המיני בדרכים שונות.

העדפות של זוגות נשואים בחילופי זוגות

חילופי זוגותזוג שמערכת היחסים המינית שלו היא יחסית עצורה ורעועה, בדרך כלל מעדיף פעילות מינית בחדר פרטי. אם בני הזוג לא חולקים ביניהם את הפנטזיות שלהם, הם בדרך כלל משתמשים בחילופי זוגות להגשמת פנטזיות אישיות ומרגישים נבוכים כאשר בן הזוג נחשף לדברים חדשים שהוא לא שותף להם.

מצד שני, יש גם זוגות נשואים שהקשר ביניהם חזק במיוחד ודווקא מהסיבה הזו הם מעדיפים חדר פרטי, כדי למנוע מעצמם תחושות של קנאה עזה בזמן שהם רואים את בני זוגם שוכבים עם אחרים. חוץ מקנאה, עשויים להתעורר גם רגשות של מבוכה שמונעים הנאה מהמגע המיני הזר.

חשוב גם להבדיל בין סוגי הפנטזיות והמניעים לחילופי זוגות. יש אנשים שמה שמגרה אותם בסיטואציה של חילופי זוגות הוא עצם המגע המיני עם שותפים חדשים ויש אנשים שמה שמגרה אותם הוא דווקא הצפייה בבן זוגם עם שותף אחר- ובהתאם לכך יחליטו על חדר פרטי או חלל משותף.

ניתן גם לומר שבאופן כללי, ככל שהוותק של הזוג בחילופי זוגות רב יותר, הם יותר נוטים לקיים את המגע המיני בחללים משותפים, כיוון שהם כבר יותר פתוחים ומשוחררים. ישנם גם מצבים בהם זוגות בוחרים להתחיל בחדר פרטי ולאחר מכן לעבור לחלל המשותף.

במסיבות חילופי זוגות ישנם כל מיני סוגים של אנשים עם כל מיני הרגלים- מה שחשוב הוא לזכור שחילופי זוגות תמיד מבוססים על כבוד הדדי ושיתוף פעולה של שני הצדדים.

תגובות מהפייסבוק

תגובות

אולי גם זה יעניין אותך...

5 דרכים לשמור על זוגיות בריאה

איפה אפשר למצוא אביזרי מין בזול?

לא פעם אנחנו מעוניינים לקנות מוצרים ואביזרים שונים במחיר זול. כאשר אנחנו מגלים כי המחירים ...

תגובה אחת

  1. erezkinda2015@gmail.com'

    נשמע טוב אך הייתי רוצה לשמוע יותר מאנשים פרטיים בצורה יותר מצומצמת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *