דף הבית » לזוגות » המלצות הדברה – איך תדעו שבחרתם מדביר מומלץ?
המלצות הדברה - איך תדעו שבחרתם מדביר מומלץ?

המלצות הדברה – איך תדעו שבחרתם מדביר מומלץ?

הדברות זה לא סיפור לחובבנים. כבר שמענו על מקרים עצובים בהם משפחות נפגעו ואפילו איבדו את היקרים להם כתוצאה מהדברה בלתי נכונה. כן, מצד אחד חשוב לנו שההדברה תהיה יסודית ומלאה, ותמגר את המזיקים הבלתי רצויים באופן טוטאלי. ומנגד אנחנו רוצים להיות בטוחים כל הפעולות הינן בטיחותיות ולא חושפות אף אחד לגזים מסוכנים או לחומרים כימיים שיש בכוחם להזיק לבריאות. מכיוון שכך יש חשיבות רבה לבחירה נכונה של מדביר מומלץ וטוב המבצע ריסוס נגד נמלים, הרחקת מקקים ועוד פעולות הדברה נגד מזיקים שונים. הבה נפרט לאילו פרמטרים עלינו להתייחס בבחירת מדביר מומלץ.

כך בוחרים מדביר מומלץ

  1. לפני הכול אנחנו צריכים להיות בטוחים שאנו פונים אל חברה שיש לה אישור ותקן לספק שירותי הדברה. כי לא כל אחד מורשה להחזיק ברשותו חומרי הדברה חריפים. רק מי שיש לו הסמכה ורישיון יודע אילו כלים יש לו ביד ומה הם עלולים לגרום.
  2. יש לוודא כי המדביר אינו אדם זהיר. כזה שיודע להגן על הלקוחות ועל בני הבית שלהם. כי המטרה היא לפני הכול לשמור על החיים ועל הבריאות. ואילו מיגור המזיקים לעולם לא יכול להיות על חשבון הערכים הללו. אדם זהיר ובעל שיקול דעת אחראי הוא זה שיכול למלא את המשימה.
  3. כדאי לקבל המלצות מלקוחות. לקוח שנהנה מהדברת עכברים באתר גל ג'וק יכול לתאר בפניכם את התהליך ואת העבודה, את ההתייחסות ואת ההתנהלות. כך תהיו בטוחים שאתם יודעים מי מגיע אליכם לבית ומי עומד לבצע את המשימה.
  4. שוחחו עם המדביר. בקשו לשמוע ממנו על העבודה ועל השיטות בהן הוא עובד. הדברים שהוא מספר לכם יכולים להוביל אתכם למסקנה האם זה המדביר שיכול להועיל לכם ולעזור לכם במיגור מוחלט של המזיקים.

תגובות מהפייסבוק

תגובות

אולי גם זה יעניין אותך...

חנות סקס

למה כדאי לכם לבקר בחנות סקס?

בעשורים האחרונים אפשר למצוא יותר ויותר חנויות סקס שנמצאות ברחובות ראשיים של ערים גדולות, בארץ ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *